Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

paratus kazdan taktyka ;) tego pana trzeba porazic :) podnieść i w górze zrobić z niego granat ;) a najlepiej jeszcze poprawić z canona ^_^ taktykę powtarzać :) nigdy nie zbliżać sie i nie atakować mieczem gdyż robi bolesne kontry <_< a złoma tylko i wyłącznie razić i biegać na około niego kiedy trzeba zregenerować manę

1.Co to canon?

2. Nie mogę podnieść tego typa,gdyż robi przed sobą osłono podobną rzecz :lol:

3. Po pięciokrotnym porażeniu dalej biega.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.Co to canon?

2. Nie mogę podnieść tego typa,gdyż robi przed sobą osłono podobną rzecz :lol:

3. Po pięciokrotnym porażeniu dalej biega.

 

1. RT i jak trzymasz kolesia w powietrzu to B

2. Trzeba próbować aż do skutku w końcu Ci wejdzie.

3. No bo twardy z niego gnojek jest

 

Staraj sie go trzymać na dystans (jak się zbliży to force pushe i gripy) i ciskać w niego tymi kosmicznymi śmieciami co dookoła latają oraz walić z błyskawic, jak ci coś zbloczy to po prostu wiej od niego aż Ci się force zregeneruje.

 

A tak wogóle to według mnie tą grę warto zakupić choćby dla jednego momentu

walka za Darthem Maulem

. Po prostu urwał mi łeb (jako fanowi Gwiezdnych Wojen).

Odnośnik do komentarza

niestety 2 walka z tym panem (dark side) jest biedna wystarczy na jana atakowac <_< na sithcie spodziewalem sie czegos trudniejszego :( mi najbardziej przypadla zabawa mocami :) havok tu swietnie spelnia swoje zadanie :)

 

@infidel jak go nie porazisz to go nie podniesiesz :( mi zawsze udawalo sie go porazic zaraz gdy zeskakiwal z tym jego atakiem:) potem szybko pstryk blyskawica i rzucasz nim gdzie chcesz :) a jesli nadal bedziesz mial problemy olej go i nabij expa na 1 levelu (mysle ze masz juz blyskawice i force grip na 2 poziomie ;) )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
http://www.onlinecenter.pl/4935/Aktualnosc...-Unleashed.html kur.wa najlepszy news w tym tygodniu ba miesiącu W KOŃCU!!! Już myślałem że, nie pojawi się nowy dodatek a tu taka niespodzianka. Tylko niech te dlc nie trwa tyle co Świątynia Jedi, bo ty była parodia 15 minut za 800 mp. Nie powiem nie był zły ten dodatek ale zdecydowanie za krótki. A ten dodatek zapowiada się grubo Jabba i Boba Fett; dawać więcej info. Nie wytrzymam hehe
Odnośnik do komentarza

nietypowe pytanie... grałem w SWFU na PS2 i grało mi się bardzo przyjemnie.

nie dokończyłem gry tylko dlatego, że w między czasie wymieniłem PS2 na X360.

 

te dwie gry się jakoś od siebie różnią ? poza oprawą A/V oczywiście...

nie wiem czy sięgnąć ponownie po tą pozycję na mocniejszej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Czy was też w(pipi)iały walki z bossami? Bo mnie bardzo. Jest to najbardziej niezbalansowany element w tej grze, w czasie tych walk istnieje absolutny chaos i co najgorsze nie ma jakichkolwiek taktyk do wykorzystania (Bo za taktykę nie uważam powtarzania sekwencji piorun-podniesienie-walnięcie o ściane"). Akcje typu trafienie mnie w powietrzu z force push, gdy wykonuję podwójny skok to szczyt debilzmu projektantów. Nie powinni dostać wypłaty za stworzenie takiej idiotycznej przewagi wroga nad moją postacią (Nasz force push nie koryguje swojej trajektorii w zależności od położenia biegnącego wroga). Ogólnie juz wiem dlaczego gra zbierała takie marne noty i dlaczego tak mizernie wygląda jej obecna średnia ocen. Potwierdziły się moje odczucia po demie. To niedopracowany slasherek w klimatach SW z w(pipi)iającymi momentami. Oby fabuła okazała się dobra to TFU zyska w moich oczach kilka punktów procentowych ;)

 

EDYTA: Aha poziomy zostały zaprojektowane na od(pipi) i często można się pogubić co w danym momencie należy zrobić by przejśc dalej. Ja jestem po dwóch bosach i już dwa razy musiałem się zastanowić czego twórcy ode mnie chcą w danym miejscu.

 

Cold to dwie różne gry włącznie z oprawą A/V ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

No nie wiem bossowie to akurat mocny punkt gry. Każdy boss to wyzwanie i inna taktyka. Fakt mnie również (pipi)ica brała przy niektórych szczególnie przy słynnym Kazdan Paratus. Ale poziom trudności zaliczam oczywiście na plus, trzeba się trochę napocić. Oczywiście mowa o najwyższym poziomie trudności.

