Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Serial niezmiennie rządzi. 0503 z napisami dostepny juz od 2 dni.

 

Mozliwe spoilery dot 0503?

 

Szkoda Willsona, lubiłem tę postać, a teraz tak go mało. Za to detektyw jest swietny i fajne go zaczynają relacje łaczyć z Cuddy. Zaczałem lubic Stauba, ma potencjał, 13 jeszcze bardziej wkurzająca niz Cameron, a Kumar to Kumar i jak go lubiłem w 'Haroldzie i...' to w w serialu tez budzi sympatie.

 

 

Motyw z tym zdjęciem Housea jako chilridera przedni :]

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

A to było troche dziwne, tak jakby w USA nie wiedzieli o istnieniu zestawow głosno/cicho-mowiacych ze słuchawką.

 

To nawet u nas jak ktos gada sam do siebie najpierw sie zakłada, ze gada do ukrytej słuchawki, a dopiero pozniej, ze jest szurnięty.

Odnośnik do komentarza

13 jest słodką i duzo bardziej sympatyczną postacia niz ostro juz wku.rwiająca Cameron, mam nadzieje ze tej drugiej bedzie tylko mniej. Też mi troche Wilsona brakuje, ale mam nadzieje, ze mu przejdzie i wróci. Lucas też budzi raczej pozytywne odczucia, wyglada na to, że łączy go sporo z House'm, z tym, że przyjaźń z Wilsonem była o tyle ciekawsza, że house i wilson stanowią swoje niemal idealne przeciwienstwa.

 

 

A z Housem gadającym do samego siebie - zestaw głosnomówiący to jedno, ale zestaw tak mały, że go w ogole nie widać w uchu, to juz co innego ;]

Odnośnik do komentarza

House'a obejrzałem przed rozpoczęciem 5 sezonu hurtowo (4 sezony w miesiąc). Było mocno intensywnie, bez przestojów, non stop house. Teraz, kiedy zaczął się piąty sezon, wszystko toczy się jakoś wolno, uderza mnie flegmatyczność, której nie odczuwałem przy dwóch, trzech odcinkach odpalanych jednorazowo.

 

Tak czy srak, oglądam ten serial jedynie dla postaci House'a, bo ani otoczka mnie nie kręci, ani fabuła nie fascynuje. Czekam po prostu na kolejne miażdżące teksty Grega. Marzy mi się taka postać w bardziej zjadliwym środowisku.

Odnośnik do komentarza

Mozliwe spoilery

 

A z Housem gadającym do samego siebie - zestaw głosnomówiący to jedno, ale zestaw tak mały, że go w ogole nie widać w uchu, to juz co innego ;]

No tak, ta piguła co sie gapiła na Housea z windy akurat widziała jego lewe ucho:]

 

Mam nadzieję, ze nie pozbyli sie Willsona. Podobno 5 sezon miał byc głownie o nim. Bardzo licze na to, ze fabuła rozwinie się nawiązując własnie do niego.

Odnośnik do komentarza

Pewnie z pół sezonu będzie Lucas a później jakiś twist. Bardzo fajna postać. (chociaż gejówką zajeżdża bardziej niż z Wilsonem momentami)

 

Pogaduszki między Gregiem a detektywem są świetne. Już parę razy powtarzali że nie umie kłamać, a jednak podczas rozmowy przez pluskwę ściemnił Housowi że jest 10 km dalej. Taki smaczek. :rolleyes:

 

Kmiot ma trochę racji, House jest serialem idealnym do chłonięcia w dużych ilościach, można się wtedy napawać geniuszem aktorskim Lauriego, pojedynczo pozostaje niedosyt. Ale zawsze można oglądać powtórki i te nigdy się nie nudzą, zwłaszcza że jest z czego wybierać.

Odnośnik do komentarza
Pogaduszki między Gregiem a detektywem są świetne. Już parę razy powtarzali że nie umie kłamać, a jednak podczas rozmowy przez pluskwę ściemnił Housowi że jest 10 km dalej. Taki smaczek

Ale on był 10 km dalej. Sledził Cuddy, ktora była w klinice, a House w tym całym szpitalu. Wyraznie bylo widac, ze to 2 rozne miejsca.

 

Zdaje mi się?

 

 

Odnośnik do komentarza

Po tym, że House powiedział mu w którymśtam momencie, że nastepnym krokiem jaki wykona jego dziewczyna bedzie kupno samochodu, na którego normalnie nie byloby ich stać albo bedzie troche ponad ich wspólny stan majątkowy - no i kupiła Porshe.

 

4 bedzie w nastepna srode, w tym tygodniu odcinek wypadł z ramówki z powodu debaty prezydenckiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...