Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy dodatek przeceniono na 400 Microsoft Points do końca tygodnia - warto brać?

Za 400 moim zdaniem opyla się a szczególnie tym co jeszcze nie skończyli gry. Bo w dodatku dostajemy nowe stroje, tyle że nie powiem jakie bo zanim kupiłem dodatek-kupiłem inne stroje i wszystkie razem mi się wymieszały. Pamiętam tylko że, dostajemy 9 nowych stroi musiałbyś sprawdzić jakie. A świetna zabawa przechodzić grę Obi-Wanem czy resztą sam tak robiłem. Co do samej misji no tu jest rozczarowanie bo na najtrudniejszym poziomie przejście mi zajęło jakieś 15 minut. Nowe achivy, ogólnie sama Świątynia jest ciekawa.

 

Moim zdaniem opyla się, tym bardziej za 400 micro shitów.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Częścią podstawki lecz nie powiązany aż tak bardzo. Śmigamy na Coruscant dowiedzieć się co nie co o swoim starym. W samej Świątyni przechodzimy test, mała walka psychologiczna z przeszłością i tyle. Podobno na PS2 ten etap jest zawarty normalnie w pełnej wersji.

 

Co do tego czy ci odpali to nie mam pojęcia, bo miałem sejwy więc ...

Odnośnik do komentarza
Częścią podstawki lecz nie powiązany aż tak bardzo. Śmigamy na Coruscant dowiedzieć się co nie co o swoim starym.

To pamiętasz czy lecisz kiedy chcesz, uaktywniasz jakoś ten quest na początku, w środku gry czy na końcu bo nie mam faktycznie żadnych sejwów, nawet profil tej gry wyrzuciłem kiedyś. Nie uśmiecha mi się granie od nowa ale jak mam przejść epilog z Lordem V. i od razu lecieć, to czemu nie?

Bo kusi mnie ten dodatek (nie mam co zrobić z 500 punktami ms)

Odnośnik do komentarza

Kurde gdyby nie to że mój kochany xbox dziś padł to bym ci dokładnie sprawdził czy pójdzie bez sejwów ale niestety. Na stówę pamiętam tylko że, mogłem go od razu wybrać po daniu start game, tyle że tak jak pisałem miałem sejvy za przejście gry więc...

 

Nie wiem jak teraz sprawa wygląda ale jak wyszedł dodatek to aczivy za przejście misji były "zgliczowane". Mi za drugim-trzecim razem dopiero wpadły to tak na marginesie.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Ja mam Panowie sprawę odnośnie acziwmentów za dany poziom trudności. Skończę niedługo grę zaliczając każdą misję na Sith Lordzie. Rodzynem jest tutaj jedna walka. Oczywiście mówię o w(pipi)iającym Kazdanie Paratusie, który zmusił mnie do obniżenia poziomu triudności do Warriora. Tuż po ukończeniu kampanii zamierzam podejśc do niego na S. Lordzie. Dwa pytania - czy gra zaliczy mi teraz kampanię na sith warriorze (wsdzystkie misje na Lordzie plus jedna na warriorze) oraz czy po ukatrupieniu Paratusa na S. Lordzie dostane aczika za tenże poziom trudności?

Odnośnik do komentarza
Zaraz, zaraz słupek. W podstawce też tak jest, że trzeba na każdym poziomie trudności przejśc grę by dostać za nikego acziwa? Czy może jest tak jak w większości produkcji czyli przechodzę gre na hardzie a za normal i easy wpadają automatycznie?

Nie nie w podstawce zalicza za niższe poziomy, tylko w dodatku takie "cuda".

 

Z tego co wyczytałem no forum xbox360achievement nie powinno ci zaliczyć tego acziva za sith lorda. Bo gra nie zapisuje zaliczonych etapów na danym poziomie tylko jako całe przejście gry na jakimś tam poziomie trudności w ciągłej linii. Ale tak jak piszesz nie masz nic do stracenia to raz, a dwa gra ma zbugowane niektóre aczivmenty więc jest szansa że, zaliczy.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

http://ps3.ign.com/articles/100/1007447p1.html

 

Tatooine, Hoth, Boba Fett, Jabba :rolleyes: i to wszystko już w sierpniu. Sama koncepcja, sam pomysł jest świetny. Jak dla mnie strzał w 10. Tylko wkurzają mnie takie akcje jak z Girsami, Gta czy teraz z Sta Wars tzn. Ultimate Sith Edition. Bo teraz tak dodatek kupię od razu jak wyjdzie tak jak poprzedni ale teraz jak wyjdzie pod koniec roku Ultimate Sith Edition to również chciałbym ją mieć. Więc będę musiał sprzedać swoją wersję gry za grosze już do tego czasu i dołożyć jeszcze siano na to samo tylko że, w hiper-uber edycji + zakupione dodatki staną się bezużyteczne . Ta edycja powinna wyjść od razu z drugim dodatkiem co by ludzie mogli zdecydować czy chcą sam dodatek czy całe Ultimate Sith Edition.

 

Tak czy siak jestem pewien że, będą kolejne dodatki bo do puli 1750 gs jeszcze trochę zostało; nie narzekam.

 

Edit: I mamy pierwszy trailer MASAKRA http://www.gametrailers.com/video/sdcc-09-star-wars/53017

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Hehe no ja odkąd wczoraj przeczytałem tego newsa w głowie mam mętlik jak cholera. Jedno wydarzenie może ładnie namieszać w całej sadze mowa oczywiście o śmierci Vadera. Naszły mnie chore spekulacje.

 

No to jest pewne, że w jakimś stopu będzie to wplecenie w historię Luka. Mamy informacje że w trzecim dodatku wydanym pod koniec roku wybierzemy się na Hoth zabić rebeliantów i spotkamy Luka zresztą co już widać na samym trailerze(czyli w pewnym sensie nawiązka do "Imperium Kontratakuje"). Ale zanim ukaże się ten dodatek to dostaniemy najpierw sierpniowy. W którym odwiedzimy Tatooine żeby zabić Obi-Wana a także odwiedzimy Pałac Jabby. I tutaj jestem ciekaw jak to wszystko rozwiązali czy Obi-Wana spotkamy zanim ten zwerbował Luka czy już po jego zwerbowaniu. Bo jeżeli przed to na pewno nie zabijemy Obi-Wana bo inaczej nie było by Luka na Hoth a tym bardziej nic by nie wiedział o Jedi itd. bo niby skąd. No chyba że, Obi-Wan będzie pokazywał się od razu Lukowi jako duch i nawinie mu bajere.

 

Czy w ogóle dojdzie do spotkania Lei z Lukiem i HS przecież gdy zginął Vader to raczej nie dojdzie do ratowania Lei a co za tym idzie do ich spotkania przynajmniej nie w tych okolicznościach.

 

Dalej jeżeli nie ma Vadera TO KTO DO JASNEJ CHOLERY POWIE LUKOWI I AM YOUR FATHER ?? Hehe, pytań i zagadek jest milion. Trochę panowie z LucasArts namieszają jestem ciekaw jak z tego wszystkiego wybrną, co dokładnie przedstawią. Podjęli się ciekawego zadania, a same dodatki odnośnie alternatywnych wydarzeń mogą być niezłymi hitami.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Ja już kompletnie nic nie kumam wg. większości serwisów drugi dodatek ukaże się w sierpniu a Sith Edition na okres świąteczny. Wg. tego newsa co podałeś niby wszystko ma ukazać się na jesień a na końcu artykułu takie zdanie "The Force Unleashed's Tatooine DLC drops this fall and the Sith Edition this holiday season" :huh: . Niech się kur.wa zdecydują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...