 

A gra wcale nie zebrała takich słabych not, ładnie się rozeszła została dobrze przyjęta przez fanów i tyle wystarczy. Ja jako zboczony-zbzikowany fan-maniak Gwiezdnych Wojen jestem zadowolony. Pewnie że nie jest to poziom Kotor-u ale.

 

Średni slasher z dobrą grafiką i fenomenalną fabułą wyjaśniający pewne istotne rzeczy pomiędzy III a IV epizodem. Polecam książkę

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
A gra wcale nie zebrała takich słabych not, ładnie się rozeszła została dobrze przyjęta przez fanów i tyle wystarczy. Ja jako zboczony-zbzikowany fan-maniak Gwiezdnych Wojen jestem zadowolony. Pewnie że nie jest to poziom Kotor-u ale.

Świetna gra dla miłośników SW. Ja przy

walce z Darthem Maulem

miałem ciary na plecach. Najwyższy skill to prawdziwy hardcore, a Kazdan pod względem przepakowania i lamerskich ataków ustępuje tylko Almie z Ninja Gaiden.

Odnośnik do komentarza
Średni slasher z dobrą grafiką i fenomenalną fabułą wyjaśniający pewne istotne rzeczy pomiędzy III a IV epizodem. Polecam książkę

 

Że co? :lol: Przecież w TFU jest tyle fabuły co kot napłakał. To by się zmieściło pewnie na kilku stronach A4. Jako fan SW jestem bardzo zawiedziony tym tytułem, bo oczekiwałem wiele po nim.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy bossowie byli trudni? Raczej nie, nawet na Sith Masterze :} ale wlaznie ten robaczek sprawial najwiecej problemow bo dlugo sie z nim walczylo ale reszta to zwykle mashowanie jak skoncza swoje ciosy. Lubie klimaty SW i gra mi bardzo przypasila. Z checia bym pogral w SWFU2 :). Nie byl to moze mocny kon na jaki zapowiadano (za bardzo sie gra nie interesowalem przed premiera, widzialem z 1-2 filmiki,itp) i moze dlatego mam dobre zdanie o niej bo sie nie napalilem o MEGA FABULE, itp ;). Spokojnie mozna dac 7

Odnośnik do komentarza
Że co? :lol: Przecież w TFU jest tyle fabuły co kot napłakał. To by się zmieściło pewnie na kilku stronach A4. Jako fan SW jestem bardzo zawiedziony tym tytułem, bo oczekiwałem wiele po nim.

No to gratuluję rozeznania o ile samą grą się zawiodłeś to ok. Ale jeżeli uważasz że fabuła była słaba i zawarte w niej rzeczy-fakty no to gratuluję fanie Gwiezdnych Wojen.

Odnośnik do komentarza

Fabuła zawarta w grze jest marna. Czy każdy ochłap przedstawiony w grze SW traktujesz jako świetną fabułę? Co z tego, że przedstawiono nieco fabuły między poszczególnymi filmowymi częściami, skoro jest tego NIEWIELE. Dodatkowo, jeżeli dla Ciebie fabułą jest wracanie co misję do Vadera i wysyłanie naszej postaci do zabicia kolejnej osoby to rzeczywiście wiele Ci nie potrzeba.

 

Na TFU zawiodłem się potwornie. Zamiast robić takie crapy, niech lepiej w końcu zrobią Kotora3.

Odnośnik do komentarza

Co do walk z bosami, to faktycznie stoją na średnim poziomie. Według mnie mogli lepiej to opracować, a z drugiej strony całe szczęście, że nie próbowali przekombinowywać. Trzeba też przyznać, że nie napracowali się, bo te walki nie wnoszą nic nowego, to caly czas ta sama rozgrywka tyle, że z jednym przeciwnikiem, który ma zbliżone umiejętności do naszych. Osobiście bardziej byłbym usatysfakcjonowany, gdyby zrobili z tego jakiś prawdziwy pojedynek Jedi z jakimiś dodatkowymi elementami (oprócz QTE).

 

Fabuła. Też jestem fanem SW, aczkolwiek scenariusz nie jest rewelacyjny, porywający, czy jakiś odkrywczy i innowacyjny. Może i wyjaśnia fakty między epizodami III a IV, jednak samo wyjaśnianie nie wystarcza. Rozwiązań mogło być wiele, na prędce można też było związać fakty pozostałych przy życiu Jedi. Owszem ich rozwiązanie nie jest jakimś gniotem fabularnym, ale gdyby zechcieli zatrudnić literacką sławę z serii SW, to Matthew Stover, czy R.A. Salvatore ułożyłby coś na miarę KOTOR'a. Mimo, że to nie RPG, to jednak marka SW zobowiązuje.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...