Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tą gre można w ogóle skonczyć? Przchodze te misje juz chyba z 15h jak nie więcej i ciagle dochodza nowe jakby to się nigdy nie miało skonczyć :/ Mam już najwyższą rangę ''Idol'' dawno za sobą i ciagle jest masa wyścigów.

Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że dla szarego gracza 6-7 godzin na singlu to w sam raz czas. Kupiłeś grę, która jest długa i narzekasz?

Odnośnik do komentarza

Nie to, że za długa tylko chciałbym wiedzieć kiedy się skończy. Gra też nie jest łatwa [frustracja czasami] chyba, że ktoś sobie ustawia na easiest, więc nie mamy o czym rozmawiać. Na jednym wyścigu można sie męczyć nawet 1,5h. Gra jest świetna jedna z moich ulubionych, a jeżeli chodzi o samochody to najlepsza i broń Boże, abym narzekał :) Gre właśnie juz przeszedłem 80% prawie i na pewno dociągnę do 100% bo jak wcześniej wspomniałem jest to tego warte, ale nerw natraciłem na tym tytule :P

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza

Gra może sprawić problemów, jeżeli tuningujemy nie patrząc na klasę pojazdu. Okropnie męczyłem gdzieś ok. 50%, bo się okazało, nie jest to NFS gdzie śmigamy najmocniejszą furą jaką jesteśmy w stanie kupić i przerobić. Trzeba znaleźć złoty środek i na przykład do turnieju nie wystartować z klasą samochodu A stuningowaną na pierwszym poziomie, ale lepszym pojazdem w niższej klasie, mimo iż ogólnie patrząc wolniejszym. Turnieje gdzie będzie trzeba śmigać w wyższych klasach pojawiają się albo w przypadku turniejów DUB, albo przy późniejszym progresie. Tu niestety albo mamy już rakietę, albo opanujemy jazdę jednośladami. Innego wyjścia nie ma.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

W niektorych wyscigach ( wager, turnieje ) mozna wybrac poziom trudnosci. Ja mam 22h gry i 42%, ale glownie dlatego, ze robilem pare aczikow i zadan na licencje C w social clubie. Do trudnych wyscigow polecam motory ( 999R/Ninja + Agro ), dobry refleks+agro pomoze uniknac wypadkow, a po zakretach motory smigaja wybornie. I wrzucajcie auta to rate my ride, mozna zarobic troche kasy dodatkowo ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw ilu ludzi wypowiadających się w tym temacie, tudzież w temacie NFS Undercover, grało w te gry, a ilu wyciąga wnioski po postach poprzedników lub reckach z gazet lub netu. Szczególnie "ciekawe" są wypowiedzi przed ukazaniem się w/w gier w sprzedaży.... ale do rzeczy:

Midnight Club LA wygląda pięknie, sterowanie jest świetne ale poziom trudności i bardzo podobne do siebie wyścigi potrafią, po początkowym zachwycie, szybko zniechęcić. Jak tu tuningować auto jeśli $ wpadają tak wolno.... w końcu rozgrywka jest tu arkadowa ale poziom trudności dziwnie wyśrubowany. Po kilkunastu godzinach obcowania z tą grą kręci mi się w głowie od powtarzania wyścigów i śmiesznych kolorowych pochodni. No i dodatkowo co pewien czas musiałem restartować wyścig bo dżwięk silnika zanikał. Gram na PS3 a gra jest zaktualizowana. Do tego prowadzenie motorów.... nie jest żle, ale czy można się wywalić? Mnie się nie udało. Muza do kitu, dżwięk silnika i otoczenia całkiem niezłe.

Może to nie całkiem moje klimaty ale ta gra jest przereklamowana. Dla fanów symulatorów na konsolach nastały bardzo ciężkie czasy. Lecz ostatnio jako poszukiwacz arcade z odrobiną sim wybieram NFS Undercover zamiast Midnight Club Los Angeles.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Ogolnie wszystko gra i swieci, gra daje mase funu i mozna przy niej przycupnac na jakis czas, gdybym sie mial przyczepiac na sile, powiedzialbym, ze soundtrack w poprzedniej czesci bardziej mi odpowiadal, a to co naprawde rospier...a to wtornosc tras. Posiedzisz przy grze 3 godziny i bedziesz wiedzial o co chodzi. Ok brakuje mi Ferrari... nic nie poradze, uwielbiam usiasc za jakimkolwiek wirtualnym modelem tego owianego slawa auta. Za to wiele nadrobil fakt mozliwosci obrotu kierownicy o dwa i pol( jesli sie nie myle) obkrazenia, tak jak w prawdziwych samochodach. Rzadko spotykany motyw w grach a taki przyjemny( ostatnio mialem stycznosc z taka opcja bodaj w midtown madness :P )

Odnośnik do komentarza

Lol kasa wpada wolno ? Odpalasz dowolny wyscig z ulicy i dostajesz co najmniej 1300 za przegrana. Do tego auta wygrane mozna sprzedac ( cos, co tworcom NFSU wydaje sie niemozliwe ), a i zakupione i stuningowane auta maja calkiem rozsadna wartosc, mam jakies 43% gry i juz 6te auto i nie mialem problemow z kasa na tuning ( a nawet zawsze mialem 5+k zapasu ) wiec argument bez sensu. O motory pytasz czy na zakrecie mozna sie wywalic ? Ofkoz ze nie, to arkadowka wiec bys lezal na kazdym zakrecie. No i takie czasy, ze trudna gra powoduje ze ludzie sie zniechecaja, w nfsu nie gralem, ale ludzie pisza ze wiekszosc gry jest banalnie prosta i strasznie wkurzaja swiecace bandy uniemozliwiajace podczas wyscigu pojechac gdziekolwiek poza trase. No i miasto w nfs jest puste i sprawia wrazenie jakiejs makiety. A simu w midnightcie nie zauwazylem, bo jazda na dwoch kolach przez cale miasto nie wyglada mnie na sim ;)

