Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

jakie gry wybrac z tej piątki w ramach rekompensaty, tzn wybór w miare prosty bo LBP i inFamous mam więc jakie dwie wybrać z pośród wipeout, dead nation, ratchet clank quest cos tam..

WipEout oraz Dead Nation ofc :thumbsup:

 

Pierwszy tytuł to król future racer'ów - kapitalny ost połączony z tym co zobaczysz na TV kończy się orgazmem "oczów" i "uszów".

 

Druga proponowana przeze mnie pozycja, to kawałek mega klimatycznej oldsqol'owej gierki - czekają na Ciebie bazyliony zombie'aków do zastrzelenia/spalenia/wysadzenia w powietrze/pocięcia/rozczłonkowania/i-co-tam-jeszcze-chcesz - w singlu przednia w co-op'ie jeszcze przedniejsza ^_^

 

Zaiste - wybór jest tylko jeden.

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak nie grałeś w poprzednie Ratchety, a zwłaszcza w ToD, to odpuść Quest for Booty.

Zresztą w ogóle odpuść QfB, nawet jak jesteś fanem serii. Ten epizod nic nie wnosi, jest krótki i ma zerowy replayability.

Tylko że ten epizod oferuje najwięcej elementów platformowych, a najmniej strzelania z wszystkich trzech części na chlebak. Pozycja obowiązkowa dla kogoś kto ograł ToD.

 

@tomek

Dokładnie tak jak napisał stoodio, bierz WHD i DN, a nie bedziesz żałował.

Quest fo Booty można wyrwać na płytce za ok 20 zł. Więc jeżeli ograłeś ToD to zainwestuj w to wydanie.

Odnośnik do komentarza

QfB jest to dodatek do ToD. Jeżeli ograłeś ToD to wiesz że

 

Clank został porwany przez Zoni. W Quest for Booty Ratchet rusza mu na ratunek, po drodze zmagając się z piratami (których zabrakło w Crack in Time). Z QfB dowiadujemy się też kto stoi za porwaniem Clanka.

 

 

@hayami

Niedosyt pozostaje bo to tylko dodatek do ToD, ale z wprowadzeniem do Crack in Time.

 

@Crying_Wolf

Ja też przeszedłem wszystkie Ratchety i dla mnie QfB to druga w kolejności najlepsza częśc w serii (trójka na pierwszym miejscu jak dla mnie).

Odnośnik do komentarza

- God of War Collection

- God of War III

- serią Resistance możesz się zainteresować, chociaż gry się już trochę zestarzały

- Demon's Souls sprawdź czy klimatem ci podpasuje

- Ratchet&Clank ToD i ACiT (zwłaszcza ToD) jeżeli lubisz platformówko-shootery

- inFamous

- Uncharted 1 i 2

- Ninja Gaiden Sigma (nie do końca ex) jeżeli lubisz japońskie slashery

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

InFamous, Uncharted: Drake's Fortune i Among Thevies, inne możesz sobie podarować na początek ale te musisz ograć. Musisz to w sumie za mało powiedzianie. Jak masz PS3 i nie grałeś w te gry to można powiedzieć że nie grałeś w nic na PS3 :potter: No i GoWy które mi nie podeszły osobiście też zalicz koniecznie.

Edytowane przez schab0795
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

- Heavy Rain - koniecznie dla mnie nr 1 gra tej generacji, choć jak skończę LA Noir to coś czuje, że może się zmienić u mnie ta hierarchia.

- Uncharted 1 i 2

- God of War Collection

- God of War III

- seria Resistance - technicznie, szczególnie jedynka może trochę odstaje, ale klimat, uniwersum, uczucie zagrożenia wrogim najazdem naprawdę robią wrażenie, dla mnie nr 1 fps tej generacji. To seria, którą się kocha albo nienawidzi

- Heavenly Sword

- seria Ratchet & Clank

- InFamous

- Killzone 2 i 3 warto sprawdzić choćby za kapitalne odczucia AV i całkiem fajne uniwersum,

- Buzz: Świat Quizów - najlepszy party game, super alternatywa dla muzycznych party games

Edytowane przez balon1984
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...