Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci tylko powiem, że Motorstorma można i taniej wyrwac (sam kupiłem ostatnio swój już trzeci w historii egzemplarz za 25 PLN), a warto , bo choć splita nie ma to jesli chodzi o frajdę z jazdy przewyższa Pacific Rifta, jest bardziej wymagający, a AI przeciwnika wydaje się mieć znacznie wyższy poziom przez co na trasach więcej sie dzieje. Choć na pewno PR jest bardziej efektowny i różnorodny.

 

Biorąc pod uwagę, że przy dobrych wiatrach obie części MS mona łapnąć za 70 zł to jest to złote rozwiązanie i długie godziny grania (przynajmniej do premiery trójeczki) :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem za 40 zł, stargowałem. W tym już poczta - 40 zł i nic więcej. Cena fajna - teraz czekać aż przyjdzie do domu.

Szukam na gametrade chętnego na wymianę - mam MK vs DC U za Fight Nighta 4 albo ufc 2010 - może się uda.

 

 

Póki co udało się (pipi)owego infamousa wymienić za skate... i też czekam:)

Odnośnik do komentarza

z tego pierwszego zestawu decydowanie Uncharted, pozniej InFamous a na koncu AC. Uncharted na 99% Cie nie zawiedzie i mimo upływu lat nadal ladnie wyglada, a gra sie bardzo dobrze. InFamous to duzo akcji, wspinania i ogolnie dobrej zabawy, rowniez bardzo dobra gra. W Assasyna na poczatku gralo sie dobrze, ale pozniej coraz to wieksza nuda sie wdzierala i odechciewalo sie gry (AC II wydaje mi sie byc znacznie lepsze).

 

Co sie zas tyczy drugiego zestawu to nie gralem w Mafie i dlc GTA IV, ale RDR to jedna z lepszych gier w jakie gralem, rozmach, polowania (na ludzi i zwierzeta), strzelanie i swiat.. no cos naprawde pieknego. RDR jesli mozesz wyrwac to bierz bez zastaowienia :)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie bierz Uncharted 2 - to pozycja obowiazkowa bez dwoch zdan ;) 

 

Na pewno mozna polecic RDR poniewaz to gra genialna, nawet dla kogos, kto nie przepada za takim klimatem. Gra ma niesamowita grywalnosc, a fabula jest fajnie poprowadzona. Kazde poboczne zadanie daj mnostwo frajdy ;) Chyba najlepszy sandbox, jaki kiedykolwiek powstal ;)

 

 

 

 

PS. Maciucha podaj, co Cie konkretnie interesuje? Mam na mysli rodzaje gier. FPS-y, sportowe.....??

 

 

 

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie bierz Uncharted 2 - to pozycja obowiazkowa bez dwoch zdan ;)

 

Na pewno mozna polecic RDR poniewaz to gra genialna, nawet dla kogos, kto nie przepada za takim klimatem. Gra ma niesamowita grywalnosc, a fabula jest fajnie poprowadzona. Kazde poboczne zadanie daj mnostwo frajdy ;) Chyba najlepszy sandbox, jaki kiedykolwiek powstal ;)

 

 

 

 

PS. Maciucha podaj, co Cie konkretnie interesuje? Mam na mysli rodzaje gier. FPS-y, sportowe.....??

 

 

 

Dla mnie nie jest genialna...wypraszam sobie :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

czesc:

 

1) Dragon Age czy może warto poczekać na The Two Worlds II? (wie ktoś czy wyjdzie demo?)

 

2) KillZone 2 czy CoD MW2 ? ( co lepiej graficznie? w demo killzona grałem i trochę ciężko się steruje, tak ociężale, a w CoD'ie celownik dużo sprawniej chodzi i łatwiej się celuje)

 

Pomożecie ?

 

1. Bierz DA. Two World's szybko pewnie stanieje ale narazie nie opyla się kupować skoro nie grałeś w Dragon Age 2 - wg. mnie najlepszego RPGa na PS3 (choć osobiście tego gatunku nie trawie)

 

2. Szybkość celownika pewnie idzie zmienić. Ładniej wygląda MW2 i jest ciekawsze (singiel), w multi możesz sobie nie dać rady bo nieźli goście tam grają. Killzone mi nie podszedł. W sumie gra się przyjemnie ale wg. mnie MW2 jest lepsze.

 

 

Pomożemy!

 

 

 

 

ale nie wiemy... :(

 

To po co się udzielasz? I mów za siebie :potter:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

killzone 2 jest o wiele lepiej wykonany graficznie, ilość kolorow nie decyduje o jakości grafy, killzone jest stonowany (szaro-bury i ponury) ale chyba tak wygląda bitwa. Multi w cod-zie jest jak dla mnie zbyt arcadowe, killstreacki psuja nieraz zabawę. Singiel w cod mw2 to moim zdaniem popłuczyny po mw1 no i brakuje jakiegoś madafaki do zatłuczenia, w killzonie to wszystko jest. Do sterowania w Killzonie się przyzwyczaisz po paru godzinach gry. Bierz Killzone'a. Co do DA grałem w wersje na PC i nie trawie juz systemy D&D, czyli miecz przechodzi przez ciało przeciwnika ale wyskakuje napis "miss" i wogule obrażeń nie zadajesz. Może weź Resonnance of Fate albo z innej beczki Borderlands lub Brutal Legend ?

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza

Oczekiwajac na GT5 mysle nad zakupem jednej z dwoch gier, Yakuza 3 czy FFXIII? W finale gralem wszystkie na psx'a i ps2, uwielbialem ta serie i jej epickosc. W Yakuze nigdy nie gralem ale podobaja mi sie japonskie klimaty no i japonskie gry ( chociaz final tez jest japonski ; p ).

 

Wybor mam ciezki. Chodzi mi szczegolnie o fun z gry i fabule. Final zawsze zapierał dech w piersiach, czy w 13 dostane to samo? ; ) W Yakuzie widze wiecej funy, ciekawsze mini-gierki itp. Hilfe.

Odnośnik do komentarza

Cięzki wybór bo to całkiem różne gry. inFamous jest niby fajny, ale osobiście nie mogę się do niego jakoś zabrać (łącznie grałem jakieś 2,5-3h, a gre mam od kilku miesięcy). Heavenly Sword za to skończyłem kilka razy i jak dla mnie jest to jedna z lepszych gier na PS3. Dużo osób narzeka na błędy graficzne, ale gra nawet teraz może się podobać. Dodatkowo oferuje świetnie opowiedzianą historię oraz znakomicie grane postacie. Nie wspominając o ciekawym systemie walki.

Polecam najpierw zaznajomić się z HS, a później zabrać się za inF (obie gry do wyrwania za grosze).

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...