Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Winterize Power Armor nie niszczy się, przynajmniej mój (nie chce mi się sprawdzać na wikii).

 

Kraby nie zadają praktycznie żadnego damage'u, może spokojnie sobie tam chodzić. Po za tym tych jajek do podłożenia kamery jest tyle, że... nie wiem po co Ci był do tego potrzebny aż chiński camo. ;P

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

YEAAAAAAAAAAAAA! MAM PLATYNĘ! :laugh: TERA JUŻ MOGĘ KOZACZYĆ NIE TYLKO W TEMACIE DEMON'S SOULS :>

 

Graty ! Ja się muszę powoli przymierzyć do tych dodatków.

 

PS. Podstawę F3 przeszedłem na zwykłym falloucie. Jak kupię wersję GOTY to będzie działać stary sejv ?

 

Będzie. Nie wiem tylko czy z Polską... Ja grałem najpierw na brytyjskiej, potem dopiero GoTYE i save'a rozpoznał.

 

 

A platyna w F3 to żaden wyczyn. :P

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dodatki do Fallouta 3 są już na polskim PS+.

Tylko lepiej się pospieszcie, bo czas na ich ściągnięcie macie jedynie do 2 listopada.

 

Nie ma to jak za(pipi)isty dublujący, opóźniony o 3 dni post - dodatki są nie tylko na PS+ - każdy może je kupić.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Tylko w Broken Steel (ale chyba nie podczas każdego questu) i zawsze w Point Lookout. W operation Anchorage nie ponieważ jesteś w wirtualnej rzeczywistości, na Mothership Zeta nie można się wracać, a w The Pit jesteś więźniem. Po ukończeniu wszystkich wracasz do DC (potem Florydę można zwiedzać do woli, Pitsburg też, na statku obcych tylko kilka pomieszczeń, lokacji z Broken Steel chyba żadnych po za ostatnią, na Alaskę nie wrócisz).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Trochę odkopuję, ale mam pytanie. Kiedy Burke zaproponował mi wysadzenie Megatony to go zastrzeliłem, teraz jednak zmieniłem zdanie i chciałbym wysadzić miasto. Kiedy podchodzę do bomby i klikam 'zdetonuj', wyskakuje mi komunikat, że potrzebny mi będzie ładunek impulsu fuzyjnego. To jest rzecz, którą można dostać tylko od Burke'a czy znajdę to też gdzieś indziej? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Kurde, aż źle się czuję po tym co zrobiłem.

 

 

Puściłem Megatonę z dymem i sprzedałem Harknessa Zimmerowi, a biedak jeszcze mi oddał swoją najlepszą broń za to i z nadzieją wrócił do Commonwealth

 

 

No, ale pierwsze przejście musi być jako ten zły, bo za drugim razem będzie słodki smak zemsty na tych wszystkich złych ludziach. Gdybym za pierwszym razem był dobry to nie byłbym w stanie za drugim razem wybierać złych decyzji wiedząc, co odbieram tym wszystkim postaciom i to jeszcze w imię jak beznadziejnych pobudek.

Odnośnik do komentarza

Ja tam zawsze za pierwszym razem idę wg tego co we mnie gre(zwykle pozytywny bohater), a za drugim totalny badass. Ten widok, który opisujesz jest bezcenny i taki... dziwny. Uczucie na prawdę niezłe i nie do zapomnienia. Za takie akcje kocham (tak to dobre słowo, choć za mało oddaje) Pustkowia.

Inną sytuacją w F3, której nigdy nie zapomnę jest ta osada Andale

 

 

can't believe I'm being called a potty mouth by a cannibal...

Te odkrycie mnie zbiło z tropu całkowicie. Kto gra z przewodnikiem w te uniwersum traci 90% przyjemności i mądrosci płynącej z gry, bo przemyślenia są i to dość głębokie. Przynajmniej u mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...