Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiejś gierki w stylu hack&slash, albo coś jak Batman. Wiecie, ma być klimat, przygoda, trochę walki, trochę skakania.

 

Myślałem nad Castlevania i pewnie się skuszę, ale może jeszcze coś macie ciekawego dla mnie :)

Casta obowiązkowo, bo to gra imo lepsza od GoW. Nowy Tomb Raider też jest wypas i warto zagrać.

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak bluber, polecam Enslaved. Kapitalny tytuł jeżeli chodzi o więzi pomiędzy bohaterami, do tego mega klimat miejscówek, fajny system walki (mi się mega spodobał). Tytuł bardzo niedoceniony wg mnie i niepotrzebnie zjechany za uproszczenia np we wspinaniu/skakaniu, bo świetnie się broni pozostałymi elementami.

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak bluber, polecam Enslaved. Kapitalny tytuł jeżeli chodzi o więzi pomiędzy bohaterami, do tego mega klimat miejscówek, fajny system walki (mi się mega spodobał). Tytuł bardzo niedoceniony wg mnie i niepotrzebnie zjechany za uproszczenia np we wspinaniu/skakaniu, bo świetnie się broni pozostałymi elementami.

wow, ja natomiast uważam, że gracze słusznie olali Enslaved, bo gameplayowo jest to tytuł przeciętny, nudny i z rozmazaną grafiką :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam ochote na jakiegos jrpg na PS3. Zalezy mi na:

 

- dobrej i ciekawej historii

- nie za dlugi, tak do 50h

- duzo ciekawych postaci i zaleznosci miedzy nimi, nie chce glownego bohatera ktory sie cala gre nie odzywa i kazdy mowi za niego

- fajnie jakby system walki nie byl nudny

- bardziej klimaty typu wioski, lasy, rzeki niz industrial i mrok.

 

Znajdzie sie cos? Malo ogralem jrpgow na ps3.

Odnośnik do komentarza

Duże wymagania masz - mało który (jeśli w ogóle jakiś) JRPG na PS3 może je spełnić :P

 

Od siebie polecę Ni No Kuni - historia przyzwoita, czasowo nie za długa, parę fajnych (drugoplanowych) postaci się znajdzie, system walki przystępny (potem staje się bardziej złożony), klimat natomiast to strzał w przysłowiową dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiejś gierki w stylu hack&slash, albo coś jak Batman. Wiecie, ma być klimat, przygoda, trochę walki, trochę skakania.

 

Myślałem nad Castlevania i pewnie się skuszę, ale może jeszcze coś macie ciekawego dla mnie :)

Ninja Gaiden Sigma czyli remake pierwszej czesci na Xboxa, jednej z najlepszych gier dwie generacje temu, nie zagrac w ta gre to grzech, swietne zagadki, masa bossow, 19 dlugich chapterow, jakies 20-30 godzin gry za pierwszym razem, gre skonczylem 5 razy, gdzie nieczesto koncze gry 2 razy. Z reszta znajdziesz tu tematy, tam poczytaj wiecej, dla mnie top10 ever i Kratos ciezko by sie czul jakby spotkal na swojej drodze Ryu, nie sugeruj sie druga i trzecia czescia, ogolnie oceniam serie: NG1 10/10, NG2 8/10, NG3 6/10.

Odnośnik do komentarza

Ktoś się orientuje w tych olimpiadach? A jeszcze jedno pytanko - NBA STREET HOMECOURT - wersja PS3 ma jakieś niedoróbki względem 360? Początek życia ps3 to było, więc się pytam, która wersja lepsza?? W ogóle czy rajcowny to tytuł? Kiedys zagrywałem się NBA Jam na PC i w salonach w koszykówki uliczne i chyba bym przypomniał sobie te czasy :-). Online tam jeszcze działa???

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Każde Nba Street jest dość schematyczne i opiera się na wyczesaniu tricków i zdobyciu kosza na końcu. Szybko się nudzi.

 

Grając w Batmany jarały mnie akcje zabijania przeciwników po cichu, ukrywaniu się w różnych miejscach. W jakie tytuły mogę uderzać, żeby doświadczyć czegoś podobnego ? Może Hitman Absolution ?

 

Druga sprawa, szukam też jakiejś gierki w klimatach zamków, może trochę Władcy Pierścieni. Mogą być elementy RPG, ale preferowałbym sporo akcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po Bad Company 2 napaliłem się na FPSy w realiach wojennych. Ciekawi mnie Operation Flashpoint Red River bo tanie jak barszcz a nie mam jeszcze. Grał ktoś? Jakie wrażenia? Porządny średniak, realistyczny czy kaszana? Widzę na alledrogo nawet nówkę za 20 zeta można wyrwać.

 

A w pierwszą część Bad Company grałeś ? Dla mnie to najlepszy FPS na PS3. Polecam jeszcze COD Modern Warfare 1 i 2. Resztę CODów olej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...