Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To raczej nie żadna rewelacja, a ciekawostka:

 

A więc tak, level 6, "Imperial Kashyk", mniej więcej połowa etapu, zanim wchodzimy do Lei. Jesteśmy w pomieszczeniu z klatką po środku pokoju, w której znajduję się więziony Wookie. Jest tam pełno przedmiotów do rozwalenia, a w jednej ze ścian, zamrożony w carbonicie Gungan. Całkiem, możliwe, że to Jar Jar Binks, oby ;) .Jestem ciekaw czy jest więcej w grze takich smaczków.

 

 

To co używał ktoś kodów, grał ktoś Palpatinem?

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jest jeszcze łatwiejszy na niego sposób, praktycznie na każdego bossa. Pakujemy błyskawice na maksa(lvl. 3), traktujemy go nimi, ale nie do końca zużycia mocy, tylko troszkę zostawiamy, po czym automatycznie traktujemy go force gripem (może być lvl.1). Boss lekko uniesiony force gripem zaraz pada na na ziemie, dash i dobijamy mieczem i tak w kółko. Ten sposób jest niezawodny, nawet na najwyższym poziomie trudności, szczególnie na najwyższym poziomie.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sobie pograłem. Myślałem, że Sith Lord będzie odpowiedni na początek, a tu zonk, gra jest naprawdę trudna albo ja nie łapie jak w to grać. Nie skończyłem 1 poziomu, bo po tej akcji z pomieszczeniem z laserami, jak checkpointu nie było sie wkurzyłem i na razie przestałem grać :P. Zmieniam poziom na Warriora, tutaj szybciej (pipi)icy dostanę, niż dokądś dojdę xd

Odnośnik do komentarza
Ściągnął już ktoś dodatek? Postacie się czymś różnią od ucznia Vadera, czy inny jest tylko wygląd?

 

Mi się udało ściągnąć ledwo ledwo (nowy dash-niedziałający rynek). Dodatek kosztuje 400 MP, jest więcej postaci niż początkowo zapowiadano(jest Obi-Kenobi). Ale nie wiem, zapowiadano również dodatkowy etap, chyba Świątynie Jedi, ale nic takiego nie ma. Nie wiem może, w późniejszym dodatku. Co do samych nowych postaci i ich różnic napisze więcej jutro, bo nie miałem dziś czasu obadać dokładnie.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem. Zaciąłem się w drugiej misji. Nie mogę pokonać dwóch ostatnich bossów (taki dziwny robal na noga (wygląda jak jakiś pająk ^_^ ) oraz Junk Titan.) Ledwo co udaje mi się,zeby ten pierwszy zniknął,ale ta głupia kula złomu rozwala mnie jednym ciosem, gdyż ten robal gdy znika zostawia mi 1/8 HP. Ma ktoś jakies porady?

Odnośnik do komentarza

paratus kazdan taktyka ;) tego pana trzeba porazic :) podnieść i w górze zrobić z niego granat ;) a najlepiej jeszcze poprawić z canona ^_^ taktykę powtarzać :) nigdy nie zbliżać sie i nie atakować mieczem gdyż robi bolesne kontry <_< a złoma tylko i wyłącznie razić i biegać na około niego kiedy trzeba zregenerować manę :lol: kiedy trzeba podskoczyć przed jego atakiem w glebę :)

 

po pierwszym pokonanym junku jest checkpoint :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...