Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.05.2020 o 09:11, Ölschmitz napisał:

nie wiem czy temat jest tylko o plytach czy ogolnie o chwaleniu sie, ale...

 

 

nasz pierwszy singiel. 

warunki przy nagrywaniu dosc mocno oldskulowe, umiejetnosci niewiele, ale jest :) bijcie.

Właśnie z nudów puściłem....
Rozumiem ze ideą miało być surowe napierdalanie, ale tutaj wszystko się rozjeżdża :/ wokal tragiczny.
No ja jestem na nie.
Ale szanuje basistę za ksywę xD

Odnośnik do komentarza

Coś takiego dziś do mnie trafiło :)
immortal.jpg
Długo oczekiwana reedycja Mare - Spheres Like Death/Throne of something

Reedycja (nie jestem pewien czy oficjalna) Zyklon B - Blood Must be shed (Ihsahn, Samoth z Emperor, Frost z Satyricon)
Immortal - The 7th Date of Blashyrkh - super sprawa, że ta koncertówka w końcu doczekała się wydania na winylu. Mam na CD. Ciekawe kto zgarnął tantiemy? Pewnie Demonaz.
Najnowsza kolorowa EPka Whoredom Rife
Dwukasetowe wydanie ostatniego albumu Burzum, na którym Varg nagrał plumkanie pod sesje RPG do swojego systemu Myfarog.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Pękło zeszłoroczne postanowienie i zebrałem cały Danzig na winylach w oryginalnych wydaniach, wyjatkiem jest 6 bot, oryginał jest tylko na pd które zawsze co do jakości pozostawiają wiele do życzenia a w przypadku płyt Danzig tanio nie jest bo do wyboru są albo oryginały o które niezwykle trudno albo boty ale przy Glenie nie wypada.. 

20210203_203315.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

zakupy.jpg
Ten rok zaczął się wręcz cudownie i o ile w ubiegłym kupiłem może łącznie 3 dobre płyty, tak tutaj już lecą sztosy.

-Najnowszy Misotheist na kolorowym winylu. Pominę wartość dźwiękową, która jest zajebista. Kiedy tak sobie rozpakowywałem cały czas wylatywało coś z okłądki. A to dodatkowy, drukowany sleeve, a to plakat, a to książeczka. Szata graficzna tego wydania to majstersztyk. Blondyn z TP się postarał o godne zaprezentowanie swojego sztandarowego zespołu.

-Mooncitadel - Fińska banda i melodyjny black. Melodyjny ale udany!

-Koncertówka Marduka. Znalazłem w PL w FT (sram na EMP i ich śmieszne ceny w PLN). Jeszcze nie słuchałem ale każda koncertówka tegoz epsołu to wydanie wybitne (nawet te najchujowsze)

_Kekht Arakh "Night & Love". Coś dla wampiro-gotów. Pech chciał, że kupiłem zanim przesłuchałem całość:frog: Ale limitka więc może się kiedyś sprzeda jakiemuś Amerykaninowi:shieeet:

-Asphyx - najnowszy album z bookletem, kolor winyl, DVD koncertowe i...tego się nie spodziewałem...dali jeszcze podpisaną sweet-focię. Ta płyta miażdży jaja i obcina kutasa. Mój nr 1 w tym roku (jak na razie).

-Suuri Shamaani - jakby komuś było mało plumkania Marko Laiho vel Nuclear Holocausto Vengeance z Beherit to tu się może jeszcze dodatkowo pomęczyć. Pierwszy raz na winylu. Kupiłem tylko do kolekcji bo coś takiego raczej nie doczeka się repressa.

-Satanist Terrorist to kolejny projekt tego typka z Satanic Warmaster i masy innych bandów. Tanie było to kupiłem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Moje nabytki z zeszłego tygodnia i jeszcze zimne reedycje Emperor, gdzieś tam z tyłu głowy mam zakup boxa ale przy obecnych cenach jeszcze muszę poczekać. Morbid bardzo fajny box na kolorowych plackach, Napalm Death UB i Iggy pierwsze wydania. Koncertowy box Vader, bogata reedycja czwóreczki Sabbath plus box Kreator z czasów Noise Rec. 

 

 

20210306_143451.jpg

20210306_143710.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak te Emperory wypadają? Czytałem, że ludzie się skarżą bo brzmią lepiej niż oryginały:dynia:

 

Ten boxik Morbida jest zajebisty. Ja swojego kupiłem w ubiegłym roku od jakiejś Niemki. Polski DHL dał dupy ale poprosiłem ją o przesłanie mi listu nadania i "błąd" naprawili. Co za partacze. Już drugi czy trzeci raz tak miałem, że polska strona nie potrafiła przepisać danych z niemieckiej naklejki:wallbash:

Odnośnik do komentarza

@ornit niestety nie ma porównania ze starymi wydaniami ale te reedycje grają pięknie. Przy okazji to mój pierwszy zakup na Amazon Polska i muszę przyznać że bardzo sprawnie zrealizowany. Z zagranicznymi przesyłkami to miałem thriller do początku lutego, kupiłem w Turcji płytę za 200$ na początku listopada a przyszła na początku lutego, myślałem że mnie hui strzeli, tracking, ubezpieczenie itd ale bardziej zależało mi na płycie nie na kasie bo to rzadki egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...