Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. PL wersja nie ma Trofików i prawdopodobnie też nie jest kompatybilna z DLC (tutaj nie jestem w 100% pewien)... :( Jak chcesz trofea i DLC to tylko anglik czy to podstawka + DLC czy GOTY.

 

Please check the product code of your copy of FALLOUT 3 before purchasing. The product code can be found on the spine of the box and on the inside cover of the software manual. To use this download, you will need product code BLES-00333
Odnośnik do komentarza

podobno w wersji pl jeszcze patchy nie ma

Jeszcze? Nigdy ich już nie będzie. ;) A pamiętam dobrze jak Cenega obiecywała że będą DLC (de facto wymagają patchy), tylko kupcie, a my pomyślimy, kupcie a będą. I nie było... i nie będzie. Na waszym miesjcu zastanowiłbym się teraz 10 razy przed kupnem gry wydawanej przez Cenegę. Za ten wałek właśnie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Wyszły patche dla PS3 i Xboxa ale nic nie wnoszą. Gra jak się wieszała tak wiesza. Przynajmniej im większy jest save game. Mój już waży 20 mb i czasami grać się nie dało.

 

Tak do 15 levelu można grać spokojnie bez większych dramatów ale po 17 levelu gra zaczyna nie wyrabiać. Całe szczęście że fabułę da sie do tego momentu bez stresu zaliczać. Wszelkie dalsze eksploracje to już katorga, sejvowanie co krok co pomieszczenie. Wgrywanie wcześniejszych save żeby zaliczyć inne miejsca i DLC w spokoju. 

 

New Vegas ma mniej takich problemów. 

Odnośnik do komentarza

No niestety, na Windzie tak samo gra potrafi się wysypać zupełnie bez przyczyny. Błędy, błędy, błędy. Szkoda, bo mnie to okropnie odpycha. Kiedyś grałem, miałem jakieś 15-20h i n-ta zwiecha po jakimś czasie grania przelała czarę goryczy.

Odnośnik do komentarza

ale tak wszystko cacy - chociaż raz roz(pipi)ało mi sejva i miałem 5 godzin gry w plecy...

 

No właśnie to nie jest cacy, to jest istna granda. F3 jest niesłychanym bublem i w dzisiejszych czasach wydawanie takiego potworka to policzek dla Graczy. Do tego nie jest to wcale wybitny RPG, który mógłby swoim geniuszem przyćmić te wszystkie techniczne niedostatki.

Odnośnik do komentarza

Gram obie. Obie mają klimat, w Vegas jest mniej Glitchy ale po F3 już wiem żeby nie robić postaci na pełne 100% i nie grindować Exp bo im wyższy level tym gra się trudnej właśnie ze względu na przycinki i freeze. 

 

Fallout 3 najlepsza gra, w którą w życiu grałem. Nabiłem ponad 130 godzin, pokończyłem wszystkie DLC i jakoś tak wżarła się w pamięć i do serca że daje jej ten tytuł Best of the best out of best, nawet pomimo konieczności podchodzenia do konsoli i restartowania jej za każdym razem gdy się zwiesi. 

 

W Vegas doceniam możliwość zabijania przeciwnika bez używania VATS, tylko przykładam celownik do oka i strzał. To daje większe poczucie realizmu, ale sama gra stoi u mnie nieco niżej od F3.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie również F3 wyżej od NV choćby ze względu na klimat świata, w trójce można było poczuć że naprawdę to jest post-apo wszędzie brud, zniszczone miasta doszczętnie i ludzie walczący o przetrwanie, a w NV jednak troche mniej z tego zostało, wielka metropolia na środku mapy gdzie tętni życie :) Mimo wszystko obie gierki są jak najbardziej warte ogrania :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...