Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Także polecam MotorStorma ;) Ale dla początkującego może być irytujący i trudny ze względu na specyficzny rodzaj jazdy [szczególnie buggym, quadem i "monsterami"] i dziesiątki przeszkód na drodze. Kumpel dopiero po 3 przejazdach SKOŃCZYŁ wyścig. :)

 

A ja mam pytanko co do NfS: Undercover...grałem na PC [czyt. katowałem :) zacinki, ładowania mapy etc.] ale jednak miło było. Czy gra warta 30 zł [bo za tyle idzie ją kupić na Allegro] ? Głównie chodzi mi czy też się tak tnie jak na PC, czy jednak EA wydało jakieś patche ?

Edytowane przez k4cz0r
Odnośnik do komentarza
Motorstorm.

 

I to najlepiej Pacific Rift.  Jedynka też jeszcze daje radę, ale "dwójka" oferuje znacznie więcej trybów rozgrywki, do dziś gra rządzi pod względem audiowizualnym. Bierz M: PR, jest bardzo tani na Allegro.

 

Brak w tej grze Antyalisingu czyni ją średnio ładna wizualnie...Pisze to jako posiadacz PlayStation 3 

Odnośnik do komentarza
Teraz wychodzi Scott Pilgrim Vs. The World, co-op do 4 graczy.

 

Trine, świetna platformówka w starym stylu, co-op do 3 graczy.

 

Super Stardust HD z dodatkiem, co-op 2 graczy.

 

Dzięki za radę. Scotta jutro kupuję, to już wiedziałem wcześniej. Stardust nam nie podchodzi, miałem demko. Natomiast na trine nie wpadłem, kupię na bank.

 

To jeszcze możecie polecić jakiś deathmatch na 4 graczy? Coś żebym był z 3 kumplami na jednej planszy, każdy na każdego (założenia jak w bombermanie którego akurat mam ).

Odnośnik do komentarza

Stało się - cena Dante's Inferno spadła do akceptowalnego pułapu, pytanie (do tych co grali ofc) - warto się w to bawić? :>

 

 

Jeżeli nie grałeś jeszcze w God of War III to tak ;)

 

Piszę tak bo po ukończeniu GoW3 ta gra nie ma sensu i nie gra się w nią tak przyjemnie jak przed zagraniem w GoW3, gra nie jest najwyższych lotów ale mi grało się bardzooo przyjemnie :thumbsup:, przed oczekiwaniem na najnowszą przygodę z Bogiem wojny, gra sprawdziła się rewelacyjnie, ja z czystym sumieniem polecam, na prawdę grywalna pozycja jeżeli nie oczekuje się cudów lub nie grało się jeszcze w GoW3 :D

Odnośnik do komentarza

Chcialbym sie dowiedziec czy trzeba zaliczyc SW:U aby sie orientowac o co chodzi w 2. Tzn bo wyczekuje 2 i nie wiem czy warto zaliczyc 1

 

Jak kupiłem SW: FU to przy pierwszym podejściu gra w ogóle mi nie podeszła. Leżała na półce chyba 2 miesiące aż w końcu się za nią wziąłem. Przy dłuższym obcowaniu doceniłem ją i przeszedłem "od strzału" dwa razy! Teraz z niecierpliwością czekam na drugą część. Dlatego polecam grać w jedynkę, tym bardziej, że można ją teraz kupić za niewielką kwotę. Jeśli chodzi o orientację "o co chodzi" to na pewno dwójka będzie tak zrobiona, żeby osoby grające po raz pierwszy wszystko zrozumiały, a starzy wyjadacze znaleźli jakieś smaczki i odwołania do części poprzedniej.

Odnośnik do komentarza

Metal Gear Solid 4 vs. Dragon Age vs. Assasin Creed 2

 

Po wielkim zawodzie jakim okazał się dla mnie 13 Fajnal, szukam gry kompletnie innej od tego crapa :/. Właśnie przeszedłem Peace Walker'a i MGS1 na PSP i nie wiem czy to wystarczy aby zrozumieć fabułę MGS4. Nie grałem też w Assasina 1, a nie wiem co myśleć o Dragon Age.

Odnośnik do komentarza

Metal Gear Solid 4 vs. Dragon Age vs. Assasin Creed 2

 

Po wielkim zawodzie jakim okazał się dla mnie 13 Fajnal, szukam gry kompletnie innej od tego crapa :/. Właśnie przeszedłem Peace Walker'a i MGS1 na PSP i nie wiem czy to wystarczy aby zrozumieć fabułę MGS4. Nie grałem też w Assasina 1, a nie wiem co myśleć o Dragon Age.

 

Jeśli chodzi o MGSa to też mam braki w znajomości fabuły i próbowałem grać w czwartą część - nie spodobało mi się.

AC2 - moim zdaniem nawet bez znajomości pierwszej części gra Cię wciągnie. Historia wybitna nie jest, ale gejmplej to mistrzostwo świata!

W Dragon Age gram od wczoraj i jestem pod dużym wrażeniem. Akcja jest bardziej liniowa niż się spodziewałem, ale i tak jest bardzo dobrze.

 

Z tych trzech najbardziej polecam Assasins Creed 2 - dużo akcji i ciekawych miejscówek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o MGS4 to konieczne jest przejście poprzednich części bo inaczej ciężko jest coś zrozumieć.

 

Dragon Age to typowa PC-owa produkcja, która na konsoli słabo się sprawdza. Wszyscy piszą, że jest to RPG z elementami strategii a gra bardziej przypomina gatunek hack & slash. Bardzo ograniczony ekwipunek i świat. Mały wpływ na to co dzieje się ekranie. Ogólny chaos i zamęt podczas bitew.

 

Fabułę Assassin's Creed można nadrobić w internecie. Kluczowe momenty rozgrywają się pod koniec gry. Warto jednak zagrać.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Metal Gear Solid 4 vs. Dragon Age vs. Assasin Creed 2

 

Po wielkim zawodzie jakim okazał się dla mnie 13 Fajnal, szukam gry kompletnie innej od tego crapa :/. Właśnie przeszedłem Peace Walker'a i MGS1 na PSP i nie wiem czy to wystarczy aby zrozumieć fabułę MGS4. Nie grałem też w Assasina 1, a nie wiem co myśleć o Dragon Age.

 

Z tych trzech najbardziej polecam Assasins Creed 2 - dużo akcji i ciekawych miejscówek.

 

 

 

Popieram bierz Assasins Creed2 jedna z najlepszych gier w jakie grałem. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...