Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos jakas pelna liste exlusiveow dla PS3? CHyba juz wszystkie pozbieralem w jakie chcialem zagrac i nie wiem co dalej kupic. ;(

Tutaj masz listę wszystkich gier na PS3. W tabelce po prawej masz napisane, które z nich są ekskluzywne ;)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_3_games

Odnośnik do komentarza

szukam jakiejś fajnej gry dla kumpla, wymagania to żeby miało multi z podzielonym ekranem i boty. Czyli jakaś strzelanka, jest taka?

 

Zerknij tutaj:

http://en.wikipedia....ive_video_games

 

Najciekawsze to:

Resistance: Fall of Man

Resistance 2

Army of Two

Army of Two: The 40th Day

Call of Duty: World at War

Conflict: Denied Ops

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

Kane & Lynch: Dead Men

Borderlands

 

musiałbyś ewentualnie dokładnie doczytać jak co-op w tych grach wygląda, czy jest tylko lokalny, czy przy splitscreen można grac multi itp :)

Najlepiej sprawdzać takie rzeczy na stronce Co-optimus. Po prostu wpisz tytuł i już będziesz wszystko wiedział o co-opie w danej gierce ;)

Odnośnik do komentarza

warto zainteresować się MAG ??

 

mam ochotę się postrzelać w multi za nie drogą cenę(ale czerpać z tego przyjemność) :) "ostatnio"(po premierze, męczone pół roku) tylko killzone2 mi się podobał... Olałem wszystkie cody i bc2 (chodź obie złe nie są to klimatu mi w tym brak...)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Witam, mam maly dylemat, gdyz chcialem sobie fundnąć 1 gre co by sie nia nacieszyc troszke a 2 wydaje mi sie za duzo (bo wtedy znajac zycia ani jednej nie przejde :P) i sobie obralem te gry:

 

- Dead Space

- Dead Rising 2

- Bad Company 2

 

prosze doradzcie co wybrac :)

co prawda w BC2 jest bardzo dobre multi, ale nie wiem czy zadowoli mnie singiel, ponoc krotki jest.. ciagnie mnie rowniez do d-space'a - juz troche czasu minelo a mi ciagle cos wypadalo..

 

z gory dzieki ;)

 

ps. wiem ze to rozne gatunki gier, ale tak jakos wyszlo ;)

 

ps2. O, jeszcze o Singularity myslalem - co o nim sadzicie? (to juz jakby drugie pytanie, mozecie odpowiedziec odrebnie :P)

Edytowane przez Pietrekk !
Odnośnik do komentarza

Singularitybardzo dobre jest. Jeśli lubujesz się w trybie wieloosobowym, BF:BC2 będzie bardzo dobrym wyborem, gdyż wystarczy na bardzo długi okres. Tryb dla pojedynczego gracza także trzyma poziom.

DR będzie tytułem odprężającym, zdecydowanie najbardziej uniwersalnym z tych, które wymieniłeś. Ja jednak postawiłbym na Dead Space, mimo wszytko. To jedna z najlepszych gier obecnej generacji, a przy tym jeden z najwspanialszych survival horrorów w dziejach. Dodatkowo jej plusem zapewne będzie fakt, iż jest najtańsza z całej gromady.

Odnośnik do komentarza

Po dluzszym zastanowieniu uznalem, iz Dead Rising odpada w przedbiegach a w finale znalazl sie D-space oraz bad company 2 ;P tu lezy pies pogrzebany, bo d space jest tanszy i mam chrapke na niego od dluzszego czasu, ale graficznie i multiplayerowo BC2 zamiata...

 

a tak z innej beczki: co jest lepsze w temacie o zombie - dodatek do RDR undead nightmare czy dead rising? Wiem, ze nie powinno sie porownywac dodatkow do pelnej wersji ale mam w planach zakup dodatku i ciekawy jestem czy "daje rade" w stosunku do starszych braci :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam dla was nie lada zadanie :)

 

Mimo że jestem wiernym fanem konsoli sony od samego początku, uwielbiam sobie pograć u sąsiada w niektóre tytuły z innych platform. Można powiedzieć że jestem małym fanem HALO :) Grałem we wszystkie części, ostatnio zarywając nocki ze znajomymi na HALO reach. Multiplayer online jest tam mistrzowski. Stąd moja prośba, szukam jakiejś alternatywy na Ps3. Potrzebuję gry która będzie miała doskonały online, fajne bronie i cos oprócz samego strzelania (np. dodatkowe umiejętności jak w nowym Halo).

Odnośnik do komentarza

Mam dla was nie lada zadanie :)

 

Mimo że jestem wiernym fanem konsoli sony od samego początku, uwielbiam sobie pograć u sąsiada w niektóre tytuły z innych platform. Można powiedzieć że jestem małym fanem HALO :) Grałem we wszystkie części, ostatnio zarywając nocki ze znajomymi na HALO reach. Multiplayer online jest tam mistrzowski. Stąd moja prośba, szukam jakiejś alternatywy na Ps3. Potrzebuję gry która będzie miała doskonały online, fajne bronie i cos oprócz samego strzelania (np. dodatkowe umiejętności jak w nowym Halo).

Resistane 2 albo Unreal Tournament 3 (w którego zupełnie nikt już pewnie nie gra hehe) Nie będzie to czyste Halo ale myślę że na ps3 to jedyne gry z rozgrywką ciut zbliżona do tej z "hejlo" :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niee, UT3 to nie dla mnie(grywałem w to w liceum) , res 1 i 2 mam w miarę ogranego online, w ogóle mi się nie podoba ta seria ;/ Wczoraj sprawdzałem killzone 2, też kompletnie mi nie podchodzi ta gra, strasznie wolna. Chyba pozostanę przy tekkenie i pesie bo żadnej gry na horyzoncie nie widzę ;[ Ściągnę dema jakis fpsów i sprawdzę. A jak AvP się prezentuje ?

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...