Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie grałeś jeszcze w żadnego God of War to dla mnie wybór może być tylko jeden.

 

Bierz God of War collection. Historia, gameplay, 2 kozackie gry w cenie jednej, jeden z najbardziej klimatycznych i "charyzamatycznych" bohaterów w dziejach gier video, niesamowita otoczka mitologii (jeżeli lubisz mitologie będziesz w 7 niebie:) , można tak wymieniać i wymieniać.

 

Pamiętaj też, że marcu (oby) ma wyjść GOW3, a więc należało by przejść przed nim dwie pierwsze części. Jak uczynisz to teraz, to będziesz miał jeszcze chwilkę odpoczynku od ostrzy chaosu i zdążysz zgłodnieć do dania głównego (GOW3)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

God of War to praktycznie dwie gry (choc wez pod uwage ze mocy swojej konsoli nie doswiadczysz ;) )stad to wybor na dlugie godziny. Co wiecej nie powinno byc problemu z odsprzedaza bez strat jak Ci nie podejdzie...

 

MW2 jak lubisz strzelanki to jednak porzadny kawal gry. Jednak single player jest krotszy od Killzona, ktorego posiadasz, graficznie tez mu nie dorownuje. Zakup ma sens glownie dla multiplayera.

 

Natomiast Dragons Age to jedna z najlepszych gier RPG w ostatnich latach w moim mniemaniu. Tyle, ze jest to gra oldskulowa, choc walki na konsoli ze wzgledu na ujecie i sterowanie sa calkiem bliskie hack and slash stad i na konsoli bardzo przyzwoicie sie w to gra - czujac calkiem przyzwoita dynamike. Jednak nie kazdemu oldskul podchodzi...

Odnośnik do komentarza

Po 3 letnim uzytkowaniu xboxa 360 wkoncu dokupilem sobie tez PS3 dla pewnych tytulow. Mam zamiar przejsc God of War,Demons Souls,Heavenly Sword oraz Uncharted. Czy sa jeszcze jakies mega hiciory na ktore powinienem zwrocic uwage? Interesuje mnie tylko exclusivy jako ze wiekszosc gier mam na X 360.

Odnośnik do komentarza

Po 3 letnim uzytkowaniu xboxa 360 wkoncu dokupilem sobie tez PS3 dla pewnych tytulow. Mam zamiar przejsc God of War,Demons Souls,Heavenly Sword oraz Uncharted. Czy sa jeszcze jakies mega hiciory na ktore powinienem zwrocic uwage? Interesuje mnie tylko exclusivy jako ze wiekszosc gier mam na X 360.

polecilbym jeszcze Killzone 2 i inFamous z tych co mi przychodza teraz na mysl

Odnośnik do komentarza

Gwiazdor się zbliża trzeba coś pod choinkę włożyć, dlatego zwracam się z prośbą do Was o radę. Waham się między dwoma opcjami zakupu:

 

Opcja nr 1

- Demon's Souls

 

Opcja nr 2

Kupić 3-4 gry na allegro z tej listy:

- LittleBigPlanet

- MotorStorm: Pacific Rift

- Resistance 2

- Tomb Raider: Underworld

- Assassin's Creed

- Heavenly Sword

- Alone in the Dark: Inferno

- The Darkness

 

Pomóżcie :) Lepiej zagrać w tytuł, którego pragnę dorwać do rąk czy kupić kilka gier i bawić się przez dłuższy czas + co-op. Pytam się ze względu na kasę, jak to zwykle bywa ciągle jej brak ;)

Odnośnik do komentarza

Lepiej miec wiecej. Do tego kazda w innej konwencji.

Np scigalka, strzelanka/przygodowka i platformowka.

 

Praktycznie za cene Demon Souls to moze Ci sie uda nawet 5 gier wyhaczyc ;). Teraz masa ludzi wyprzedaje sie by kase zebrac na nowosci/prezenty i ceny poszybowaly w dol.

 

Chyba, ze jestes absolutnym maniakiem Action RPG i nie bedziesz mial ochoty czasem od Demon Souls odetchnac...

 

EDIT:

Zaleta Demon Souls moze byc, ze cena sie powinna utrzymac jakis czas.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...