Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zacząłem ten serial około miesiąca temu i muszę stwierdzić, że jest genialny. Nie oglądam na wyścigi, tak średnio 2 odcinki dziennie. Właśnie będę oglądał 1 epek 3ego sezonu. Jak dotąd jeszcze żaden odcinek nie spowodował u mnie ziewania, a teksty (oraz akcje) Grega niszczą obiekty i koszą sutki równo.

Odnośnik do komentarza

No 2x24 był mega zayebisty z konkretną końcówką, a po nim 3x01, który także solidnie mnie zaskoczył- House

całkiem zdrowy i na deskorolce popierdziela, choć pod koniec odcinka jednak przepisał sobie vicodin. To znaczy, że bóle faktycznie wracają

Jednak wolę bardziej gburowatego i sarkastycznego niż miłego i pomagającego wszystkim Grega.

Odnośnik do komentarza

Decyzję o odejściu podjął na początku tego roku, a został do kwietnia, więc i tak się postarał.

Zresztą o ile sam nagły motyw jego nagłej śmierci był trochę bezsensowny, to scenarzyści tego nie zignorowali i postacie serialowe też uważają ten motyw za dziwny.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Już abstrahując od tego komu się motyw podobał, komu nie, kto się popłakał w poduszkę etc., odcinek pokazuje klasę serialu i najwyższe loty aktorstwa (w granicach telewizyjnych standardów oczywiście), nie sądzicie?

Ja cały epek jednym tchem pochłonąłem, jak od dawna nie miałem okazji.

 

I jednak twórcy znaleźli drogę dla serialu, zamiast rozwijać/zmieniać Housa, zgrabnie manewrują jego otoczeniem. Teraz przekonamy się na ile takie zabiegi starczą.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem pod względem emocji nie przebija końcówki czwartego sezonu (Amber) nawet w połowie. Czegoś mi było brak. Przecież w ostatnim odcinku (Locked In) koleś był pogodny, wesół i w ogóle lite. A tydzień później okazuje się być w ciężkiej depresji ;P

 

However, to jest racja, aktorzy oraz ekipa (operowanie światłem!!!!) to w tej chwili chyba jeden z najbardziej uzdolnionych teamów w branży.

Odnośnik do komentarza

<konsolomaniak>

 

A House jest konsolomaniakiem!! W klinice lubił sobie na GBA SP pograć, a teraz widziałem, jak Metroida gangsterowi na DS'ie zapuścił ;].

 

Ja się tych genialnych odcinków nie mogę doczekać, bo sezon 1 jak na razie standardowy jest.

Odnośnik do komentarza

No bo był dodany na siłe. Arab nie miał klauzli na odcinki, że musieli wymyslić głupi <chociaż chyba jedyny mozliwy trzymający się kupy> motyw, żeby zakonczyć losy tej postaci?

 

Nie podobał mi się ten odcinek, a co dopiero mowic o dobrym finale sezonu. Dla mnie zero emocji. Jeszcze przed odcinkiem gdzieś w zagranicznym serwisie doczytałem, że Kumar wypadł z obsady.

 

To raczej nie koniec tego wątku, więc może coś ciekawego jeszcze z tego wyjdzie.

Zdecydowanie koniec wątku. House znalazł zdjęcie na ktorym Kutner miał smutną minkę <wielka deprecha>, a na koncu podali infolinię dla samobójców xD. Chociaż szkoda, bo jakby to było morderstwo to byloby to mniej naciągane, a i byłby powod dla ktorego mogłby worcic detektyw, ktory krecił z Cuddy.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...