Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wasza pie*** Cenega jako jedyna w Polsce (poza Allegro) zaoferowała EK Soul Calibur 4 (no dobra..... spóźnioną też ... ale jednak :P). Powiedzenie - lepiej późno niż wcale chyba pasuje do tego opisu, gdyż na brak lokalizacji Obliviona nikt nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Pieprzyć Cenegę, na allegro wyrwie się jakiegoś angola z zachodu.

Po co na Allegro. Cenega ma dostępne wersje ENG w dzień europejskiej premiery.

 

gdyż na brak lokalizacji Obliviona nikt nie narzekał.

A co ma Oblivion wydany dwa lata temu (gdy żadne gry nie były polonizowane) do Fallouta? Oprócz Bethesdy ofcorz.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Wersja PL na konsole będzie trzy tygodnie później niż na PC.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43267

Jezu co za mendy. A ja chciałem kupić tydzień po premierze by zapoznać się z filmikami prezentującymi wersję z dubbingiem PL.

 

A jakiś czas temu mnie zbeształeś jak się pytałem kiedy premiera wersji pl.Miałem sobie w google poszukać bo ponoć na forum było to 100 razy pisane....

 

Ja cały czas twierdziłem,że cenega nigdy nie dała oświadczenia,że polska wersja będzie gotowa na światową premierę i jak widać się nie myliłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Dotychczas było takie info. Dopiero niedawno w newsie z gryonline się okazało, że będzie 3 tygodnie po premierze.

 

Dokładnie jest tak jak napisał Łebi,nigdy nie było oświadczenia kiedy polska wersja będzie gotowa.Ty sobie przyjąłeś za pewnik,że w dniu premiery światowej.Dziś dopiero oficjalnie wiadomo kiedy będzie premiera.I tyle w sumie w temacie,nie ma co się kłócić,złośćmy się na Cenegę,że ta wersja wychodzi tak późno( a byłem niemal pewny,że kupię wersję pl ,a teraz na nowo muszę się zastanowić bo trochę sporo czekania)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu tych filmików co były wyżej zapodane, rzekłem sam do siebie: "Oooo k*rwa". Myślałem, że VATS będzie niewypałem a te filmy pokazały jaki on jest genialny. Do tego ten klimacik, must have No1. To będzie jedna z najlepszych gier w tym roku (jeżeli nie najlepsza).

Odnośnik do komentarza

Ano z VATSem będzie można robić takie fajne kuku jak na końcu jednego filmu. Włączamy VATS, celujemy jednemu Ghulowi w główkę, następnie drugiemu w główkę i oglądamy ten piękny spektakl. Dla mnie cudo. Piękne nawiązanie do starych Falloutów i ich charakterystycznej cechy czyli przycelowania w poszczególne części ciała.

Odnośnik do komentarza

Trza przyznać trzeci fallout robi dobre wrażenie. Z filmików leje się klimat niczym woda z niagary, a po drugie pobaraszkować w zbroi "braterstwa" bezcenne P. Teraz zaczynam się poważnie zastanawiać nad zakupem tej gry .

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

postaraj sie wczuc w role bohatera gry, poruszasz sie po swiecie gdzie wszystko co znajdziesz i wezmiesz ze sobą moze ci sie potem przydac, oczywiscie ktos zabil te kobiete, to ja znajdujac jej zwloki przeszukam jej ubranie czy nie ma czegos wartosciowego, w tym przypadku wartosciowe okazaly sie spodnie. wiadomo bez dziur moze mocniejsze od starych, warto zabrac zanim zrobi to ktos inny. tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...