Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

 

Niepokoi mnie tylko, że w opisie gry jest mowa o raptem 20 misjach, podczas gdy taki WoL miał 29+

 

Myślę, że to tradycja w dodatkach Blizzarda - że dostajemy dalszy ciąg, czyli misje trochę trudniejsze i bardziej rozbudowane, no ale jest ich mniej.

Odnośnik do komentarza

Ktoś chętny na jakieś 2v2 / 3v3? Jestem świeżakiem, który nie może się wydostać z bronze league.

Przydałby się ktoś w teamie kto ogarnia grę, mógłbym się nauczyć czegoś nowego. Mam takiego pecha ze trafiam zawsze na lepszych od siebie i nie mogę się pochwalić dobrym win ratio.

 

Mój nick to Dreamcaster, nie znam swojego kodu nawet nie wiem gdzie się to sprawadza. Możecie wkleić swoje kody czy ID to dodam ekipe FPE, bo na razie moja friend lista świeci pustką ;]

Odnośnik do komentarza

Jak cos dzisiaj rano pacz wyskoczyl do zassania i naprawil szarpanie gry u mnie.

U mnie niestety niezbyt. Ledwo wczytałem save'a z kampanii, a miałem dwa mocniejsze przycięcia. Grać się niby da, ale strasznie to wkurza. Przypuszczam, że gdybym grał multi, to już bardziej bym się irytował niż w przypadku singla. Może jeszcze coś poprawią przed przyszłym tygodniem...
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

Jak cos dzisiaj rano pacz wyskoczyl do zassania i naprawil szarpanie gry u mnie.

U mnie niestety niezbyt. Ledwo wczytałem save'a z kampanii, a miałem dwa mocniejsze przycięcia. Grać się niby da, ale strasznie to wkurza. Przypuszczam, że gdybym grał multi, to już bardziej bym się irytował niż w przypadku singla. Może jeszcze coś poprawią przed przyszłym tygodniem...

:(

 

 

może by tak na pierwszej stronie wyedytować i powrzuca c id ludzi grających do czasu HOTS, sie przyda taka lista (jak w temacie diablo 3)

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

może by tak na pierwszej stronie wyedytować i powrzuca c id ludzi grających do czasu HOTS, sie przyda taka lista (jak w temacie diablo 3)

 

 

 Tak się składa że jestem autorem pierwszego posta (chociaż ktoś inny zakładał temat), więc nie ma problemu - wrzucajcie swoje Battle Tagi a ja je wrzucę na pierwszą stronę.

Odnośnik do komentarza

Masz cały tryb Arcade, w którym gracze w edytorze tworzą już praktycznie zupełnie osobne gry... o trybach i misjach nie wspominając. Tower Defense itp. to znajdziesz od cholery i jeszcze trochę.

 

EDIT:

Kto ciekaw ten może sprawdzić listę achievementów HotS, która jest już dostępna z poziomu profilu BNet.

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto ciekaw ten może sprawdzić listę achievementów HotS, która jest już dostępna z poziomu profilu BNet.

ludzie na innych forach co sprawdzili sa teraz oburzeni ze zawieraja spoilery. jakby blizzard nie robil tam spoilerow co gre (patrz achievy diablo 3) albo jakby prawie wszystkie gry nie mialy spoilerow w achivach

 

tak wiec na wlasna odpowiedzialnosc. rozdali juz tez awatary za "uczestnictwo w becie" ktore rozumieja jako wbicie 30 lvlu jakas rasa

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dodatek wciąga jak bagno (kampania) fajnie gra się zergami, gdyby nie to że musze wychodzić do roboty bym siedział jeszcze :( licznik pokazuje 27 misji z czego 9 zaliczyłem, zergów mozna mutować, czyli coś w rodzaju tech labu z WoL, tylko tutaj jednosce mozna przypisac nowe włąściwości (jeden wariant wyklucza drugi) np zerglingi mozna dac im mozliość "skakania po kilfach" i przeszkody terenowe nie bedą im przeszkadzac albo będą sie robić "z miejsca po 3 naraz" i oprócz tego mozna przypisac im jeden z trzech talentów coś ala diablo 3 i mozna sobie je zmieniac w ciagu gry na lewiatanie. ogólnie mega, fabularnie imo opera medlana, ale to narazie. narazie bardzo ok. jak cos w empikach tylko dzis cena 109.90zł

Odnośnik do komentarza

podoba mi sie ze mutacje mozna zmienic kiedy sie chce przed misja tak samo jak skille kerrigan

gram na hard i jak narazie za latwo. wszystkie te mutacje i ewolucje w polaczeniu z kerrigan daja moze nawet za duza przewage za szybko i mowie to jako ktos kto nie lubi i nie umie grac zergami. (swoja droga wywalenie larva inject z singla to jakis joke)

 

do brutala siade moze w swieta i pewnie bedzie przepasc z "za latwo" do "za trudno"

 

ps. @up sciezke idzie zmienic ale tylko klikajac na dany folder a nie wpisujac ja recznie.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Ech, pre-order złożony parę tygodni temu w empiku, a wysyłka dopiero dziś, podczas gdy wielu innych ma do odbioru gotowe. Teraz do tego czytam o cenie 110zł w salonach. Lucky me.

 

Czy trzeba instalować coś dużego, czy całość dodatku jest już zawarta w patchu podstawki?

 

A i w ramach ciekawostki - klik (link, bo forum się gryzie z gametrailers).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...