Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Warto kupić Bioshocka 2 chociaż nie mam i nie grałem w "jedynkę" (tylko demo)? Bo mam okazję kupić nówkę B2 Rapture Edition w dobrej cenie i nie wiem czy się skusić?

Zdecydowanie warto. Właściwie to jest lepsza niż poprzedniczka (tez kup - koniecznie), a pierwszy Bio, to jedna z najlepszych pozycji ostatnich lat. I wszytko jasne.

Odnośnik do komentarza

Warto kupić Bioshocka 2 chociaż nie mam i nie grałem w "jedynkę" (tylko demo)? Bo mam okazję kupić nówkę B2 Rapture Edition w dobrej cenie i nie wiem czy się skusić?

Zdecydowanie warto. Właściwie to jest lepsza niż poprzedniczka (tez kup - koniecznie), a pierwszy Bio, to jedna z najlepszych pozycji ostatnich lat. I wszytko jasne.

 

Tia jasssne... dwójka jest świetna,ale jedynce nie podskoczy nie ma szans ;]

Odnośnik do komentarza

Panowie, nowy MOH, czy COD4? :)

W COD4 nagrałem się na PC, ale nie mam na PS3. Ogólnie jestem tą grą zachwycony i chciałbym do niej jeszcze wrócić, ale najlepiej na konsoli. Słyszałem, że MOH to połączenie BFBC2 i MW, a że szukam też odskoczni od serii Call of Duty, to poważnie rozmyślam nad "Medalem". Z drugiej strony nie grałem w BFBC2 - jakoś mnie nie zainteresowało po samych filmikach w sieci. Kupiłbym obie, ale szykuje się wiele interesujących premier w najbliższym czasie, a poza tym nie starczyło by mi czasu na granie ze względu na szkołę. :)

Napiszcie coś o wrażeniach z multi w MOH. Czy pochłania tak jak COD? Black Ops mnie nie zainteresowało, nie te klimaty, a poza tym tak jak pisałem szukam czegoś nowego. Poczekam już na MW3.

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza

Gralem w bete MoH - to jest sredniak do bolu. Ni to MW2, ni to BC2. Nie dorownuje multi zadnej z tych gier (gorszy pod praktycznie rzecz biorac kazdym wzgledem).

 

Filmiki z BC2 moga nie do konca oddac fun drzemiacy w tej grze. Piszesz, ze szukasz czegos nowego - na twoim miejscu mimo wszystko bralbym BC2. Gra jest naprawde swietna, a do tego oferuje rozgrywke diametralnie rozna od tej w CoD.

 

Kupowanie CoD4 mija sie z celem, jako ze posiadasz ta gre na PC.

Odnośnik do komentarza

Jako że dawno w nic nie grałem, gdzieś z 4 miesiące czy nawet 5 bez nowej gry, to teraz naszła mnie ochota na zagranie w coś po niskiej cenie. Zaznaczam że lubie wszystkie gry, a w tył jestem tylko z 2 kwartałem 2010. Jeszcze ze starszych chodzi mi po głowie Yakuza 3 i Demon's Soul's, które prędzej czy pozniej do mnie trafią, ale teraz bym wolał jakąś szybsza grę akcji TPP lub FPS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...