Odnośnik do komentarza

ale Amatorek zmiażdzył swoim postem, omg! Muza do kitu ? lol, przecież tam jest kilka gatunków i nic Ci nie wpadło w ucho ? no ale jak Ty jesteś zatwardziały sim user i szukasz odrobiny arcade, a Ci sie ten tytul nie spodobal i wybierasz w zamian nfs'a, to ja już nie wiem co mam napisać, a z tą kasą to dobrze zrobili, Ty byś pewnie już chciał żeby po paru wyściagach kupić nowy samochód i od razu go ztuningować, wysiadam.

 

EDIT:

Zna ktoś z Was jakieś forum tej gry gdzie można sobie zobaczyć wizualny tuning ? szukam, ale coś znalezc nie umiem, nawet na oficjalnej stronie, no albo jestem ślepy, o takie coś jak na forum Forzy 2 - http://forums.forzamotorsport.net/forums/31/ShowForum.aspx

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza

Jared, ale napisałem, że to nie moje klimaty. Tak, w tym przypadku wolałbym tuningować auto i iść do przodu a nie męczyć się z każdym, podobnym do siebie, wyścigiem. MC LA to specyficzny gatunek i mi nie przypadł do gustu bez względu na to,czy Ty to akceptujesz czy nie. Wybieram NFS bo w przypadku arcadówek liczy się zabawa i różnorodność. Ja to tak widzę[kropka]

Odnośnik do komentarza

Gra deklasuje każdego nfs IMO , jest świetna , grafika , model jazdy(choć do niego trzeba było się przyzwyczaić) , miasto , wykonanie aut no i soundtrack . Wszystko to bardzo cieszy , poza tym w moim przypadku gra mnie strasznie wciągnęła. Jest świetna .

A teraz zacytuje sam siebie z tematu "ranking troszeczkę z innej beczki"

 

... Ostatnio bardzo i to bardzo bardzo mnie wkurza Midnight Club LA - gra bardzo mnie wciągnęła , a powtarzanie w niej kilkanaście razy tego samego wyścigu to norma już . Apogeum złości osiągnąłem jak miałem wygrać RX8 od Wagnera , kuchwa miałem 6 aut i przegrałem wszystkie w finale prócz jednego datsuna :x , tak zdarzało się że odzyskałem jakiś swój pojazd ale potem go przegrywałem i tak w koło macieju....NIc mnie też tak nie wkurza jak dzwon przed metą będac 1 przez co w kilka sekund jestem ostatni , o dzwonach motorami nie wspominam :x .... Tak ta gra mnie strasznie wkurza

 

Zapomniałem dodać że jak się rozgrywa tournament jakiś to dając ciała w drugim np wyścigu nie możemy go powtórzyć tylko cały turniej trzeba jechać od nowa , co bardzo irytuje . Ale gra sprawia satysfakcję i jest trudna w uczciwy sposób . Ostatnią grą która była trudna w uczciwy sposób było NGB z pierwszego x

 

No nic bo przydługi post już jest , powiem jeszcze GRAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Wydana w październiku gra Midnight Club: Los Angeles doprowadza wiele osób do szału swoim poziomem trudności, więc studio Rockstar zdecydowało się wypuścić na Xbox Live niespodziewanie aktualizację do swojej wyścigowej produkcji. Skarg musiało być naprawdę wiele, ponieważ łatka, według opisu, znacznie usprawnia sztuczną inteligencję przeciwników, dostosowując ją dynamicznie do umiejętności prezentowanych przez gracza. Ponadto dorzucono listę rankingową dla turniejów Rockstar Social Club. ulepszono funkcjonowanie wyszukiwarki w trybie multiplayer oraz podobno ogólnie poprawiono działanie gry.

onlinecenter.pl

 

Czyli niestety okazało się być za trudno, a szkoda. Teraz gra się jak w NFS.

Odnośnik do komentarza

Dla naprawdę wielkich fanów tej gry nikt nie zrobi aktualizacji. Gra by była za łatwa to też były by skargi. Ja się ciesze przeszedłem grę na 100% zajęło mi to ponad 60h (jak dobrze pamiętam) i grałem w tą grę od czasu do czasu nie można jej przejść w weekend po paru podejściach. Mi to zajęło coś ok 2,5tyg fajnie bo gra jest na długi czas. Minusy tej gry to słaby tuning niestety, ale coś za coś :) Pozostaje czekać na kolejną część

 

9+

Odnośnik do komentarza
Wydana w październiku gra Midnight Club: Los Angeles doprowadza wiele osób do szału swoim poziomem trudności, więc studio Rockstar zdecydowało się wypuścić na Xbox Live niespodziewanie aktualizację do swojej wyścigowej produkcji. Skarg musiało być naprawdę wiele, ponieważ łatka, według opisu, znacznie usprawnia sztuczną inteligencję przeciwników, dostosowując ją dynamicznie do umiejętności prezentowanych przez gracza. Ponadto dorzucono listę rankingową dla turniejów Rockstar Social Club. ulepszono funkcjonowanie wyszukiwarki w trybie multiplayer oraz podobno ogólnie poprawiono działanie gry.

onlinecenter.pl

 

Czyli niestety okazało się być za trudno, a szkoda. Teraz gra się jak w NFS.

A łatka obowiązkowa? Jak tak, odłączam się od XBL

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...