Skocz do zawartości

House MD


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

no (pipi)a. To chyba żart, a nie odcinek. Po trailerze oczekiwałem roz(pipi)u, a to było gorzej niż słabe. W 10 minucie zacząłem grać na gitarze czekając na to ważne wydarzenie,zapowiadane w trailerze. Rozczarowało mnie ono. Najgorszy odcinek sezonu. Finał nie wywołał nawet oczekiwania na następny sezon.

Nie traćcie czasu, obejrzyjcie odcinek od 38:40.

Edytowane przez m0rr0s
Odnośnik do komentarza

Ale padlina ;D

 

Procedura oddania szczotki nawet fajna, ale albo samochód Housa ma karoserię z adamantium, albo dom Cuddy jest zbudowany z tektury.

 

Tylko szkoda, że żeby dotrwać do tego momentu trzeba najpierw przebić się przez 40 minut jednego z najgorszych odcinków w historii serialu. Tak wydumanego , wciśniętego na siłę przypadku jeszcze nie było. Wątki poboczne nieruszone poza dalszym nakręcaniem żenady z Taubem.

 

Jak się zastanowić, to w tym sezonie właściwie tylko odcinek z powrotem Trzynastki z pierdla był naprawdę dobry. Reszta to raz mniej raz bardziej rozczarowujące dreptanie w miejscu.

Odnośnik do komentarza

No finał w sumie słaby, tylko że ekipa od tego serialu nawet słabe historie potrafi nadzwyczaj dobrze zrealizować, przez co ogląda się (przynajmniej mi) to cały czas dobrze. Mam jednak wrażenie, że tak jak ktoś wyżej pisał, niektóre rzeczy wepchnęli dla stworzenia sztucznego dramatyzmu, a kupy się nie trzymały za bardzo. Pamięta ktoś podwójny finał 4ego sezonu?

 

No właśnie. Niebo a ziemia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

OO Housik w pierdlu - kozacko :D Mam tylko nadzieje ze posiedzi tam dluzej niz w psychiatryku, bo watek moze byc ciekawy.

 

Mogl gdzies s(pipi)ić, no ale wtedy nie byloby serialu - bo co, nakreciliby jak leczy ludzi w Argentynie? Wiezienie ciekawsze.

 

Lipa tylko ze Cuddy nie bedzie to nie zobaczymy jej epickiego starcia z Housem. Wiezienie za to niezle rekompensuje jej brak, mam nadzieje na jakies porypane akcje (chociaz zapewne ich nie uswiadcze, w koncu to nie OZ).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...