Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje waszej pomocy w rozszyfrowaniu kolejnego filmu, nie wiem dokladnie czy jest to horror ale tak mi wyglada z opisu ktory wyglada wprawdzie jak zapiski z senasu hipnotycznego ale moze cos skapniecie ;)

 

 

"Byly tam jakies "stwory" ktore pozeraly wszystko (caly swiat) cos jak w "Kiedy zatrzymala sie ziemia"

"Film z lat 80 lub 90"

"Spora czesc filmu dzieje sie na lotnisku"

"Cos dzialo sie z czasem, zatrzymywal/przyspieszal"

"Jedna z glownych bohaterek byla mala niewdoma dziewczynka ktora zawsze jako pierwsza slyszala jak te potwory nadlatywaly"

"Uciekali samolotem"

"Brali kartki papieru i powoli je darli, podobno mialo to kogos uspokajac" (ze co ?! - dop. Cerb)

 

Jakies pomysly ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

odkopuje temat z powodu obrotu spraw, które dla prawdziwego fana horroru są niczym ponowne przyjście mesjasza: otóż jak wszystko na to wskazuje hammer films po latach stagnacji wraca na dobre! oprócz tegorocznego anglojęzycznego rimejku pozwól mi wejść, na koniec roku szykowana jest jeszcze premiera the resident z hilary swank i christopherem lee, a także (tu gorący nius), adaptacja the women in black w reżyserii jamesa watkinsa (eden lake) z harrym potterem w roli głównej.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość MasterShake

aktualnie pracuje nad animacją (snootworld) i jakimś dokumentem, ostatnio nakręcił reklamę z marion cottilard i wyprodukował najnowszy film herzoga.

tak, wpłacisz 10 USD to znajdziesz się w creditsach, dokument ma byc o nim. Ostatnio ta czarnowłosa (pipi)nęła że wystąpi w mulhollannd drive 2 ale okazało się to nieprawdą bo nic takiego nie powstaje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ja po dziś dzień mam niezłe sranie jak zapuszcze sobie "The Thing" późną nocą, po latach te efekty ociekają groteską i wielu pewnie bardziej bawią niż śmieszą ale w połączeniu z atmosferą zaszczucia i niepewności robią fajną mieszankę.Kiedyś bałem się amerykańskiego "Ring" ze słuchawkami na uszach ale już za trzecim czy czwartym razem kompletnie mnie nie ruszał.

Odnośnik do komentarza

The ring ? suck my dick. Jak pierwszy raz obejzalem the grudge, to przez dobry tydzien mialem nieprzespane noce. Niektorym to 'ARRRRR' wydaje sie smieszne, mnie przraza jak (pipi). Nie wiem jak teraz, bo ogladalem ostatnio 2 lata temu, ale widze na youtube filmiki, to jest ten chill. Ogolnie przeraza mnie cos, co jest nieuniknione. Jak w grudge, wlazles do domu, you're fucked. Predzej czy pozniej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

czwarty stopien mnie całkiem przestraszył, może nie klimat lśnienia ale przestraszyć sie można.

 

W ogole do pewnego stopnia akcja jest prowadzona dosyc wiarygodnie i wtedy film naprawde straszy. Cholera pamietam, ze ja i zona zglupielismy jak to ogladalismy a juz coraz rzadziej mozna trafic na dobry horror.

Ostatnio ogladalem Psych 9 ale uprzedzam was, ze to zaden film stulecia, jednak trzymal mnie za(pipi)iscie w napieciu i sprawial, ze miejscami podskakiwalem ze strachu. Film ma swietny klimat: Stary, olbrzymi szpital w ktorym babka dostaje posade na nocna zmiane, aby sortowac dokumenty w zwiazku z przeniesieniem. Caly szpital stoi pusty, a w miescie ktos seryjnie morduje kobiety. Bylo bardzo dobrze ^^

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Kiedyś "Lśnienie", teraz to bardziej thriller. "Shutter - Widmo", ale oczywiście wersja Tajlandzka. "Zejście" jest dobrym horrorem, druga część już gorsza. Co tam jeszcze... "Rec" - bardzo dobry moim zdaniem, pamiętam, jakie sranie miałem, jak to oglądałem. Frontiers - dobre kino gore, lepsze niż te masakry, czy piły.. no i jeszcze "Wzgórza mają oczy" polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...