Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 Hellraiser jest nadal dobry i w zasadzie chyba jako jedyny można spokojnie polecić,  dójka chyba była też w miarę ale spadek był widoczny.

Pierwszy hellraiser ma jedną z najwspanialszych scen w historii kinematografii, "powrót" Frankato pier,dolony majstersztyk, za dzieciaka po kryjomu włączałem Vhsa i  przewijałem do  tej sceny, później oczywiscie przewijka spowrotem żeby nikt się nie pokapował.

No i kultowy tekst na koniec.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, milan napisał:

1 Hellraiser jest nadal dobry i w zasadzie chyba jako jedyny można spokojnie polecić,  dójka chyba była też w miarę ale spadek był widoczny.

Pierwszy hellraiser ma jedną z najwspanialszych scen w historii kinematografii, "powrót" Frankato pier,dolony majstersztyk, za dzieciaka po kryjomu włączałem Vhsa i  przewijałem do  tej sceny, później oczywiscie przewijka spowrotem żeby nikt się nie pokapował.

No i kultowy tekst na koniec.

 

Poza jedynka jeszcze zapadla mi w pamiec ta czesc z detektywem, chyba 5 to byla. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z klasyki lat 80/90:

 

Tremors (1990) , to był naprawdę dobry film. Kolejne części już niszowały.

 

Critters, pamiętam jak spóźniliśmy się do kina i trzeba było we dwóch na jednym fotelu siedzieć :/

 

Jeszcze jeden ale nie pamiętam tytułu. Łowca (znany w tamtym czasie amerykański aktor blond długie włosy, łapał gości i specjalnymi rurkami odsysał im płyn z rdzenia. Ale to było dobre...

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, milan napisał:

Jezu Warlocki, może jeszcze Niesmięrtelnego sobie odświeżysz :P

Obejrzalem oba dzisiaj. I dwojka moim zdaniem nadal sie broni bo ma kilka niezlych scen a i fabularnie to jest w porownaniu do jedynki scenariusz oscarowy. Jedyne co dzis kluje w oczy to latajace przedmioty. Jedynka za to to jest beczunia ostra bo jakie tam sa glupoty to nie ogarniam. A nie wiedzialem ze jest trojka z 1999 roku. Moze potem wjedzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...