Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Fallout 3 to pierwsza od 2 lat gra, przy której nie miałem problemu ze stwierdzeniem, że oglądam 2 różne prezentacje (PC+X360). Pecetowa wersja o wiele lepsza, płynniejsza etc. Nikt jeszcze nic nie pokazał z wersji PS3, więc można się zacząć zastanawiać.

 

Rozmawiałem z człowiekiem który ma wtyki u wydawcy i niestety powiedział mi że jak jest wybór, to żeby nie brać wersji na PS3 niestety, bo są 2 równolegle rozwijane kody - PC i X360, na PS3 jest to portowane niejako 'przy okazji' .

 

Więc powtórki z Obliviona raczej nie będzie. Tylko skok na kasę.

Odnośnik do komentarza
jak już to minimalnie, troche lepsze teksturki, nic więcej, poza tym czemu się nie spodziewałeś? prawie wszystkie gry multiplaformowe wyglądają trohce lepiej na xo, normalka

Oblivion na PS3 chodzi i prezentuje się dużo lepiej niż na X360, a Fallout 3 robili przecież ci sami ludzie do tego gra śmiga na tym samym silniku.

Odnośnik do komentarza

Wiecie może czy jest jakiś tryb coop ( najlepiej onfline bez splitscreenu) w tej grze?

Grałam w takie strasznie cienikie coś : Fallout : Brotherhood of .... dalej nazwy nie pamiętam - to było na PS2

gra słaba ale miała coopa....

 

Nowy fallout wygląda inaczej, lepiej i nie moge nigdzie nic znaleźć o trybie multip. jakby był byłoby cudownie zasiąść przy tym w 2 osoby

Odnośnik do komentarza
ciekaw jestem dokladnej daty wydania wersji PL. bo w necie rozne daty widzialem...

Nie ma dokładnej daty. Pan z Cenegi mi napisał, że konsolowa wersja PL będzie około trzeciego tygodnia listopada. Uprzedzama pytanie i nie będzie na konsole wersji z napisami. Albo full ENG (u nas dostępny od 31.10) albo full PL.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
ciekaw jestem dokladnej daty wydania wersji PL. bo w necie rozne daty widzialem...

Nie ma dokładnej daty. Pan z Cenegi mi napisał, że konsolowa wersja PL będzie około trzeciego tygodnia listopada. Uprzedzama pytanie i nie będzie na konsole wersji z napisami. Albo full ENG (u nas dostępny od 31.10) albo full PL.

Nie będzie wersji z napisami?!!! Kur.wa czy Ci ludzie w ogóle myślą?! Bo mam co do tego duże wątpliwości... kto tam pracuje?! Dubbing to można wrzucić do Shreka ale nie do takiej produkcji, albo dać ludziom wybór... tylko po co?? u NAS zawsze wszystko musi być na opak - po co Ty masz decydować skoro Ja mogę zadecydować za Ciebie. W takim razie biore Anglika, przynajmniej nie mam już dylematu czy czekać na polską wersję te 3 tygodnie.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
ciekaw jestem dokladnej daty wydania wersji PL. bo w necie rozne daty widzialem...

Nie ma dokładnej daty. Pan z Cenegi mi napisał, że konsolowa wersja PL będzie około trzeciego tygodnia listopada. Uprzedzama pytanie i nie będzie na konsole wersji z napisami. Albo full ENG (u nas dostępny od 31.10) albo full PL.

Nie będzie wersji z napisami?!!! Kur.wa czy Ci ludzie w ogóle myślą?! Bo mam co do tego duże wątpliwości... kto tam pracuje?! Dubbing to można wrzucić do Shreka ale nie do takiej produkcji, albo dać ludziom wybór... tylko po co?? u NAS zawsze wszystko musi być na opak - po co Ty masz decydować skoro Ja mogę zadecydować za Ciebie. W takim razie biore Anglika, przynajmniej nie mam już dylematu czy czekać na polską wersję te 3 tygodnie.

Spytaj się idiotów z Cenegi. A dolewając oliwy do ognia dodam, że wersja PL na PC będzie równo z premierą europejską czyli 31.10. Tak dba nasz rodzimy dystrybutor o konsolową brać.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Bez sensu. O ile zrozumialbym takie podejscie przy X360 (8.5gb), no ale przeciez na plytkach blue ray miesci sie nawet 50gb, no to mogliby spokojnie dac ludziom wybor: czy chca full eng, full pl czy kinowa wersje po polsku :/

a co jesli kazda wersja jezykowa jest tylko w jednym jezyku?

masz po angielsku i tylko po angielsku, po niemiecku i tylko po niemiecku oraz po polsku i tylko po polsku, a zrobienie zeby mozna bylo wybrac polski jezyk, albo angielski jezyk, albo wloskie głosy i francuskie napisy wymaga grzebania w kodzie gry

owszem, nie jest to niemozliwe do zrobienia, ale wymaga czasu i ludzi a wiec koszty rosna i to imo niepotrzebnie, bo spojrzmy prawdzie w oczy: kto by chcial raz zagrac po polsku a drugi raz po angielsku? jesli ktos chce wersje oryginalna to taka zakupi, a jesli ktos woli po swojemu to zakupi wersje zlokalizowana

 

 

oczywiscie tak tylko zgaduje, wiec nie piszcie mi, ze wasza wersja ma do wyboru trzy jezyki ;)

 

 

 

 

ale, nie...

to z pewnoscia idioci i zlodzieje sa, gupki normalnie, sie na swojej pracy nie znaja

Odnośnik do komentarza
Fallout 3 is such an engaging and fantastic experience that it's easy to overlook its few minor flaws, but they do exist and should be mentioned. With any game of this size and scope, you can likely expect a few bugs to slip through the testing process and that is the case here. I had the game crash a couple times. I, and other editors at IGN, have also experienced an annoying number of bugs on the PS3 version that have prevented the game from progressing or have broken the world. In all of these cases, reloading the game has been enough to fix the errors and nothing was frustrating or detrimental enough to give me thought of not recommending the game. However, there is one major issue with the PS3 version that can't be fixed with a reset. Every time anybody on your friends list signs on or sends you a message (or any time you receive any network notification), the game freezes and the screen blurs for a few seconds. If you have a lot of friends signing on and off all day, this will completely ruin the game. The only way to circumvent this is to either play offline or turn off notifications entirely.

 

Ja wiem, ja wiem. IGN kłamie ;)

 

 

Źródło: http://ps3.ign.com/articles/924/924345p5.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...