Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Grałem dawno temu w Assassin's Creed II. Nie grałem w AC: Revelations, ponieważ nie spodobały mi się informacje, że są ponoć misje również stricte strategiczne (rozstawianie jakichś elementów itd.), zaś w AC III nie miałem okazji grać.

Teraz będę mógł dostać ok 10 gier na PS3 i zastanawiam się między innymi nad powrotem do serii. Stąd mam pytanie do was.

 

Lepiej AC II, czy AC III?

 

Znajomi mi jeszcze polecali Mass Effecta, bo ponoć przynajmniej jedna część wyszła na sprzęt Sony. Założę się, że będzie wielu, którzy mi polecą tę grę, stąd pytanie inne - czy wyszła tylko 1 część ME? Jeśli więcej, to którą część bardziej polecacie?

Odnośnik do komentarza

castlevania lords of shadow wg mnie najblizej lezy onismushy z slasherów tej generacji choc i tak klimatem jest daleka od tego. Heavenly sword znowu najbardziej podobny swiat do tego z dziela capcomu ale samą grą jest średnią i choć ma sliczną grafę to klatki gubi co chwilę. Swoją drogą szkoda, że nie doczekliśmy się onimushy na tej generacji :(

Odnośnik do komentarza

Wszystkie są na PSNie jako trylogia. Jeśłi chodzi zaś o AC bierz dwójkę. Najlepsza część.

 

 

Wyszły 3 części ME na PS3. Wszystkie dostępne na płycie (ME tylko w wydaniu Trilogy). ME i ME3 sa na pewno na PSNie, nie wiem czy ME2 jest.

 

Ok, dzięki za rozwiązanie kwestii z AC. Co do ME - zgaduję, że skoro to trylogia, to najlepiej jednak grać pokolei? Czy może którąś część polecalibyście bardziej i nie będzie problemu jeśli np. zagram w trójkę nie grając w poprzednie części?

Odnośnik do komentarza

Witam . Przesiadam się z Xbox360 na PS3 które zakupiłem wczoraj z dwiema gierkami w pakiecie : God of War 3 i Uncharted Drake's Fortune . Ale czegoś mi tu jeszcze brakuje . Oczywiście wyścigów !!! Ograłem na poprzednich konsolach Sony GT 2,3,4 , więc czas na piątkę :) Pytanie : brać normalną premierową czy jakieś academy edition ? Poda ktoś w skrócie różnice ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...