Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

The.Last.House.On.The.Left Rimejk. Film Cravena pamietam jak przez mgle. Wiem tylko tyle, ze byl to amatorski gniot, ktorego ciezko bylo obejrzec z jednym posiedzeniem, wiec na rimejk nie czekalem zupelnie bo oczekiwalem czegos rownie kijowego. Jestem swiezo po obejrzeniu i to kurde dobry film jest. Jestem cholernie pozytywnie zaskoczony. Jeden z najlepszych rimejkow ever! Wiadomo, fabula nie jest zbyt wyszukana ale akcja i napiecie jest tu dozowane po mistrzowsku, a glowni zli faktycznie zli do szpiku kosci i ani przez chwile nie popadajacy w smiesznosc. Sadyzmu i brutalnosci rowniez nie mozna temu filmowi odmowic. Jednym slowem - jest Ostro, a ostatnie 30/40 minut jest dalekie od schematow co jest niewatpliwym plusem i milym zaskoczeniem.

W sumie powstal rimejk idealny, ktory przewyższa oryginal pod kazdym względem. świetna realizaja, zdjecia, kapitalny kawalek Death in Vegas na koncu. No kurde! 7/10

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Paranormal Activity

 

paranormal-activity-poster.jpg

 

 

film reklamowo jako mega straszny, przerazajcy, etc. Reklamowano go podobnie jak REC czyli nagrywali reakcje widzow w kinie jak ci skacza i krzycza - http://www.youtube.com/watch?v=or9wQrRIjmo (troche przydlugie)(2 minuta i 36 sekunda, lol)

 

Obejrzalem, wiec czas na opiniotwórczą recke.

 

Jak dla mnie z deka kupa. Pomysl jak pomysl. Nie lubie filmow o duchach ale myslalem, ze forma a la BWP sie sprawdzi. Nie sprawdzila. Film jest nudny. Sceny dziennie sa kompletnie nieciekawe, a sceny nocne (swoja droga przez 95% filmu dziejace sie w pokoju z plakatu), ktore mialy byc zdaje sie glownym punktem programu rowniez zawodza. Slabo ten film straszy. Raz cos zapuka, raz ktos pobiega i to tyle. Film mial raptem 2 dobre momenty.

1 - cholernie niepokojacy w ktorym

kobieta stala nad łóżkiem pare godzin w bezruchu

 

2 - dosc straszny -

w którym zostala wyciągnięta na chama z lozka

 

 

kilka scen mialo potencjal np.

szukanie kobity przez jej chłopaka po tym jak nieświadomie lazila gdzies po domu

ale nie zostal on wykorzystany jak nalezy wg mnie.

Nawet koncowa zawodzi. Jest fajna ale tylko fajna, brak tam jakiegos ostatecznego (pipi),niecia.

 

W REC duzo sie dzieje, a i koncowka daje rade

BWP ma klimacik, kilka niezapomnianych scen i przerazajcy final

a Paranormal Activity? Ma kilka momentow i to wszystko.

 

4/10

 

aha, w tego typu filmach niemiłosiernie wkurza mnie to, ze kamera jest wszędzie i rejestruje wszystko. Tu czasami jest inaczej. Kamera zostaje w pokoju, a bohaterowie bywają świadkami strasznych wydarzeń, korych ja nie moge byc swiadkiem :)

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

Jak sie bylo dzieckiem, to w sumie wiekszosc Horrorow straszyla :). Dzisiaj to najnudniejszy gatunek filmowy, w ktorym nie widac ozywienia :(. Oczywiscie, bylo kilka filmow ktore fajnie sie ogladalo, nie mniej nie mam takiego najbardziej kultowego. Calkiem niezle bylo "Egzorcyzmy Emilly Rose", gdy sie podkrecilo na amplitunerze :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...