Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Łyknąłem w ostatnim czasie całego House'a i na bieżąco jestem. Dobrze że serial trzyma poziom.

 

Najlepszym odcinkiem wg mnie jest pierwszy epizod czwartego sezonu. No ku.rwa xD Motyw z gitarą i mastermindem Wilsonem mnie rozpierniczył na kawałki :lol:

 

Po nim jest w mojej opinii odcinek z autystycznym dzieciakiem z trzeciego sezonu (wczoraj leciał na AXN). Duży ładunek emocji i dobre teksty i sytuacji z Housem - wszystko w pozytywnie przesadzonych proporcjach ;)

 

Jak ktoś nie wie, to teraz House leci na TVP2 we czwartki (IV sezon) i na AXN (III sezon), ale tu już nie kojarzę dni premierowych.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

House początek IV sezonu (teraz to chyba 6 czy 8 ep był) leci na dwójce w czwartki o 20:40 i 21:40. Ogólnie brawa dla Dwójki za najlepsze seriale w TV (znając życie to TVN zrobiłby swoją wersję a w roli głównej wsadził porucznika Zawadę).

 

Ja równolegle oglądam to co jest w TV i sezon 2 na kompie, 11 odcinek. Serial jest na maxa pozytywny i wręcz uzależnia, a postać Pana Doktora zamiast irytować buduje gigantyczną sympatię ;].

Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślałem: jak długo to będzie jeszcze trwać, tzn. jak długo serial będzie kręcony? Wiadomo, jest oglądalność to się kręci, sam bym nie chciał, by to kiedykolwiek miało koniec, ale jak myślicie (albo może jest jakieś oficjalne info) ile to wszystko jeszcze potrwa? Ile sezonów zazwyczaj mają takie seriale?

Odnośnik do komentarza

Takie? Znaczy takie wymyślane na bieżąco? Hmm.. no dokąd będą ludzie na tym kasę robić, albo dokąd się Lauriemu nie znudzi. W tej chwili nie ma na ten temat żadnych spekulacji, ani tym bardziej konkretnych planów.

 

Natomiast utrzymanie odpowiedniego poziomu to już inna sprawa - ja przestane oglądać kiedy serial przestanie oferować to co w nim lubię. ;)

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, jak zacznie się robić masło maślane to dziękuję. Kto wie, może i Moda na Sukces na początku była ciekawa?

 

Ja właśnie kończę drugi sezon House'a i jestem zachwycony. Mam za sobą dwuczęściowy odcinek pt. "Euphoria" i... po prostu nie mogę z zachwytu. Serial jest przegenialny!

Odnośnik do komentarza
Nowy odcinek jest świetny,

to, że 6 sezon będzie sie dział w psychiatryku jest coraz bardziej prawdopodobne

 

 

przecież amber wyparowała ;p w 6 sezonie cuddy pewnie będzie z hałsem i to będzie główny motyw

 

Nie pierwszy raz.

 

To nie był ostatni odcinek, gdyby motyw cuddy miał być przewodni tak skonczyłby sie sezon, za tydzien dowalą, jestem pewny.

 

A moją teorie potwierdza Promo nowego odcinka używającego słow "biggest shock" "you will be talking about this ending" i płacząca cameron ;]

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza
Przynajmniej wreszcie odcinki tworzą jakąś całość, bo brakowało spójności w środku sezonu. Teraz to nabrało wyrazu. Liczę na konkretny finał.

 

Ano, zlapalem sie na tym, ze o ile kiedys (na poczatku) ogladalem to dla ciekawych przypadkow medycznych, to teraz lykam to jak telenowele, a pacjenci to ciekawy dodatek : )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...