Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaki najlepszy Dragon Ball na PS3? Mamy zamiar sobie sprawić na święta żeby z kuzynami nostalgicznie się  ponapierdzielać. Fajny byłby kanapowy multik na 4 ale to chyba dopiero w kolejnej odslonie zapowiedzianej dopiero na styczeń, right? Niestety odpada, bo tylko we święta spotkamy się w słusznym gronie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie musi to być nowy DB to łykaj kolekcje Budokai HD (Budokai 3 to ciągle najlepszy DB jaki wyszedł). Burst Limit mechaniką przypomina wersje Budokai z PS2, graficznie wygląda bardzo dobrze (nie wiem jak teraz, bo dawno nie grałem). Niestety oferuje tylko zestaw postaci do Sagi Cella (+ Brolly) więc brakuje sporo kluczowych zawodników i przemian. W oczy rzuca się znikoma ilość wstawek podczas kampanii i trochę uboższy system walki w porównaniu do Budokai 3. Jednak na kanapowe walki powinien zdać egzamin, dodatkowo oferuje dobry tryb online. Demo na pewno było kiedyś w PSS, sprawdź może u amerykańców.

Odnośnik do komentarza

A ja pytanie z innej beczki. Jaka gra taneczna na move'y? Nie siedzę w temacie w ogóle ale lasce się zachciało... Dobrze, że z chrześniakiem będzie w to grać nie ze mną UFF.

 

Ale która? DanceStar Party Zostań Gwiazdą? DanceStar Party Hits? Albo jakieś inne taneczne? Któraś ma opcję kariery dla pojedynczego gracza czy coś?

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema,naszła mnie ochota na jakieś fajne i w miarę przystępne  wyścigi ,co by mnie nie odrzuciły poziomem trudności i skomplikowania po jakimś czasie,grywałem głównie w arcadówki hot persuit i most wanted. Zastanawiałem się nad serią Shift, z tego co się zapoznałem niby to hybryda arcade z symulacją,coś co by mi pasowało na początek. GT5 chyba za trudne będzie,ewentualnie jakaś inna produkcja,Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Mi bardziej chodzi o grę typu forza,gt5,shift , co sobie będe mógł w furach podłubać bez przesadnych ustawień, lekki zarys arcade mile widziany. Nie chcem czystego symulatora bo nigdy nie grałem w takie produkcje,na początek coś dla mniej wymagającego gracza,jakiś kompromis między symulacją a arcade.

Odnośnik do komentarza

A co sądzicie o "Starhawk" ? Widzę że jest do dorwania za śmieszne pieniądze, a i klimat futurystyczny mi odpowiada. Coś więcej na jej temat ?

Ponoc piękna gra. Niestety, ludzie sie nie znają i nie grają online. Tłuką w nieskończonośc CODy i inne FPSy. Zobacz na YT z czym to się je. Jeśli grałeś w Warhawka, to tutaj znajdziesz podobny gameplay.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...