Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy jest jakiś sklep zagraniczny, który wysyła edycję kolekcjonerską do Polski i ma jakąś znośną cenę? W game.co.uk nie napisali nic, że nie wysyłają poza UK, ale nie mogę znaleźć żadnego formularza kontaktowego aby to sprecyzować (pudło jest w końcu duże i ciężkie). W TheHut i Zavvi wyraźnie oznaczono, że nie wysyłają poza UK. Ktoś ma jakieś warte uwagi źródła/opcje? Kusi ten SC2, a jakoś nie liczę na szybką obniżkę cen.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy jest jakiś sklep zagraniczny, który wysyła edycję kolekcjonerską do Polski i ma jakąś znośną cenę? W game.co.uk nie napisali nic, że nie wysyłają poza UK, ale nie mogę znaleźć żadnego formularza kontaktowego aby to sprecyzować (pudło jest w końcu duże i ciężkie). W TheHut i Zavvi wyraźnie oznaczono, że nie wysyłają poza UK. Ktoś ma jakieś warte uwagi źródła/opcje? Kusi ten SC2, a jakoś nie liczę na szybką obniżkę cen.

Hmm, coś takiego ?

 

http://shop.gameplay...lectors_edition

 

 

Unfortunately if you live outside the UK we can only ship to your billing address. Please email customer services for more details

by FAQ

 

 

A co do ceny - tu masz rację. Tej gry raczej ludzie nie będą sprzedawać za chwilę na allegro. TYm bardziej wątpię w edycję kolekcjonerską w jakiejś przystępnej cenie. Pewnie w okresie jak cena pospada to ta edycja będzie pewnie już niedostępna. Osobiście styknie mi wersja podstawowa za 140 zł.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tendencji do pelnego tlumaczenia gier na polski, bez mozliwosci wyboru jezyka przy instalacji. Dla mnie idealem jest i bedzie wersja kinowa (polskie napisy + oryginalne glosy). Nie chce sluchac poraz kolejny Fronczewskiego :=)

 

Edyta- czy to prawda, ze dostepna bedzie tylko jedna kampania (terran) a na reszte trzeba bedzie poczekac (i zaplacic)?

Edytowane przez gork
Odnośnik do komentarza

Edyta- czy to prawda, ze dostepna bedzie tylko jedna kampania (terran) a na reszte trzeba bedzie poczekac (i zaplacic)?

Tak, dostępne będzie jakieś 25-30 misji w "całości" (nie chcę spoilować) skupionych na Terranach. Kampania Zergów (Heart of the Swarm) będzie wydana jako druga, a kampania Protossów (Legacy of the Void) jako trzecia - ostatnia. Czas oczekiwania na każdą - nie znany. Osobiście obstawiam trochę ponad pół roku na każdą nową część. Cena - "taka jak za dodatek do gry" (cytat Blizza), więc już nie będzie to te 190 zł (jak obecnie za pudełkową) tylko pewnie jakieś 99 zł-129 zł. Każda część doda jednostki do mutli.

Żeby grać w multi nie będzie wymagany zakup kolejnych części ale będziesz miał osobne servery dla każdego z trzech "etapów" gry. Jak kupisz tylko Terran top tylko z graczami posiadającymi tylko jedną część będziesz mógł grac, jak kupisz drugi dodatek to tylko z tymi co mają dwa dodatki kupione itp.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

I tak lepiej niż większość innych dystrybutorów, którzy nie oferują absolutnie żadnego wyboru, przez co albo kupujesz grę w Polsce i masz pełną lokalizację bez możliwości zmiany, albo jesteś skazany na zamawianie zza granicy. Jasne, najlepszym rozwiązaniem byłoby udostępnienie kilku wersji językowych do wyboru, ale z jakiegoś powodu wydawcy uparcie tego rozwiązania unikają od jakiegoś czasu. A pamiętam, że wczesna wersja Bety miała w opcjach nawet do wyboru osobno Audio i Subtitles (do wyboru tylko English). Teraz jednak są do każdej wersji osobne instalki.

Odnośnik do komentarza

Dla kolekcjonerów i ludzi przykładających uwagę do wydania gry - http://picasaweb.google.com/drivex.info/Starcraft2?feat=directlink#

 

Fajne pudełeczko. Już się bałem, że będzie to zwykły dvdbox. Jednak ciągle się waham nad kupnem ;p.

 

I jeszcze jakiś nowy zwiastun - http://www.gametrailers.com/video/campaign-overview-starcraft-ii/702131

 

I jeszcze coś - http://www.gametrailers.com/video/battle-net-overview-starcraft-ii/702134

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Zainteresowalem sie SC II mimo ze nigdy fanem nie bylem. Teraz pytanie,jesli chce zalapac fabule to lepiej zebym przeszedl cala gierke czy wystarczy jak przeczytam streszczenie fabuly na stronie blizz'a? Czy jednak "doznania" z gry sa nie zastapione?

Szczerze, jak chcesz znać taki zarys, podstawy - ot żeby odpalić grę i nie powiedzieć "WTF, Kto to? Czemu ten bije tego?" to styknie Ci poczytanie tej stronki trochę. Ofc zakładam, że angielski nie jest Ci obcy ;)

 

Ale ja bym polecił przejście pierwszej gry wraz z dodatkiem. Nawet na kodach - to jakieś dwa dni roboty (sam tak zrobiłem ostatnio, co by przeżyć historię na nowo. Mnie styka że już raz grałem normalnie. Teraz chciałem refresh po prostu). Zrozumiesz trochę bardziej relacje miedzy bohaterami które na stronce są przedstawione jako suche fakty. Gra do tego nakreśli Ci emocje. Ot feeling jaki płynie ze zwykłych dialogów między bohaterami części pierwszej i dodatku wprawi Cię w taki nastrój, że instalując potem SC2 weźmiesz do ust cygaro i wysyczysz przez zaciśnięte zęby "Hell, it's about time!"

Odnośnik do komentarza

mozesz tez zobaczyc :

ale sporo pomineli

 

tez polecalbym przejscie kampani z jedynki i dodatku z kodami zeby czasu nie tracic. wtedy zobaczysz wszystko co bylo

ale dwojka nawiazuje tez do ksiazek i komiksow wiec wprowadza sporo nowych wzgledem jedynki czyli pewnie jakas in game encyklopedia czy inne przedstawienie postaci bedzie.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś w kampanię i mógłby napisać trochę na jej temat? Jak długie i zróżnicowane są misje? Wszystko jest liniowe czy jakaś swoboda też jest?

 

Także jak to ostatecznie jest z tymi cut-scenkami "na enginie gry"? Są prerenderowane czy w czasie rzeczywistym? Bo o ile beta mi działała spokojnie, tak się zastanawiam jak będzie w przypadku pełnej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...