Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Tak fidel jest "prosem" w reckach/zapowiedziach. Nigdy nie zapomnę jednej zapowiedzi jak to zachwycał się CoD4 odnosząc się m.in. do screenów nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to że załączył screeny z CoD2 :)

 

Wracając do tematu, nie grałem wcześniej w żadną grę od Bethsedy (tak to się pisze?:)) i moje pytanie "ogrom" możliwości i rozbudowanie może mnie zniechęcić do gry ? Wiem dziwne pytanie ale wacham się co do kupna :)

Odnośnik do komentarza
Obrazek- http://insidermedia.ign.com/insider/image/...27050947508.jpg

Robak na X360 wygląda słabo i kiepska kolorystka :)

 

IGN ze strachu przed „fanboyami” ocenzurował recenzję Fallouta 3? ;)

http://polygamia.pl/ign-ze-strachu-przed-%...nzje-fallouta-3

Na szczęście jest jeszcze Gamespot, który nie bał się powiedzieć gorzkich słów prawdy o wersji na PS3.

 

IGN nie dośc że wystawił ocenę 9,6 (360) i 9,4 (PS3) to jeszcze ocenzurował problemy z wersja PS3. Bo przecież tu nie chodzi o krzyk fanbojów Sony. Pamiętacie co zrobiło Konami przez premierą MGS4? Jak zakazali recnezentom pisać o długich i częstych loadingach oraz o tym, że przerywników filmowych jest od groma? Ta sytuacja przypomina mi tamtą tylko, że w obecnej pewnie Sony maczało palce przy procederze cenzurowania recenzji.

Odnośnik do komentarza

Mi się zdaje, że developer po prostu dał ciała z silnikiem (nie wystarczająco go zoptymalizował). Na pewno gra na konsolach wyglądała by równie dobrze gdyby posiedzieli na silnikiem. To, że na PC wygląda najlepiej świadczy o leniwości developera - pewnie tylko powiększyli trochę wymagania żeby uciągnął więcej efektów na tym silniku :P

 

No nic, dzięki temu nie mam dylematu nad kupnem - zrobię to dopiero w przyszłym roku jak już stanieje ;)

Odnośnik do komentarza

W przededniu europejskiej premiery gry-online opublikowało bardzo ciekawy artykuł:

 

http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=494

 

Polecam sobie zapodać podczas czytania:

 

;)

 

 

 

To, że na PC wygląda najlepiej świadczy o leniwości developera

 

Nie. To świadczy o mocy obecnych PC a konkretnie mocy tanich CPU i GPU.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Na szczęście jest jeszcze Gamespot, który nie bał się powiedzieć gorzkich słów prawdy o wersji na PS3.

 

IGN nie dośc że wystawił ocenę 9,6 (360) i 9,4 (PS3) to jeszcze ocenzurował problemy z wersja PS3. Bo przecież tu nie chodzi o krzyk fanbojów Sony.

 

weź jeszcze to pod uwagę ze oni maja wersje recenzencka ! przypomnę sytuacje z AC i recenzja wersji na ps3 na ign gdzie napisali ze framerate jest strasznie lipny a później sie okazało ze wersja retailowa nie miała tego problemu w takim stopniu ! co sami to przyznali na swojej stronie i zmienili w tej recenzji.

Ludzie którzy już grali w obie wersje na zachodnich forach np neogaf , gamespot piszą ze nie widać różnic poza słabszym AA na ps3 i bugami jak sie jest podłączonym do psn i ktoś zmienia status...a framerate jest stały i od czasu do czasu chrupnie w obu wersjach...co i tak nie zmienia faktu ze Betha się nie przyłożyła do wersji na konsole sony co pokazują miedzy innymi bugi które są tylko na tej wersji.

Co do tej zmiany recenzji F3 to bym nie upatrywał w tym wpływu sony tylko bethy bo to im najbardziej zależy na tym żeby ludzie kupili ich grę i żeby miała jak najlepsze recenzje a dodam jeszcze ze akurat recenzja tej gry była wcześniej ekskluzywnie na ign co tez dużo mówi..

Odnośnik do komentarza

Fallout 3 na PS3 ma średnią tylko 91,6% więc ssie strasznie nie można jej nawet porównywać z wersją na PC - 92,8%, a co dopiero z wersją na mocarnego iXa - uwaga ......... uwaga ......... 93,6% wszyscy razem "łaaaaaał".

 

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/939932.asp

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Fallout 3 na PS3 ma średnią tylko 91,6% więc ssie strasznie nie można jej nawet porównywać z wersją na PC - 92,8%, a co dopiero z wersją na mocarnego iXa - uwaga ......... uwaga ......... 93,6% wszyscy razem "łaaaaaał".

