Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem tylko w smackdowna na ps2 ale na ps3 gorzej być nie może, a frajda z gry zwłaszcza multi jest ogromna, wiele trybów, ustalasz zasady. Jak masz grać sam to jest za to świetny tryb "road to wrestlemania". W grze możesz tworzyć wlasne "finishery", wlasnego wrestlera ktore wybierasz nawet "ciosy", własne wejścia, własne 'story mode"

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Need for Speed: Shift czy Race Driver GRID?

Która gra da więcej radochy w Single Playerze? W której przyjemniej się jeździ i nie znudzi się zbyt szybko? Wypróbowałem oba demka dostępne na PSNie ale wciąż nie jestem przekonany w 100% do żadnej z nich.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez marcinaldo
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Need for Speed: Shift czy Race Driver GRID?

Która gra da więcej radochy w Single Playerze? W której przyjemniej się jeździ i nie znudzi się zbyt szybko? Wypróbowałem oba demka dostępne na PSNie ale wciąż nie jestem przekonany w 100% do żadnej z nich.

 

Dzięki i pozdrawiam.

 

Osobiście polecam Dirt 2, ale jakbym miał wybierać z tych dwóch To polecam GRID. Przyjemnie się w nią grało.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Need for Speed: Shift czy Race Driver GRID?

Która gra da więcej radochy w Single Playerze? W której przyjemniej się jeździ i nie znudzi się zbyt szybko? Wypróbowałem oba demka dostępne na PSNie ale wciąż nie jestem przekonany w 100% do żadnej z nich.

 

Dzięki i pozdrawiam.

 

Polecam zdecydowanie RD:GRID,świetna kariera i model jazdy,dla mnie dużo przyjemniejsza jazda jest w Gridzie,również nudy tutaj nie uświadczysz,a Shift choć również bardzo mocny racer pod koniec kariery nie grałem w niego z taka przyjemnością jak w Race Driver.

Odnośnik do komentarza

Heavy rain, GoW III czy może Dante inferno ?

 

 

Heavy rain ewentualnie wypożyczyć, ewentualnie, gdy stanieje do 80 zł (używki). Grę przejdziesz raz i na pewno nie będzie ci się chciało do niej wracać.

Dante Inferno - oprócz tego, że jest to zżynka z GoW, to sama w sobie nic nie wnosi do gatunku. Przejdziesz ją max 2 razy (razem będzie to coś około 14 godzin) i będziesz miał dosyć. Ogólnie - bez rewelacji.

GoWIII - na chwilę obecną najlepszy wybór, chociaż i tak warto poczekać na obniżkę.

Odnośnik do komentarza

Batman : Arkham Asylum w edycji GOTY - demko trochę mnie znudziło, ale może to przez brak cierpliwości. Generalnie lubię skradanki action-adventure, podoba mi się seria Splinter Cell.

 

Demon's Souls - podobało mi się Diablo 2 i od dawna szukam gry choć trochę do niej podobnej

 

Heavy Rain - czy w tej grze jest dużo kombinowania, czy raczej gra "sama się przechodzi" ? Jeśli są w niej elementy oldschoolowych przygodówek to chętnie łyknę

 

Valkyria Chronicles - demko mi się podobało, ale nie wiem czy gameplay z czasem mnie nie znudzi

 

Co byście radzili wybrać ?

Odnośnik do komentarza

Batman : Arkham Asylum w edycji GOTY - demko trochę mnie znudziło, ale może to przez brak cierpliwości. Generalnie lubię skradanki action-adventure, podoba mi się seria Splinter Cell.

 

Demon's Souls - podobało mi się Diablo 2 i od dawna szukam gry choć trochę do niej podobnej

 

Heavy Rain - czy w tej grze jest dużo kombinowania, czy raczej gra "sama się przechodzi" ? Jeśli są w niej elementy oldschoolowych przygodówek to chętnie łyknę

 

Valkyria Chronicles - demko mi się podobało, ale nie wiem czy gameplay z czasem mnie nie znudzi

 

Co byście radzili wybrać ?

 

 

Z tych 4 pozycji dane mi bylo ukonczyc tylko Batmana i HR, zdecydowanie polecam Batmana! Gra jest IMO genialna, swietny klimat,grafika i naprawde jesli lubisz klimaty Batmana to lykaj smialo!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...