Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem przekazać ciekawe wieści odnośnie pestrójkowej wersji Fallouta 3. Coś nie tak?

 

jednym słowem najmniej przyłożyli sie do wersji na ps3 co właśnie pokazują te wszelkie bugi , graficznie gry sa podobne (na ps3 gorsze AA) widziałem porównanie head to head z ign obu wersji i jakoś nie widać tej różnicy co w psm3 napisali (czyżby mieli jeszcze nie skończona wersje jak kiedyś IGN z AC na ps3?) framerate w obu wersja podobno raczej stały ale zdarza sie ze chrupnie od czasu do czasu...

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
Chciałem przekazać ciekawe wieści odnośnie pestrójkowej wersji Fallouta 3. Coś nie tak?

 

jednym słowem najmniej przyłożyli sie do wersji na ps3 co właśnie pokazują te wszelkie bugi , graficznie gry sa podobne (na ps3 gorsze AA) widziałem porównanie head to head z ign obu wersji i jakoś nie widać tej różnicy co w psm3 napisali (czyżby mieli jeszcze nie skończona wersje jak kiedyś IGN z AC na ps3?) framerate w obu wersja podobno raczej stały ale zdarza sie ze chrupnie od czasu do czasu...

No oczywiście, że jest tak jak mówisz.

 

Są juz recki dla pestrójki:

 

http://www.gamerankings.com/htmlpages4/939932.asp

 

Wynik 89% o 2,5% niższy od identycznego kodu na Xboxie 360. W ogóle nie wiem dlaczego.

 

EDIT: Recepta Bethesdy na freeza przy wchodzeniu do testu G.O.A.T.

 

http://planetfallout.gamespy.com/articles/...-Bug-Workaround

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj chwile i skonczylem akurat w momencie, gdy historia tak naprawde sie zaczyna, czyli wydostalem sie z vault'a. Gameplayowo nawet sie gra sprawdza poki co, ale dalej za malo zagralem by cokolwiek sie na ten temat wypowiadac. Natomiast graficznie dostaniemy po oczach jak wyjdziemy z valuta, gdyz on wyglada po prostu ok, ale pozniej pierwszy rzut oka na postapokliptyczny swiat i zbieramy galki oczne z podlogi. Tak jakbysmy inna gre uruchomili. Troche trzeba sie do sterowania przyzwyczaic, ale tylko troche. Nie jest ono jakies skomplikowane. Inventory dziala sprawnie i szybko.

 

Problem polega jednak chyba na tym, ze poki co walne chyba gre na polke, bo lepiej skonczyc najpierw gry, ktore maja mniej niz 90+h gameplayu

Odnośnik do komentarza

bylem dzisaj u bracika i gralem na falloucie na pc , powiem tylko tak - zrywa beret!!! sama postac robilem z 30min :)

gralem moze jakies 2h , wyjscie ze schronu , jak chcemy to zrobic na sybko to zajmuje jakies 20min :) .

a po wyjsciu ze schronu oczom ukazuje sie rooooozległy swiat! ,wrecz olbrzymi.

 

z wywieszonym jęzorem czekam na polska wersje na PS3 , chyba jednak niekupie narazie R2 i MS: pacific rift, bo niby kiedy mialby w to grac ,jezeli fallout pochlonie mnie bez konca, tak samo jak zrobily to F1 i F2!

 

Odnośnik do komentarza

Shakeawake to porównanie jest g...o warte :) te screeny sa zrobione jak w każdej wersji jest inna godzina , kat padania światła , inne położenie cieni itp i dlatego właśnie moze nie być tego refleksu / tej jakości na tej mrówce na x360 ! po prostu 'słońce' bije z innej strony na ta mrówkę i taki może byc tego efekt ! nie ma co się opierać na takim porwaniu bo jest nie miarodajne

Odnośnik do komentarza
Obrazek- http://insidermedia.ign.com/insider/image/...27050947508.jpg

Robak na X360 wygląda słabo i kiepska kolorystka :)

 

IGN ze strachu przed âfanboyamiâ ocenzurował recenzję Fallouta 3? ;)

http://polygamia.pl/ign-ze-strachu-przed-%...nzje-fallouta-3

 

Po pierwsze to swietnie ze takie brudy wychodzą na swiatlo dziennie.. Moze niektorzy przestaną wierzyc w moc recenzji co po niektorych zachodnich serwisow. A dwa to napewno Fallouta kupie dopiero w grudniu kiedy to zapoatrze sie w xboxa. Nie dam zarobic tworcom za niedopracowany kod..Smutne to ze znowu wersja na ps3 oddstaje i to jak wiele serwisow wspomina calkiem bardzo. Szczegolnie jak wezmiemy pod uwage ostatnie doniesienia ze wielu tworcow z gier na ps3 ma najwieksze dochody. Olewanctwo i to do kwadrat, kropka.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

TEż jestem nieźle poirytowany tym faktem. Byłem święcie przekonany że Bethesda nie spartoli tego tytułu na Ps3 mając w pamięci "lepszą" wersję Obliviona na ps3. A tu klops. Twórcy gry znowu daja dupy i na ps3 mamy zabugowanego bubla, w którego będzie się dało grać pewnie po którymś tam patchu.

