Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli masz pada i dobry pc to devila mozesz se imo odpuscic. NG masz na xklocku wiec szkoda kasy. Z reszty gier ktore wyminiasz wzialbym Burnouta. GTA4 pewnie masz. Proponuje Guitar Hero 3 - niesamowicie wciaga i jest trudna = dobra do masterowania. Eventualnie GRID lub... MGS4. Ta gra zmiazdzy wszystko na PS3. Mysle ze MGS warto kupic nawet jezeli rowanie w beczkach Cie nie bawi. Sam MGO jest warty zakupu a przeciez to tylko dodatek do singla.

Odnośnik do komentarza

Grida sprawdzilem demko. Dzisiaj bede mial na PCta ;) MGS4 pewnie kupie, ale dopiero jak stanieje. Az tak wielkim fanem Snake'a nie jestem ;] I w sumie z tego wszystkiego wzialem i DMC4 i Folklore. Przypomnialem sobie jakie byly jajca z DMC3 na PCta, poza tym nic nie moze sie rownac z rozwalaniem demonow siedzac na kanapie ;]

Odnośnik do komentarza

Mam pieniążki na każdą grę i na chwilę obecną nie widzę ŻADNEGO ale to żadnego tytułu wartego kupna. Mam już 9 gier które uważam za "warte posiadania" i jak tak przeglądam całe allegro to po prostu się pytam czy nie kupiłem konsoli rok za wcześnie. Mam już PES 2008, CoD4:Game of the Year, GTA4,Assassins Creed,DMC4, Grid, Burnout Paradise, Grand Turismo Prologue i Uncharted. Niech nastanie już ten 12 czerwca...

Odnośnik do komentarza

Niedługo pojawi się u mnie Ps3(mam nadzieje),jaką grę zakupić jako pierwszą?, będę chciał się z nią pomęczyć około miecha.Tuzy typu gta4 i mgs4 odpadają narazie(cena), myślałem nad Sigmą(zawsze chciałem pograć w NG) ale boję się, że sobie nie poradzę z tym tytułem(choć skilla do gier myślę,że mam ;) ). Preferuję raczej każdy gatunek jeśli gra jest dobra.

Odnośnik do komentarza

ze swojej strony mogę polecić Assasins Creed i Uncharted. Obie gry są wspaniałe, Uncharted napewno mniej schematyczne i ciekawsze ale za to dość krótkie. Są natomiast do zdobywania ukryte skarby i punkty + poziomy trudności które przedłużają żywotność ale nie jestem pewien czy na miesiąc starczy - częstego grania napewno nie.

Assasins Creed: przejście zajmie więcęj czasu i do tego jeszcze mnóstwo flag do znalezienia, troche Templarów do zabicia, jedyny minus moim zdaniem jest taki że gra jest schematyczna ale klimat moim zdaniem sprawia że się nie nudzi. Ma też ciekawą oryginalną fabułę.

Pamiętaj, że decydując się na Assasins Creed musisz mieć podłączoną konsolę do internetu bo bez sciągnięcia patcha często się zawiesza.

Odnośnik do komentarza

Dużo Ci powiedzą demka z PS Store -jak kupisz konsolę ,podłącz ją do netu i zasysaj,są tam min demka wg mnie świetnych gier jak DMC4,Uncharted,Ratchet,Sigma,Motorstorm. Do tego dochodzi COD4,który w singlu starcza na ok 6h to w multi jest praktycznie nieśmiertelny.

 

Zależy czego oczekujesz od pierwszej gry,każda z przeze mnie wymienionych jest bardzo dobra z tym,że wszystkie są stosunkowo krótkie i nie mają multi prócz CoD4,no może za wyjątkiem Ratcheta,którego się przechodzi w ok 20h(Uncharted-ok 8h,DMC-12h).Oczywiscie zawsze mozesz przechodzić grę po parę razy ;) Motorstorm jest teraz śmiesznie tani,a też to fajne wyścigi-szczególnie w multi rządzą.

 

CoD4,Uncharted,Ratchet,Sigma,Motorstorm-co wybierzesz będzie ok

 

Odnośnik do komentarza
Niedługo pojawi się u mnie Ps3(mam nadzieje),jaką grę zakupić jako pierwszą?, będę chciał się z nią pomęczyć około miecha.Tuzy typu gta4 i mgs4 odpadają narazie(cena), myślałem nad Sigmą(zawsze chciałem pograć w NG) ale boję się, że sobie nie poradzę z tym tytułem(choć skilla do gier myślę,że mam ;) ). Preferuję raczej każdy gatunek jeśli gra jest dobra.
Bardziej niż NG polecam DMC4, gram od przedwczoraj (dopiero kupiłem PS3:P) i gra z punktu widzenia fana serii jest naprawdę świetna. Co najważniejsze jeśli lubisz dokładną eksplorację, to misje wydają się naprawdę długie, w porównaniu do NG, piękna grafika i nie ma tu pierdół w stylu walki z czołgami w bazie wojskowej za pomocą miecza (sigh). Poza tym piszesz, że możesz sobie nie poradzić z poziomem trudności, dla wielu DMC4 jest łatwiejszy niż NG, chociaż dla mnie jako fana slasherów (a grałem w NG na Xboksie), NG wcale nie był taki ultrahardkorowy. Wracając do DMC4 są też sekretne misje, z tego co czytałem po przejściu gry masz nowy tryb Bloody Palace, w którym wycinasz zastępy wrogów, także na pewno gra będzie miała cię czym zająć. Chyba, że lubisz japońszczyznę to bierz Folklore, gry jeszcze nie mam ale demo mnie zachwyciło, no i czytałem że to długa gra.

