Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem.nie moge przejsc jednej misji pomozecie?to jest początkowa misja po wydostaniu sie z 101 trzeba bylo pujsc do miasta.pózniej pojakies radio i tu mam problem trzeba zejsc do metra wschodniego.isc droga sprzątnąc paru.isc tunelem i w koncu dotarlem.ale drzwi byly zamkniete a tam byly jakies ghole czy jakos tak chcialem otworzyc drzwi a tu...zlamal mi sie ten caly klucz i jest napisane locked broken.trzeba isc znowu po nowy klucz(gdzie?)co trzeba zrobic?kupilem te gre wczoraj i niewiem co zrobic szukac nowego klucza czy nie?jak jest zlamana kludka to co trzeba zrobic?

Odnośnik do komentarza
mam problem.nie moge przejsc jednej misji pomozecie?to jest początkowa misja po wydostaniu sie z 101 trzeba bylo pujsc do miasta.pózniej pojakies radio i tu mam problem trzeba zejsc do metra wschodniego.isc droga sprzątnąc paru.isc tunelem i w koncu dotarlem.ale drzwi byly zamkniete a tam byly jakies ghole czy jakos tak chcialem otworzyc drzwi a tu...zlamal mi sie ten caly klucz i jest napisane locked broken.trzeba isc znowu po nowy klucz(gdzie?)co trzeba zrobic?kupilem te gre wczoraj i niewiem co zrobic szukac nowego klucza czy nie?jak jest zlamana kludka to co trzeba zrobic?

Sorry ale wymiękam. Nie wiem jak ci to wyjaśnić. Mówię ogólnie o całym twoim poście.

 

Dobra jedno ci powiem. Nie masz iść po żadne radio. Masz się dostac do stacji nadawczej radia zwanego "Galaxy News" a poźniej naprawić nadajnik tegoż radia zlokalizowany na szczycie Washington Monument. Strzałki ci wszystko wyjaśnią i jak rozwaliłeś zamek złamanym wytrychem to juz go nie otworzysz. Drzwi przez które musisz przejść, by ruszyć główny wątek dalej, nigdy nie są zabezpieczone zamkiem który możesz zepsuć. Wniosek jest jeden. Jesteś przy nieodpowiednich drzwiach.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

to powiedz którą trzeba drogą pujsc.ja poszlem przez west metro i do drzwi i tam wlasnie zlamalem ten klucz czyli mam isc inną droga?ale jak jak odwracam sie od west metro to na mapce ta (rakieta:)jest za mna a jak ide w. kierunku metro west to ta rakieta jest ustawiona na przeciwko westa.czyli trzeba tam zejsc.i tam bylo wiele wejsci i poszlem przez tunel.i poszlem na gore przeszukalem pokój i na przeciwko pokoju byla jakas klatka z gholami.i wlasnie tam zlamalem klucz.na mapce lokalnej jest pokazane ze muszeprzekroczyc te drzwi

Odnośnik do komentarza

@Gooralesko

Hehe, dobra, teraz ja się pomeczę z kolegą :)

 

 

 

to powiedz którą trzeba drogą pujsc.ja poszlem przez west metro i do drzwi i tam wlasnie zlamalem ten klucz czyli mam isc inną droga?ale jak jak odwracam sie od west metro to na mapce ta (rakieta:)jest za mna a jak ide w. kierunku metro west to ta rakieta jest ustawiona na przeciwko westa.czyli trzeba tam zejsc.i tam bylo wiele wejsci i poszlem przez tunel.i poszlem na gore przeszukalem pokój i na przeciwko pokoju byla jakas klatka z gholami.i wlasnie tam zlamalem klucz.na mapce lokalnej jest pokazane ze muszeprzekroczyc te drzwi

 

Sprawdż na pipboyu w zakladce z aktualnymi misjami czy masz zaznaczona główną misję (tą z udaniem sie do rozgłosni radowiej), bo cos cię strzałka źle prowadzi. Strzalka (rakieta?!?) pokazuje kierunek w aktualnie zaznaczonej misji, mozesz też sam sobie ustawić własnego markera na mapie, masz wtedy 2 strzałki na kompasie. Wszystko masz wyjaśnione w grze.

