Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zadowolony z Amalura. Prawie 100 godzin na liczniku po ukończeniu, piękny świat, bdb system walki, fabuła sztampa, questy niektóre fachowe , ale większość popierdółkowate.Duuużo lootu, niektóre bronie nowatorskie (chakramy i faeblady). Masa questów - odechciewa się robić poboczne w pewnym momencie. Walka ala God Of War i fachowe wykończenia teżsą. Główna wada gry to stopień trudności- na hardzie jest za łatwo.... I zły balans wykuwanych broni, to co sobie sam wykujesz (na późniejszych levelach)  jest lepsze niż najlepsze znaleźne bronie.

 

Jak oczekujesz prawdziwego rpga z fabułą to się zawiedziesz, a jak podejdziesz do tego jak do Diablo, z masą lootu, pięknymi widoczkami, duuuużym światem (jest pływanie nawet) - to będziesz siędobrze bawił jak ja.8/10

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Co wybrać jako pierwsze gry na ps3? Mam już ni no kuni bo to byl moj must have numer 1 i chce w styczniu dokupic z 2-3 tytuly z jakis starszych tanszych gierek nie musza byc nowosci zadne do nich tez dojde w koncu. Wczesniej gralem wiekszosc gierek z ps2 o wysokich ocenach. Co polecicie na ta konsolke jako must have?

Odnośnik do komentarza

Więc tak zawsze mnie kręciły gierki akcji typu wszelkie devil may cry, metale, onimusha itp.

Generalnie uwielbiam jrpgi ale jak wyzej wspomnialem jednego juz kupilem wiec na jakis czas starczy i chce miec cos na przerywnik. Z samochodowek lubie gran turismo wiec pewnie kiedys lykne a tak to jeszcze platformery.

 

Za to nie interesuja mnie zupelnie strzelanki na ps nie wiem jakos nie przepadam.

Odnośnik do komentarza

Więc tak zawsze mnie kręciły gierki akcji typu wszelkie devil may cry, metale, onimusha itp.

Generalnie uwielbiam jrpgi ale jak wyzej wspomnialem jednego juz kupilem wiec na jakis czas starczy i chce miec cos na przerywnik. Z samochodowek lubie gran turismo wiec pewnie kiedys lykne a tak to jeszcze platformery.

 

Za to nie interesuja mnie zupelnie strzelanki na ps nie wiem jakos nie przepadam.

 

Demon's Souls

 

 

Jak coś to to jest dunegon crawler a nie jrpg :P

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

Więc tak zawsze mnie kręciły gierki akcji typu wszelkie devil may cry, metale, onimusha itp.

Generalnie uwielbiam jrpgi ale jak wyzej wspomnialem jednego juz kupilem wiec na jakis czas starczy i chce miec cos na przerywnik. Z samochodowek lubie gran turismo wiec pewnie kiedys lykne a tak to jeszcze platformery.

 

Za to nie interesuja mnie zupelnie strzelanki na ps nie wiem jakos nie przepadam.

 

Demon's Souls

 

 

Jak coś to to jest dunegon crawler a nie jrpg :P

 

 

Właśnie przejadły mi się tego typu gry na kompie gralem w oczekiwaniu na psa w skyrima itp i szczerze ten gatunek mi nawet nie odpowiada. Jednak wole Jrpg;)

 

God of wary pozycze od znajomego bo ma cala kolekcje i mysle nad tym last of us, graliscie, co myslicie?

Metal geara tez moge pozyczyc wiec co tu jeszcze? Sam myslalem o ratchet & clank ale nie wiem ktora czesc wybrac. Tools of destruction za grosze mozna kupic nowa moze ta?

 

Jest cos ciekawego z gier typu devil may cry,onimusha? Moze ninja gaiden jakis slyszalem ze niezle a nigdy stycznosci nie mialem

Odnośnik do komentarza

elo

 

 

Ostatnio łyknalem Uncharted 3 polska wersje i powiem Wam, jako gracz niedzielny i czesciowo juz znudzony gierkami, zatopilem sie  w tej pozycji szybciutko i calosc mega mi sie podobala - naprawde kozacka rozrywka. 

 

Co polecacie podobnego swoja grywalnoscia do tego utworu, albo moze czy warto siegac po czesc 1 i 2 teraz? wiadomo, ze pewnie beda troche okrojone wzgledem trzeciej, ale moze?

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...