Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem dzisiaj z dziewczyną w demko Split/Second, graliśmy na zmianę ponad dwie godziny, spodobało nam się i w związku z tym mam pytanie. Chcę kupić jakąś grę w tym stylu (coś taniego) i czy jest coś lepszego w tej tematyce od Burnout Paradise? Znajdę coś podobnego równie dobrego? Czy się nie zastanawiać i brać Burnouta? :)

I drugie pytanie: jeżeli brać Burnouta to warto dawać dwa razy więcej kasy za wersję Ultimate Box? Zależy mi, żeby dać za tę grę jak najmniej, ale jeżeli wersja Ultimate daje dużo więcej niż wersja podstawowa, to i więcej pieniążków też się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o czysto arcadowe wyścigi to nie znajdziesz nic lepszego niż Burnout Paradise.

Jeśli masz zamiar grać z dziewczyną na zmianę to idealny dodatek do Burnouta "Party" jest właśnie w Ultima Box. Ale równie dobrze jest on do pobrania w ps store za 36zł, więc zależy jaka różnica jest w cenie za jaką kupisz normalną wersję a Ultimate BOX. A już najlepszą opcją byłoby kupienie na ps store za 99zł edycji Paradise ze wszystkimi dodatkami(masa nowych fur, dodatkowy wyspa, dodatek Party, dodatek "Policjanci i złodzieje"), ale to już zależy czy chcesz wydać na to te 99zł.

Odnośnik do komentarza

a na jakim tv (rozmiar) grałeś, bo nie wiem czy grać na 29' czy zaczekać 2 misi ace i pograć na 42'

 

Split w RE5 na HDTV jest dla mnie co najmniej dziwny, rzekłbym wręcz, że irytujący. Na telewizorach SD wypada lepiej bo pokrywa cały ekran. Ale jak Ci się podoba taka forma to śmiało możesz zagrać z kimś obok. 29" nie jest wcale takie złe. Na początek wystarczy. Jednak i tak co-op'a w RE5 polecam przez sieć.

Odnośnik do komentarza

Bad Company 2 czy Modern Warfare 2? Mówię tu o multi, single mnie nie obchodzi. Dodam, że nigdy nie byłem dobry w competitive FPS-ach i chodzi mi głównie o przystępność dla "nowych". Tzn, żeby był w miarę dobrze działający matchmaking i dobieranie graczy o doświadczeniu bliższym mojemu (żebym nie grał z lvl 77 pr0sami, którzy zgarną mnie na hita) i ogólny fun. Co z nich polecicie?

Odnośnik do komentarza

BC2. Już to pisałem, gra przyjazna nowicjuszom, punktuje nie tylko celne ubijanie wrogów. Masz możliwość niszczenia całego otoczenia, do dyspozycji są czołgi, samochody, helikoptery. Tryb Rush to sól tej gry, sporo akcji które wykonasz ze znajomymi zapadnie Ci w pamięć. Gra raczej nastawiona na współpracę. To mój pierwszy i kilku ładnych lat FPS w który zagrywam się w multiplayerze. See You on Battlefield.

Odnośnik do komentarza

Bad Company 2 czy Modern Warfare 2? Mówię tu o multi, single mnie nie obchodzi. Dodam, że nigdy nie byłem dobry w competitive FPS-ach i chodzi mi głównie o przystępność dla "nowych". Tzn, żeby był w miarę dobrze działający matchmaking i dobieranie graczy o doświadczeniu bliższym mojemu (żebym nie grał z lvl 77 pr0sami, którzy zgarną mnie na hita) i ogólny fun. Co z nich polecicie?

dobieranie graczy...takie rzeczy tylko w Halo

ja bralbym mw2 bo jest latwiejszy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...