Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

@xbor

Zależy czy lubisz maxować gry. Jeżeli tak to bierz Bayo, bo tam jest multum rzeczy do odblokowania. Jak cenisz fabułę to Darksiders, bo to taka mroczna Zelda. DMC jest z kolei najtańsze i też nie takie złe, ale system walki do Bayo nie podskoczy. No i w DMC do połowy gry idziesz przed siebie, a przez drugą połowę cofasz się po swoich śladach, co nie jest fajne.

Odnośnik do komentarza

Mam ciężki wybór, mianowicie muszę zdecydować się między GoWIII a Demon's Soul. Kończyłem oba pierwsze GoWy na ps2 i bardzo je lubiłem, uwielbiam też wyzwania jak w grach typu Monster Hunter dlatego cenię sobie poziom trudności w DS. Bardzo lubię też RPG, zarówno jRPG jak i cRPG i wszelkie odmiany. zależy mi na wypowiedzi jakiejś osoby, która ograła oba tytuły i moze postawic się w mojej sytuacji (gdyż laikiem nie jestem a wybór wcale nie jest oczywisty). Z góry dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

Ja się poważnie zastanawiam nad Bayonetta, w sumie DMC zawsze mi się podobał i przeszedłem wszystkie części, ale do czarownicy z Platinum Games jakoś nie do końca umiem się przekonać, dlatego czekam na Wasze zdania co do tej gierki. Jeżeli nie Bayonetta to myśle o: GOW:Collection, Assasin's Creed II lub Dante's Inferno. Doradźcie co kupić...please :D

Odnośnik do komentarza

jak kręci cię 3d to już lepiej poczekać na Batmana GOTY

 

Jaki polecicie RPG fajny dla gracza, który zwykle nie gra w RPG (Fallout 3 z góry odpada), z jakąś fajną historią i ciekawym system walki, który się nie nastawia na taktykę, tylko bardziej na fun? Że tak powiem, "każualowy" (uuu!) RPG, nie lubię skomplikowanych RPGów - myślę o FF13 jak stanieje, czy może znajdę coś co bardziej podpasi moim upodobaniom ?

Edytowane przez pawliszak
Odnośnik do komentarza

Mam na ps2 wwe smackdown... 2010, na ps3 gram na kineskopie, ściągnąłem ostatnio demo wwe smackdown... 2009 i grafika mnie nie zachwyca (takie fnr4 nawet na moim kineskopie wygląda świetnie)nie wiem czy kupić wwe smackdown vs raw 2010 na ps3 czy zostać przy wersji ps2, jak grafiką w 2010 jest lepsza niż w 2009 (wersja ps3 oczywiście)?

 

Jakiego slashera polecacie(oprócz gow3, hs), wyszły w ogóle jakieś dobre slashery oprócz tych ostatnio (bayo, dante, gow3), myślałem o bayoneccie tylko nie mam demka na ps store (używałem opcji "search" i wyskakują tylko 3 trailery)

Odnośnik do komentarza

Mam na ps2 wwe smackdown... 2010, na ps3 gram na kineskopie, ściągnąłem ostatnio demo wwe smackdown... 2009 i grafika mnie nie zachwyca (takie fnr4 nawet na moim kineskopie wygląda świetnie)nie wiem czy kupić wwe smackdown vs raw 2010 na ps3 czy zostać przy wersji ps2, jak grafiką w 2010 jest lepsza niż w 2009 (wersja ps3 oczywiście)?

Zostań przy 09. Najnowsza część wygląda jak z poprzedniej generacji :>

Edytowane przez Kaucz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...