Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie podobnego swoja grywalnoscia do tego utworu, albo moze czy warto siegac po czesc 1 i 2 teraz? wiadomo, ze pewnie beda troche okrojone wzgledem trzeciej, ale moze?

Spokojnie łykaj poprzednie części, choć trochę głupio, że nie zrobiłeś tego PRZED "trójką".

Nie wiem, jak u Ciebie, jako "gracza niedzielnego" ze znajomością j.angielskiego, ale Drake's Fortune po polsku nie występuje (choć dla mnie to akurat zaleta, bo Nolan North rządzi), więc pewnie musiałbyś się pomęczyć (tak tylko zakładam, jeśli znasz to nie ma problemu). Moim zdaniem akurat trójka jest częścią najgorszą z całej trylogii, więc najlepsze jeszcze przed Tobą (o Uncharted 2 piszę:)).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Więc tak zawsze mnie kręciły gierki akcji typu wszelkie devil may cry, metale, onimusha itp.

Generalnie uwielbiam jrpgi ale jak wyzej wspomnialem jednego juz kupilem wiec na jakis czas starczy i chce miec cos na przerywnik. Z samochodowek lubie gran turismo wiec pewnie kiedys lykne a tak to jeszcze platformery.

 

Za to nie interesuja mnie zupelnie strzelanki na ps nie wiem jakos nie przepadam.

 VALKYRIA CHRONICLES bierz, najlepsza gra na PS3 ( a tych trochę ograłem). Zakładam, że podobnie jak ja lubisz jap. klimaty.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

No lubie jap. klimaty ale nie wiem czy ta tematyka akurat to moje klimaty z tego co patrzylem i jednak chyba wole akcje typu star ocean itp. niz taktyczne chociaz kusi mnie tez disgaea z takich bo nigdy nie gralem. Na razie mam co grac bo juz zakupilem Metala 4, Ni no kuni i diablo mi wpadlo po 79zl zafoliowane bo ktos zle zametkowal w sklepie i musieli mi sprzedac. A star ocean na ps3 ktos ogral cale? Daje rade w porownaniu do poprzednikow?

Odnośnik do komentarza

Mass Effect na PS3 dobry jest? Wszystkie trzy części w promocjach i mam chrapkę. Na PC mam, ale bez obsługi pada to nie robota jest. EA z tymi grami na PC sobie jaja robi, ale to ja byłem głupi, że kupiłem wybrakowaną wersję. Na X360 z kolei jedynka klatkowała.

 

Ni No Kuni za 35 zł to rozumiem must-buy?

Odnośnik do komentarza

Mass Effect na PS3 dobry jest? Wszystkie trzy części w promocjach i mam chrapkę. Na PC mam, ale bez obsługi pada to nie robota jest. EA z tymi grami na PC sobie jaja robi, ale to ja byłem głupi, że kupiłem wybrakowaną wersję. Na X360 z kolei jedynka klatkowała.

 

Ni No Kuni za 35 zł to rozumiem must-buy?

 

Chyba warto, lepiej śmiga 

 

Odnośnik do komentarza

Kto mi podpowie, bo wiem że z tej wyprzedaży wezmę Ni no Kuni, i pewnie ME 1, ale chcę coś do stówki dobrać, czyli tak około pięć dyszek i teraz mam dylemat: 

 

WWE2k14 mnie kusi, bo lubię wrestling, ale gra ma mieszane recenzje z czego zarzucono że story mode takie sobie i bardzo samograjowe w pewnym stopniu. 

 

Dead Island: Riptide kusi mnie, bo słyszałem wiele pozytywnych opinii nt. tej gry, ale z drugiej strony hicior to chyba nie jest.

 

DMC HD Collection kusi mnie, bo chciałbym zobaczyć serię w HD i spróbować się przełamać przejść dwójkę, po tym jak zobaczę

zainfekowany helikopter

, ale czy to HD naprawdę jest warte?

 

Resident Evil 6 kusi mnie, bo piątka to IMO najlepszy coop, ale słyszałem że ta część ogólnie gra słabsza i nie wiem czy warto.

 

A może jest coś innego co przeoczyłem? Aha, gierek z Plusa nie podawajcie, TTT2 tak samo ;)

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei Dead Island Riptide zdecydowanie polecam! :thumbsup: 

Mimo, że to tak naprawdę bardziej dopracowana "jedynka" to bawiłem się świetnie (sam!), ale mi strasznie podobała się część pierwsza, więc tutaj po prostu czułem się jak w domu (oprócz piasku i zombiaków - tego w domu nie mam :teehee: ).