 

Jeśli drzwi otwierasz kluczem to nigdy zamka nie zepsujesz. Gdy natomiast nie masz klucza to mozna drzwi otworzyć wytrychem (spinkami do włosów :) ), znajdujesz je tu i tam, mozesz je ukraść czasami komuś z kieszeni albo po prostu kupić. Tak jak powiedział Gooralesko, misja nigdy nie bedzie prowadziła przez drzwi z zamkiem który możesz na stałe zepsuć !

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Już jest i to w dobrej cenie,dopiero zamówiłem więc nie wiem jak wygląda tłumaczenie.

WŁAŚNIE DZWONIŁEM DO CENEGI I GOŚC POWIEDZIAŁ ZE TO LIPA I ZE GRA JEST W FAZIE TŁOCZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I cena ma byc większa! (niż ta co to gośc na allegro wystawił)

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza

...oczywiscie mam pecha i gra wiesza mi sie przy Jefferson Building w glownym quescie, wiec takie pytanko:

 

Czy da sie jakos zedrzec tego patcha na PCta, zgrac go na pendrive`a i po podlaczeniu do ps3 zaktualizowac gre..? Neta mam tylko przez modem pod USB, probowalem podlaczyc go pod konsole, ale nie hula...

 

I drugie pytanie: Czy ten patch wlasciwie rozwiazuje podany przeze mnie problem..?

 

Pytanie 3: Czy nowo wytloczone plyty z gra sa juz w tej nowej wersji, "spaczowane" przez samego producenta..? Jesli tak, to jak da sie taka wersje odroznic od starej, patrzac tylko na pudelko..?

 

 

...danke z gory...

Odnośnik do komentarza

1-patche do wszystkich gier na ps3 można ściągać tylko na konsoli,nie da rady inaczej

2-nie wiem czy rozwiązuje,niektórzy przechodzą całą grę bez problemów,inni mają co chwile,niby jest patch naprawiający dużo bugów ale np. wczoraj i tak mi konsole od samości zresetowało grając w F3

3-raczej wszystkie wersje jakie są wymagają patcha,jedynie możliwe,że wersja PL będzie miała od razu trofea i patch z bugami

 

GRa i tak jest super-5h na liczniku ale chce się grać i grać-dobry szpil :)

Odnośnik do komentarza

błędy w tej grze mnie załamują, niech sie wezmą za poprawianie a nie zapowiadają dodatki...

mam na liczniku ponad 90 godzin gry, postanowiłem stworzyć większą drużynę i co się okazuje...

Jericho którego można dołączyć do drużyny zniknął z Megaton wraz z co najmniej dwoma innymi osobami (pracownik oczyszczalni i Lucy Stahl).

Eulogy Jones od którego można kupić niewolnicę Clover zniknął z Paradise Falls wraz z dwoma swoimi niewolnicami.

W całej grze jest 8 osób które mogą podążać za graczem, fajnie że 2 ciekawsze z nich znikneły bez powodu.

Odnośnik do komentarza

:)

błędy, bo można o nich przeczytać na http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_3

 

Jericho "He is also known as one of the NPCs that fall to their death from high places in Megaton"

Lucy West "This NPC may disappear if the player kills the vampires in Blood Ties; She also is one of the Megaton NPC's who may die while the player is away."

Eulogy Jones "He has also been known to dissappear with both of his slaves for no reason at all"

Walter "Walter is one of the named Megaton residents who may mysteriously die or disappear when the player is not in the town"

 

i to jest jeszcze dobre "Patch 1.1 Walter will be revived if he dissapeared, but may dissapear again." rzeczywiście poprawili błędy hehe

Odnośnik do komentarza

Może pytanie nieco naiwne ale....

Czy po wydaniu Fallouta PL, będzie mozliwość ściagnięcia łatki z językiem polskim? Podobniez na Piecu była taka mozliwość.

Ech...przypomniały mi sie czasy x-a pierwszego kiedy mozna było sobie wrzucać pc-owe spolszczenia do gierek i działało :)

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...