Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Sory za post pod postem, ale mam pytanie. Warto brac Asusa 701 za ok 500zl ? Szukam czegos dla matki do przegladania 2-3 stron internetowych i rozmawiania przez skype'a, bo moj stary lapek juz ledwo dyszy. Martwi mnie tylko ta przekatna, wystarczy do takich zastosowan czy lepiej dolozyc do Asusa 900 o przekatnej 9' ?

Odnośnik do komentarza

Co myslicie o moim ostatnim nabytku panowie: 2.10 GHz AMD Turion X2 Dual-Core Mobile Processor RM-72 1 MB Level 2 cache,4096 MB (2 x 2048 MB), karta graficzna ktora mnie najbardziej zastanawia ATI Mobility Radeon HD 3450 Graphics 256 mb dedicated. Ogolnie laptop nazywa sie HP PAVILION DV5-1111EA na necie znalazlem tylko jedna jako taka recenzje z czego wynika ze to, to jest w stanie udzwignac gers of war czyli chyba bede w stanie w cos pograc, o ile to prawda ? Moim zdaniem (dlatego go kupilem :D) za cene 1 900 zl nie jest to zly nabytek, niestety sam bede w stanie przetestowac go za ok miesiac, dlatego wiec ciekawi mnie wasza opinia.

Edytowane przez chmura
Odnośnik do komentarza

Fajnie jeśli powiesz do czego? Jako stacjonarka czy stricte mobilny sprzęt?

 

Szczerze mówiąc sam nie wiem do czego jej on. Grać nie będzie ani wykorzystywać jakiś tam mega prądożernych/pamięciożernych programów napewno. Taki o laptop. Zamiast modernizować PC chce kupić laptopa. Tak naprawde to mogłaby byle jaki kupić i by się cieszyła ale mnie by zjadło sumienie, że nie wydała tych 2 tyś. jak najlepiej ;) Laptop ma być głównie do pracy. Fajnie jakby miał energooszczędny procek i długo trzymającą bateri. Co polecicie? No i nie może to być Netbook ;)

Odnośnik do komentarza

tak jak już wcześniej ktoś pisał polecam dell studio 1555.

używałem go prawie przez tydzień i naprawdę ciężko jest się do czegoś przyczepić (może poza palcującą się obudową, ale komu to przeszkadza).

same plusy, kilka wersji (z praktycznie już nie spotykaną wersją z win xpp), gwarancja z naprawą u klienta i inne.

w tej cenie najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

Mozecie polecic jakies dobre laptopy do 2500zl??

Chcialbym kupic cos dobrej firmy, o dobrych parametrach, przyzwoitym wyglądzie i dobrze zrobionej obudowie.

Windows 7 lub vista, macbooki raczej odpadaja bo nie znajde ich za taka cenę xD.

 

PS: BO tak sobie przeglądam w necie te laptopy i mam chęć na cos w bialym kolorze, cos w stylu apple, jest cos takiego porządnego za taką cenę??

Odnośnik do komentarza

no fajny, fajny, ale znalazlem dzisiaj pare sony vaio na allegro z podobnymi parametrami i za podobną cenę, a one podobają mi sie baaardzo :D i chyba na nie padnie wybór, chyba ze ktos mial juz sony vaio i szczerze nie poleca.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Chce kupic jakiegos taniego netbooka.

Powiedzmy do max 1000zl

Jedyne wymagania to bardzo cicha, bezawaryjna praca. Nie ma mowy o zadnych zwiechach czy grzaniu sie.

Uzywany bedzie jedynie do roznego rodzaju downloadu plikow z internetu

O dysk sie nie martwie bo mam 320gb na usb

Co polecacie?

Odnośnik do komentarza

Szukam notebooka do słuchania muzyki, oglądania filmów i buszowania w necie, oraz okazjonalnego używania edytora tekstowego( granie odpada). Najlepiej żeby było to coś od Toshiby albo Asusa, z jakąkolwiek windą poza Vistą. Aha najważniejsze, mam do przeznaczenia na niego 2000 pln. Polecicie coś?

 

 

Vista gryzie?

 

Najważniejsze jest czy chcesz go używać w domu, czy targać ze sobą wszędzie. Bo to robi różnicę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...