 

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/939932.asp

WTF ?!?!?!?!?!?!?! :o :o :o :o toż to...no toż...brak mi słów by opisać tą przepaść! a tak BTW to kupuje wersje na Pieca, jakoś mi się tak kojarzy no i cena mniejsza. :>

Odnośnik do komentarza
Fallout 3 na PS3 ma średnią tylko 91,6% więc ssie strasznie nie można jej nawet porównywać z wersją na PC - 92,8%, a co dopiero z wersją na mocarnego iXa - uwaga ......... uwaga ......... 93,6% wszyscy razem "łaaaaaał".

 

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/939932.asp

 

Wiesz co masz racje tutaj ironizując ale z drugiej strony itak mnie to wkurza ze po 2 latach wciaz dostajemy chociazby minimalnie ale jednak odstajace multiplatformy..Dla mnie to swiadczy o lenistwie developerow i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Gierka jest przemocarna, nie sugerujcie się recezjami!

 

czy w całej polsce jest tylko jeden mądry Maiden? tyle sie czlowiek naczyta jełopów a prawda jest taka ze grafika nie musi byc mega mioda aby gra była.

 

a gamespot i inne branzowe famitsa ssą na całej linii. zero obiektywizmu.

 

 

Nosz kurde nWo, aż sobie walnę twojego posta w siga ;)

 

 

Pierwszoplanową rolę w grze odrgywa ten cudowny klimat. Oblivion mi nie podszedł, w F3 cały dzień natomiast biegam po mapie, zwiedzam, nie wypełniam questów, a jedynie włamuję się do domów, rozwalam mieszkańców, zabijam dzi.wki podziwiam widoczki.

 

A grafika jest nie do pogardzenia. Ot taki Doom 3 deluxe HD tyle, że na gigantycznym obszarze. Mi więcej do szczęścia naprawdę nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Pierwszoplanową rolę w grze odrgywa ten cudowny klimat. Oblivion mi nie podszedł, w F3 cały dzień natomiast biegam po mapie, zwiedzam, nie wypełniam questów, a jedynie włamuję się do domów, rozwalam mieszkańców, zabijam dzi.wki podziwiam widoczki.

No jesteś w ogóle za(pipi)isty. A może tak jakąś opinię byś napisał o ciekawości questów, o rozwoju postaci (ofcorz czy ci podszedł :lol: czy ci nie podszedł), o możliwościach działania poprzez opcje dialogowe, o walce (ofcorz czy ci podeszła :lol:) itd. Może podasz jakieś ciekawe elementy przypominające ci stare Fallouty na widok których łezka się w oku kręci albo co ci się spodobało oprócz możliwości łażenia gdziekolwiek i zabijania dziwek.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Nie pisałem o tym jakie gra oferuje możliwości o o tym co robię.

 

Rozwój postaci jest ok. Ot zebrane punkty doświadczenia przyznajesz kolejnym

"zdolnościom" a dodatkowo, z każdym osiągniętym levelem zyskujesz (do wyboru) nowe zdolności. Dosyć ciężko to wytłumaczyć.

 

Dialogi wcale nie są aż tak sterylne. Ot w zależności ot tego co powiesz, co innego się wydarzy. Coś takiego jak w KOTORZE - oczywiście możesz też próbować wpływać na rozmowców próbując np. wymusić większą zapłatę od zleceniodawcy.

 

Design, (np. samochodów), klimat wszystko wzięte z izometrycznych Falloutów. Piszę być może rzeczy oczywiste ale one pierwsze mi przychodzą na myśl.

 

nWo: Ja tam mapki nie dostałem a mam limitkę.

 

 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupilem Fallouta 3 w wersji na PC. Powiem tyle: TA GRA JEST GEENIALNA!! Niesamowity klimat, ciekawe sytuacje. Co do obaw o to, ze to jest FPS: bardzo duzo zalezy od statystyk - mozemy idealnie celowac, a 50% pociskow spudluje w powodu slabych statsow :D Co do dlugosci gry, to nie mam zadnych obaw - przegralem 6 godzin, a watku glownego prawie nie ruszylem (gadalem z ludzmi, okradalem ich, zrobilem kilka zadan pobocznych). Co do zadan pobocznych do ta one naprawde ciekawe, juz na poczatku gry dostajemy niezlego kopa, np.

jeden koles prosi nas o wysadzenie bomby atomowej znajdujacej sie w miescie, mozemy ja wysadzic, lub nie, ja wybralem ta pierwsza opcje :twisted:

Odnośnik do komentarza

Podoba mi sie gama wyborow i konsekwencje,tak ze np przechodz zadania na rozne sposoby,zapisujac gre a potem wybieram te ktore mi pasuja :huh: .

 

 

Chialem powiadomic szeryfa o planach tego goscia nie ale spodziewalem sie ze zleceniodawca go zastrzeli kiedy ten sie odwroci,tak wiec odpuscilem ta wersje

 

Wybralem zdolnosc lady killer,tak wiec udalo mi sie dowiedziec gdzie mam szukac inforamcji o ojcu,zamiast placic wlascicielowi baru.

 

 

mam nadzieje ze w dalszym ciagu spotkam jeszcze wiecej takich sytuacji

 

ps.klimat zabija! vats rowniez!

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...