Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Demon's Souls ~80zł,

Heavy Rain ~80zł

Motorstorm PR ~40zł

--------------------------------

Resistance 2 ~35zł

 

Starałem się... :rolleyes:

 

O ile GoW Collection możesz sobie darować (po ograniu ]|[ i kolekcji, będziesz dosłownie srał Kratos'em :P), tak wyżej wymienione tytuły uważam za absolutne must-have'y :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem rekonesans na Alle - sam wczoraj kupiłem MotorStorm'a PR (premiera) za 36zł z wliczoną przesyłką, Demon's Souls jest dostępny na lokalnym Pchlim Targu - także jak dobrze poszukasz, to niektóre tytuły nawet taniej wyrwiesz :thumbsup:

 

Udanej zabawy z PlayStation3 życzę :yes:

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Batman AA, Nfs HP, Demon`s Souls ?

Nfs raczej odpada bo nie jestem fanem wyścigów... chodzi bardziej o grafikę. Sam nie wiem. W sumie to Batman albo Demon... i tutaj mam wielki dylemat:)

Nie grałem w żadną a po gameplayach obie wydają się za(pipi)iaszcze.

Ja grałem w obie - przednie tytuły powiadam. jednak Batman jest bardziej przystępny (oraz tańszy). Cokolwiek wybierz spośród tych dwóch tytułów, będzie dobrze :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Batman AA, Nfs HP, Demon`s Souls ?

Nfs raczej odpada bo nie jestem fanem wyścigów... chodzi bardziej o grafikę. Sam nie wiem. W sumie to Batman albo Demon... i tutaj mam wielki dylemat:)

Nie grałem w żadną a po gameplayach obie wydają się za(pipi)iaszcze.

Mam wszystkie, które wymieniłeś, stąd obiektywnie mogę doradzić. HP jest bardzo dobry (co najmniej), ale jak już na wstępie go skreślasz, to odpuść sobie - choć warto spróbować, sporo osób, którym GT5 nie podobało się, bardzo sobie ją chwali.

 

B:AA jest świetny, jednak mimo to, Demon's Souls stawiam przynajmniej klasę wyżej. Zdecydowanie jedna z najwspanialszych gier obecnej generacji, choć należy zaznaczyć, że i uszaty radzi sobie świetnie. Warto zaznaczyć, że DS będzie służył graczowi przez przynajmniej 40 godzin. Arkham Asylum to zabawa na 16 godzin (co najwyżej).

Odnośnik do komentarza

Just Cause 2 masz demko do ogrania - mnie skutecznie zniechęciło do dalszego kontaktu z tą produkcją...

 

 

Skate - mam pierwszą część. Jestem zadowolony, w sam raz żeby sobie odpalić na pół godzinki i pośmigać na ciekawych miejscówkach. Na amerykańskim sklepie masz chyba demko trójki, zbadaj.

Największym plusem pierwszej części jest jej CENA. Wyrwiesz gierkę praktycznie za grosze co po mojemu czyni ją najlepszą z serii :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...