Lub jeśli lubisz PC-towe RPG to bierz Obliviona - mega kobylastą grę na kilka długich miechów grania, ja wciąż czekam na swoją - strajk poczty polskiej :/

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Skoro gra ma starczyć ci na miesiąc to Uncharted zdecydowanie odpada (tydzień ostrego szarpania i gra ląduje na półce z napisem "wyjechane w 100%"). Assassina i DMC4 masz na kompie, więc też odpadają. Heavently Sword omijaj szerokim łukiem (kiepścizna, przynajmniej dla mnie), podobnie jak inne dziwactwa w stylu Dynasty Warriors. Motorstorm, Burnout: Paradise czy CoD4 to świetne multiplejerówki, ale w singlu raczej nie pociągną zbyt długo (przynajmniej pierwsze dwie, nie jestem pewien jak z tym ostatnim). Nie pozostaje mi nic innego jak polecić ci Sigme, sam mam ją od niedawna i co musze przyznać - gra mnie dosłownie pochłonęła. Wprawdzie brakuje jej powera i stylu na miare serii DMC, ale i tak jak na gre która ma blisko 5 lat trzyma się świetnie, w dodatku jest cholernie trudna (przynajmniej dla kogoś kto nie miał wcześniej styczności z pierwowzorem na Xbox'a) i podobno ma ogromne raplay-ability. Nie ma innego wyjścia, bierz NG.

Odnośnik do komentarza

Heavenly Sword jest fantastyczna, ale... strasznie krotka. Ja lyknalem praktycznie w 6h calosc. Wiem, ze nie bylo to zmarnowane 6h, ale mimo wszystko... Jak chcesz cos dlugiego i lubisz slashery to rzeczywiscie Ninja Gaiden Sigma jest wart polecenia. Ja tam czekam na jakies newsy o NG2 na PS3 (wiem, ze prawa ma M$, ale moze jakas dopakowana wersja od Tecmo or sth ;] ).

Odnośnik do komentarza

Battlefield:Bad Company czy Warhawk. Lubię nawalankę w multi i dużo pojazdów, ale w Warhawku sterowanie tiltem każdym to według mnie przesada, a w Battlefielda (starsze wersje) na PC i miałem dużo frajdy.

 

P.S Co to headset?

 

--------------------------------------------------------

wait for a good game from Kojima

 

Edytowane przez Jejax
Odnośnik do komentarza

W Warhawka nie gralem, ale jesli grales w poprzednie czesci BFa na PC, to zdecytowanie bierz BFa Bad Company. Jest to zdecydowanie najlepszy battlefield, lepszy od BF 2. A tak wogole to mam do was pytanko : czy warto kupowac MGSa 4, jesli sie nie gralo w poprzednie czesci serii ( tylko troche gralem w MGS2 ).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Battlefield:Bad Company czy Warhawk. Lubię nawalankę w multi i dużo pojazdów, ale w Warhawku sterowanie tiltem każdym to według mnie przesada, a w Battlefielda (starsze wersje) na PC i miałem dużo frajdy.

 

P.S Co to headset?

 

Headset to inaczej słuchawka z mikrofonem, może być na usb lub bluetooth (bezprzewodowa taka jak do tel. komorkowych)

 

 

W Warhawka nie gralem, ale jesli grales w poprzednie czesci BFa na PC, to zdecytowanie bierz BFa Bad Company. Jest to zdecydowanie najlepszy battlefield, lepszy od BF 2. A tak wogole to mam do was pytanko : czy warto kupowac MGSa 4, jesli sie nie gralo w poprzednie czesci serii ( tylko troche gralem w MGS2 ).

 

Oj warto warto, kumpel z friend listy już gra i jest zachwycony. Jak chcesz to możesz pooglądać przejścia gier (np. speed run'y) lub wszystkie filmiki z poprzednich części na youtube.

Odnośnik do komentarza
W Warhawka nie gralem, ale jesli grales w poprzednie czesci BFa na PC, to zdecytowanie bierz BFa Bad Company. Jest to zdecydowanie najlepszy battlefield, lepszy od BF 2. A tak wogole to mam do was pytanko : czy warto kupowac MGSa 4, jesli sie nie gralo w poprzednie czesci serii ( tylko troche gralem w MGS2 ).

Ja bym Ci polecił ściągnąć sobie z jakiej dobrej strony z torrentami pierwszą jak i drugą część, wyjdzie znacznie taniej i będziesz się cieszył ze swojego szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Kurdele kupiłbym zestaw z GTA4(bardzo lubię tą serie) ale się boje,że nie podłącze na początku Pleyki do neta i nie ściągnę patha i będzie wieszka za wieszką <_< Da rade ściągnąć ten pliczek z pozycji PC?

 

Raczej nie da rady. A co do neta - jest to BANALNIE proste. Podlaczasz kablem enthernet neta do PS3, a wszystko sie samo ustawia, w przypadku polaczenia bezprzewodowego rowniez.

Odnośnik do komentarza
Kurdele kupiłbym zestaw z GTA4(bardzo lubię tą serie) ale się boje,że nie podłącze na początku Pleyki do neta i nie ściągnę patha i będzie wieszka za wieszką <_< Da rade ściągnąć ten pliczek z pozycji PC?

 

 

Nie da rady tak. A co do zwiech wystepuja one tylko jak jestes zalogowany do psn takze nie powinles miec problemow:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...