Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

demon's souls

final fantasy xiii

dragon age

 

co najlepsze?

Jak grałeś w poprzednie finale i Ci się podobały a nie jesteś jakimś wielkim fanem rpg i lubisz ciekawych bohaterów i fajną historię to bierz Finala.A jak preferujesz zachodnią szkołę rpg i hardcorowy poziom trudności przedkładasz nad klimat przygody to Demon Souls.

Ale obiektywnie rzecz ujmując to "najlepsze" chyba Demon`s Souls.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Skoro już nawinął się Dragon Age, to od razu zadam takie pytanko - wersja ps3, to jest 100% konwersja z X'a czy jakaś pocięta niedoróbka?

 

dziwne pytanie, DA nie bylo przeciez konwertowane z x'a tylko wydane w tym samym czasie pelnoprawnym tytulem,jak mnie pamiec nie myli to posiadala nawet na starcie jakies dodatki ktore wersja z x'a nie miala,chociaz tego nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Enslaved

Mass Effect 2

Two Worlds 2

White Knight Chronicles

Resonance of Fate

Dead Rising 2

 

W pierwszej kolejności zdecydowanie polecałbym Resonance of Fate, w dobie spadku jakości Japońskich erpegów tytuł ten jawi się jako prawdziwe objawienie - świetny klimat, wciągające i dynamiczne walki, przyjemnie wysoki poziom trudności. Później ME2 lub Dead Rising 2, gry chociaż różne gatunkowo, to jednak w moim mniemaniu na podobnym poziomie (ME2 jest wręcz przesadnie IMO wychwalany). Enslaved to średniak, radziłbym obadać dopiero po zaliczeniu gier z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Enslaved

Mass Effect 2

Two Worlds 2

White Knight Chronicles

Resonance of Fate

Dead Rising 2

Enslaved i Resonance Of Fate. To gry oryginalne, majace mase swiezych pomyslow.

Mass Effect jest konwersja z Xa, stosunkowo drogi jeszcze, ale potanieje dosc szybko.

Two Worlds 2, nie gralem, ponoc w porzadku. Mial jakies problemy z zapisami na HD. Nadchodzi Dungeon Siege III, ktory raczej go zdmuchnie :(

WKC - znowu, nie gralem. Chcialem kiedys zagrac, ale po prostu inne gry ja przycmily.

Dead Rising 2 to tepa rabanka. Nudzi sie dosc szybko.

Odnośnik do komentarza

Hmm Postawiłeś do wyboru dwie całkowicie różne gry, ja posiadałem GT5 i LBP. Moim zdaniem powinieneś zdecydowanie brać Gt5.LBP całkowicie nie przypadło mi do gustu nie lubie majsterkować a "cukierkowe" klimety to nie dla mnie, chyba że masz kreatywną dusze i lubisz różnie ciekawostki, wtedy możesz zastanowić się nad LBP2.

Edytowane przez KoD
Odnośnik do komentarza

Hmm Postawiłeś do wyboru dwie całkowicie różne gry, ja posiadałem GT5 i LBP. Moim zdaniem powinieneś zdecydowanie brać Gt5.LBP całkowicie nie przypadło mi do gustu nie lubie majsterkować a "cukierkowe" klimety to nie dla mnie, chyba że masz kreatywną dusze i lubisz różnie ciekawostki, wtedy możesz zastanowić się nad LBP2.

Z jednej strony...

MILIARD PIŃCSET LEVELI, KREATOR LEVELI

z drugiej...

MILIARD PIŃCSET SAMOCHDZIKÓW, WIELE OPCJI KUSTOMIZACJI

Okej, dzięki. Ludu Duloc, wypowiadać się

Edytowane przez loleq12
Odnośnik do komentarza
Hmm Postawiłeś do wyboru dwie całkowicie różne gry, ja posiadałem GT5 i LBP. Moim zdaniem powinieneś zdecydowanie brać Gt5.LBP całkowicie nie przypadło mi do gustu nie lubie majsterkować a "cukierkowe" klimety to nie dla mnie, chyba że masz kreatywną dusze i lubisz różnie ciekawostki, wtedy możesz zastanowić się nad LBP2.

 

Zgadzam się z kolegą powyżej, postawiłeś do wybory dwie różne gry. Ja osobiście wybrał bym LBP, ponieważ nie lubię gier wyścigowych. Zależy jaki typ gier bardziej lubisz

 

A ja mam takie pytanie: Warto wymienić Heavy Rain za Battlefilda Bad Company 2?

Edytowane przez lookass110
Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanie: Warto wymienić Heavy Rain za Battlefilda Bad Company 2?

Jak najbardziej tak. HR, to gra wybitnie na jeden raz (no, chyba że kręci Cię oglądanie drugi raz tego samego filmu, z kilkoma innymi scenami), z drugiej strony BBC2, to multiplayerowy gigant wciągający na setki godzin. Ja bym się nawet nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim !

 

Która gra da mi najwięcej godzin grania:

 

- Battlefield Bad Company 2

 

- Tekken 6

 

- Medal of Honor

 

- Killzone 2 (mam trójke, i wciągneło mnie)

 

- Call of Duty 3

 

- Prince of Persia Trilogy

 

- GTA IV Complete Edition

 

- Assasin's Creed Brootherhood

 

- Infamous

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim !

 

Która gra da mi najwięcej godzin grania:

 

- Battlefield Bad Company 2

 

- Tekken 6

 

- Medal of Honor

 

- Killzone 2 (mam trójke, i wciągneło mnie)

 

- Call of Duty 3

 

- Prince of Persia Trilogy

 

- GTA IV Complete Edition

 

- Assasin's Creed Brootherhood

 

- Infamous

 

"Infymys" również daje solidną porcję grania. Warto obczaić.
Odnośnik do komentarza

Skoro masz Killzone 3 i Cię wciągnęło to nie widzę sensu kupować kolejnego fps'a. Tekkena też nie polecam, gra tylko dla fanów, chyba że będziesz miał z kim się pojedynkować, wtedy możesz pomyśleć nad zakupem. Wg mnie powinieneś zostać przy trzech ostatnich pozycjach. AC:B nie grałem, ale z czystym sumieniem mogę polecić GTA i inFamous.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...