 

Zastanawiałem się nad tym tytułem sporo czasu, czy brać go teraz czy poczekać. Na szczeście developerzy szybko rozwiali moje wahania.

Odnośnik do komentarza

Na min. forum Gamespotu ludzie grający mówią ,że te błędy są marginalne. Zdarzają się bardzo rzadko. A co do różnic w grafice to żeby je zauważyć należałoby siedzieć 2cm od ekranu. Cytując OPSM "or you can just enjoy the great game. I ja tak zamierzam. Zresztą można spodziewać się ,że w takiej sytuacji patch wyjdzie w najbliższym czasie. Ja obstaję przy swoim, kupuję wersję na PS3. Ew. resetowanie konsoli przy bugach mi nie przeszkadza bo z racji kaszany z napędem w Xboxie mam to samo, tylko ,że chodzi wiele głośniej.

 

Odnośnik do komentarza

czy wersja podstawowa nie ta limitowana tez bedzie miala taką mapke http://3.bp.blogspot.com/_ZPYWIIW-d1I/SQeu...0-h/fal+005.JPG jak ta box ? bo gta 4 nawet w wersji podstawowej miala mapke miasta. a tutaj patrze ze limitowana ma, jednak zadnej wzmianki o mapce nie pisza ani sprzedawcy tej podsawowej ani w limitowanej box nie widze w opisie czy jest jakas mapa.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e !Sorki za mocne słowa, ale inaczej nie mogę. Nie wiem co ta cenega wyprawia ?Wchodzę sobie na główną stronę Cenegi patrze " Oj jest news o f3, może podadzą datę premiery PL" ? A jak podali przed mikołajkami .Ja piernicze! Ponad miech . Co oni robili? Zrozumiałbym, gdyby pc wersja też wyszła z opóźnieniem nawet z dwu tygodniowym, ale nie ona wychodzi zgodnie ze światową premierą.Shit nie wiem co oni robią z tymi wersjami PL tyle opóźnień .czy oni korzystają z jednego studia tłumaczącego?

 

I niech mi nikt tu nie pisze ,że angielski nie boli - boli nie boli mnie to (pipi)i -liczy się tradycja która u mnie jest taka ,że każdego fallouta przechodziłem po polsku a F3 nie będzie wyjątkiem

 

kurde jedyny plus całej sytuacji ,że może idioci z Bethesty połatają trójkowego fallouta.

 

Ech no ładnie na grudzień planuje skok na bank bo nie ma szans by mój portfel to przetrzymał ..

 

Cenego a niech cie licho porwie ...

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was drodzy użytkownicy wie może czy Cenega jutro wysyła fallouta w wersji angielsko języcznej (wersje na konsole) ? Bo na forum części xboxowej olali mojego posta ciepłym moczem:) Chętnie bym spędził 1 Listopada w krypcie :>

Odnośnik do komentarza

http://gry.onet.pl/1853028,,fallout_3_na_p...,wiadomosc.html

 

Fidel z onetu szaleje "Jeśli wiec chcecie kupić Fallouta 3, trzymajcie się jak najdalej od wersji na PS3, a swe pieniądze wydajcie na wersje dla PC, lub Xboxa 360. "

 

Największy fanboy Xboxoxa jakiego w życiu czytałem,nikt z tego forum mu do pięt nie dorasta i na dodatek on daje newsy na onecie...paranoja....

Odnośnik do komentarza

Z tego co piszą na gamefaqs i innych portalach to wersja na x360 dostała po (pipi)e, ponoć za(pipi)iście słabe tekstury ziemii itp....

 

Ja gram teraz na PC (wersja UK), bo mimo, że kocham swoje ps3 to Fallout tylko na PC ;p gra na 1920x1200 wszystko max wygląda i tak razy lepiej niż na konsoli :) Tak, to jeden z tych tytułów, które robione są z myślą o PC a potem ps3 i x360....Gra taka jaką się spodziewałem, że będzie; wypas! no i stare dobre teksty wyborów: "napluj na ciastko i daj je Butchowi" "albo na teście GOAT, pytanie z babcią, wywołały nostalgię :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...