W każdym razie... zależy czego w grach szukasz.

 

WWE 2K14 to dla mnie gniot - seria od kilku lat stoi w miejscu a plastikowe modele postaci skutecznie mnie odstraszają.

 

RE6 to straszny samograj, po bardziej obszerną opinię zapraszam tutaj - http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?3771-RESIDENT-EVIL-6-Recenzja

 

Devil May Cry HD Collection to zdecydowanie warta uwagi pozycja, ale ja jestem zboczony i łykam wszystkie starocie podbite do HD, więc nie wiem, czy moja opinia jest coś warta  :sweat:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

warto kupić Dragon's Dogma? przewertowalem caly temat z tą grą i w sumie opinie bardzo dobre. ze ciekawe wyprawy, system walki itp. a jest tak jakikolwiek rys fabularny? i czy misje są ciekawe, różnorodne czy wszystkie na jedno kopyto? dzieki za porady

Aktualnie męczę wersję Dark Arisen i powiem tak: jeśli nie odstraszy Cię łażenie przez pierwsze 30 godzin to bierz w ciemno. Gra przedstawia historię drogi (dosłownie) i może lekko zniechęcić tym ciągłym dochodzeniem do celu co, wierz mi, nie trwa chwilę. Po drodze jednak można napotkać pod-questy co urozmaica rozgrywkę. Dotrzesz do stolicy, znajdziesz The Black Cat i jest o wiele lżej podróżować, jednak żeby levelować postać musisz nie tylko wykonywać zadania, ale zabijać wszystkie wrogie stworzenia na swojej drodze. Ja prawie nie mam oczu przez tą grę więc polecam jak najbardziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wojtasso88 warto.Kropka:)

 

Mam pytanie od siebie.jestem fanem gier typu Final Fantasy Tactics. Szukam takowych, ale nie bardzopotrafie znaleźć takie w które jeszcze nie grałem. 

Ostatnio zainteresowałem się grą Disgaea 3, grałem w jedynkę i troche zniechęciło mnie nabijanie poziomów przedmiotów ciągnące się w nieskończoność. Czy trójka kontynuuje ten trend? Grałem na ps3 w Vandal Hearts, Rainbow Moon...nie pamiętam innych tytułów, może jest coś wartego uwagi? Coś co pominąłem? NA ps2 i ps1 były znakomite pozycje, a na ps3 jakaś posucha..żeby chociaż Joanna Darc, albo Tactic Ogre dało sie jakoś na trójce uruchomić..a tak to lipa totalna..ma ktośjakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Ktora z części Crysisa jest najlepsza na PS3? Chce sobie kupić jedną w promocji bo tanio.

W takim razie zdecydowanie łykaj "jedynkę" - może i technicznie nie jest tak wypasiona, jak następne dwie, ale poznasz historię od początku, zobaczysz korzenie serii no i pobrykasz po wielkich otwartych terenach. Następne części poszły już bardziej w stronę ciaśniejszych miejscówek, choć i tak przy większości współczesnych FPSów taki Crysis 3 to wręcz sandbox ;)

Odnośnik do komentarza

wojtasso88 warto.Kropka:)

 

Mam pytanie od siebie.jestem fanem gier typu Final Fantasy Tactics. Szukam takowych, ale nie bardzopotrafie znaleźć takie w które jeszcze nie grałem. 

Ostatnio zainteresowałem się grą Disgaea 3, grałem w jedynkę i troche zniechęciło mnie nabijanie poziomów przedmiotów ciągnące się w nieskończoność. Czy trójka kontynuuje ten trend? Grałem na ps3 w Vandal Hearts, Rainbow Moon...nie pamiętam innych tytułów, może jest coś wartego uwagi? Coś co pominąłem? NA ps2 i ps1 były znakomite pozycje, a na ps3 jakaś posucha..żeby chociaż Joanna Darc, albo Tactic Ogre dało sie jakoś na trójce uruchomić..a tak to lipa totalna..ma ktośjakieś propozycje?

Valkyria Chronicles, tak jak poleca kolega powyzej. Ta gra bardziej jest strategią niż RPGiem i też turowy system walki. Obawiam się, że cecha charakterystyczną serii Disgaea jest nabijanie niebotycznie wysokich poziomów broni, postaci, etc. Tu po prostu musisz spędzić kilaset godzin, by wszystko zaliczyć (tym bardziej zacna Platyna później). Ponoć seria Agarest też kontuuje tradycje FF Tactics i jest bardzo podobna w rozgrywce. Nie napisze więcej, bo serii nie znam:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...