Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gran Turismo 5 vs Red Dead

 

Wiem, że to skrajnie różne gry. Kierownicy nie mam, w GT 5 grałem i tak średnio mi podeszło chociaż myślę że jak się wkręcę to może mi się spodobać. Red Dead'a widziałem tylko 1 trailer gameplay. GTA mi totalnie nie podchodzi, chociaż sandboksy jak infamous lubie.

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat. Planuję zakupić 2 z 3 gier: AC2 GOTY, Castlevania i Final Fantasy XIII. Nie wiem które 2 z nich wybrać. Szukam czegoś, żeby oderwać się od GT5 i Black Ops'a bo od pół roku ciągle gram tylko fpsy i wyścigi. Z jednej strony fajnie grało mi się w FFX czy Crisis Core na PSP (przeszedłem 2 razy), ale sam nie wiem czy FF XIII mi się spodoba bo podobno strasznie nawydziwiali w tej grze. Castlevania mnie kusi bo to coś nowego, wcześniej grałem tylko chwilę na DS'ie, a w AC2 jeszcze w ogóle nie grałem, ale po opiniach innych chyba będzie to odpowiedni wybór. Pomóżcie coś :)

Odnośnik do komentarza

Warto brać Fallout 3 w wersji PL? Słyszałem że jest masa błędów i nie można instalować DLC. Jak jest teraz?

 

 

Dalej to samo, brak wsparcia dla trofeów i DLC. Najlepiej kupić wersję GOTY, bo w fajnych cenach się trzyma (sam nad tym myślałem, ale wybrałem mniej wyczerpujące tytuły czyli AC2 i Castlevanie na świąteczne wolne).

Odnośnik do komentarza

Doradźcie. ;)

 

Bad Company 2, czy Black Ops?

 

Wyjaśniam dylemat... Obecnie gram jednocześnie i w COD4, i w MW2 online, ale jako że jestem fanem, chciałbym zobaczyć COD:BO. Z drugiej strony nie odpowiada mi w nim trochę klimat, sceneria, mapy i broń. Nie do końca jestem też przekonany do Treyarch. COD5 średnio mi się podobał... Chciałbym się przekonać, dlaczego tak chwalicie BC2. BF 2 był ostatnią grą z tej serii, w którą grałem. Dodam, że gram indywidualnie bardziej niż zespołowo i lubię szybką rozgrywkę, nawet jak Quake.

Ogólnie rzecz biorąc, czy grając już w COD'a i będąc nawet nieco nim znużonym, kupilibyście kolejnego, czy sprawdzili z czym się je BC2?

Byłbym wdzięczny za ogólne zalety BC2 i BO. Interesuje mnie tylko Multiplayer.

 

Swoją drogą, BC2 na filmikach wygląda bardzo grywalnie. Jak realizm?

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza

No cóż, jeśli interesuje Cię wyłącznie multiplayer to jednak polecam Bad Company 2. To zdecydowanie najbardziej dopracowany i taktyczny multiplayer w FPS'ach. Black Ops to wypisz/wymaluj Modern Warfare 2, dodano tym parę bajerków jak malowanie twarzy/broni, itp. gra Treyarch ma niestety problemy w rozgrywce wieloosobowej i nawet wydane patche nie poprawiły sprawy tylko ją pogorszyły. Black Ops to przede wszystkim doskonała kampania i całkiem grywalny tryb zombie, w mulit też oczywiście pograć się da, ale dość szybko się nudzi.

 

Bad Company 2 technicznie po prostu miażdży nowe Call of Duty. BC2 byłoby dla Ciebie naprawdę miłą nowością, więc bierz BC2, tym bardziej, że gra jest śmiesznie tania.

Odnośnik do komentarza

Po świętach dostałem zastrzyk gotówki i część z niej chciałbym przeznaczyć na gry. Wypiszę wam moje propozycje gier, które mnie interesują i liczę na waszą pomoc. :D Powiedzmy, że do wydania mam ok. 350zł. ;)

 

Batman Arkham Asylum, czy inFamous?

Gran Turismo 5, czy NFS: Hot Pursuit?

CoD: Black Ops, czy BF: Bad Company 2?

 

Liczę też na wasze propozycje odnośnie gier. ;)

Odnośnik do komentarza
Batman Arkham Asylum, czy inFamous?

 

Wybrałbym Batmana, zwłaszcza jeśli nie interesują Cię sandboksy (jakim jest inFamous). Arkham Asylum to kapitalny klimat i patenty. Korzystanie z technologii Mrocznego Rycerza, bardzo przystępny system walki i epickie walki z bossami, zwłaszcza ze Scarecrow'em, coś niesamowitego. inFamous z kolei jest tanie i również ma sporo do zaoferowania, ponieważ przez całą grę balansujesz na krawędzi dobra i zła. Na początek jednak proponuje Batmana.

 

Gran Turismo 5, czy NFS: Hot Pursuit?

 

Jeśli chcesz realistycznej jazdy, masy aut i rozbudowanej kariery to bierz GT5. Jeśli jednak liczysz na efektowne wykonanie i solidne wyścigi z konkretną grafiką i sonudtrackiem to NFS: Hot Pursuit. Polecam jednak NFS, jest bardzo tani jak na półtora miesiąca od premiery.

 

CoD: Black Ops, czy BF: Bad Company 2?

 

Spójrz na mój ostatni post powyżej. Jeśli chcesz mulit i konkretnej grafy to Bad Company 2. Jeżeli chcesz solidnej kampanii i czegoś w stylu zombie do wybicia to Black Ops. Bad Company 2 jest jednak bardzo tani i jest o klasę lepszy pod względem technicznym od Call of Duty.

Odnośnik do komentarza

Batman. Bez uzasadnienia.

 

Gran Turismo. Jeśli chcesz się naprawdę poczuć jak kierowca wyścigowy i lubisz realizm. Trochę się zawiodłem grafiką, ale grywalnością i dźwiękiem ta gra nadrabia. NFS, to typowa arcade'ówka, zakręty pokonuje się tam bokiem przy 200 km/h. Będę kupował NFS'y, ale tylko zbliżone symulacje, bo była o owych mowa. Jak kiedyś zbierałeś "resoraki", to teraz poczujesz młodość. Mnóstwo aut, każda modyfikacja kompletnie może zmienić pojazd i hałas silnika.

 

Co do ostatniego dylematu, to też bym chciał, żeby ktoś się wypowiedział.

 

NEMESIS US, Black Ops przypomina bardziej MW2, czy WaW? Właściwie, to coś widziałem w "piątce", może z BO byłbym zadowolony skoro to również Treyarch.

 

Sory za drugi post pod rząd, miałem wybrać edycję...

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Jednak jeśli powróciła by Ci chęć na Batmana to również bardzo polecam. Gra jest prześwietna, bardzo klimatyczna i ma masę super patentów, etapy z Scarecrow'em są niesamowite :thumbsup: Mnie wcignęła niesamowicie, choć zanim zagrałem to miałem niemały dylemat, czy brać to w ogóle ( przypomniałem sobie wcześniejsze produkcje z super-bohaterami w roli głównej i trochę mi się odechciewało ... ale Batman z tamtymi grami nie ma nic wspólnego, całe szczęście ! )

Edytowane przez kubaa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...