Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Oba bez problemow beda odpalac filmy w 1080p. W zaleznosci co bedziesz robic, jezeli chcesz na nim grac wybierz Y550, jezeli nie to G550. A najlepiej to znalezc Y550 z grafa 240M i prockiem minimum T6600 i po sprawie ;] Ja bym wybral Y550 ze wzgledu na wyglad. Pamietaj ze w tym Y550 grafika jest mocniejsza niz w G550 co w ogolnym rankingu tych dwoch lapow (y550 t4300 vs g550 t6600 ) w wydajnosci w grach znacznie lepiej wypada Y550.

Odnośnik do komentarza

Jaki jest sens 1080p na laptopie 15'? Nawet gdy puscimy obraz na HDTV to duzej roznicy i tak nie zobaczy pomiedzy 720 a 1080

Niema żadnego, ale na 46" Samsungu FullHD jest jak najbardziej co nie? Głównie dlatego jest mi to potrzebne, ma wyjście HDMI i da rade obsłużyć filmy 1080p po nim i tyle mi wystarczy.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

przeglądałem troche jeszcze allegro i natknąłem się na tego lapka Acer 5738 procesor ma ten sam co lenovo y550 którego wczesniej podawalem, ramu tyle samo, dysk twardy sie nie liczy, karta graf to Ati 4570 która z tego co wyczytałem jest minimalnie słabsza od tej GT240m. Co myślicie o Acerze? Słyszałem, że ponoć ten sprzęt jest awaryjny ale nie wiem co o tym myśleć wydaje mi się to plotką.

Odnośnik do komentarza

Same Acery poprawily sie od niedawnych jeszcze czasow. Aktualnie sprzetowo/awaryjne sprzet ten wypada wcale nie najgorzej. Jednak jakosc wykonania acera jest biedna. Marny i jeszcze raz marny plastik. Jedyny acer, ktory z wykonania jest fajny to acer one ktory ma obudowe z magnezu ale to nie o tym mowa.

Jezeli chcesz miec dobrego notebooka to dobrym wyborem nie bedzie Acer. Twoim wyborem powinno byc Sony, Lenovo badz nowe HP ;] O Macach nie bede sie wypowiadac bo to inna klasa sprzetowa ; p

Odnośnik do komentarza

joł

Już jakis czas przymierzam sie do kupna laptopa. Głownie to mam jedną prosbę:

Czy jakas osoba, ktora zna się na rzeczy mogla by mi doradzic czy wybrac SONY VAIO z seri NW(dokladnie tego KLIK) czy nowego MacBooka White( tego KLIK)???

Który lepszy według was? Jakies wady, zalety obu sprzętów? Notebook dla mnie musi byc uniwersalny jbc. Chcialbym, zeby nie wypowiadali sie fanboje którejs firmy ;)

 

PS: A czym sie rózni macbook white unibody od macbooka pro o takich samych paramatrach? Bo MB Pro jest drozszy o 800zl a z tego co wiem ma tylko aluminiową obudowe, czytnik kart i jakies wejscie fireware czy cos takiego. Są jeszcze jakies inne róznice??]

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Najwidoczniej musiałem coś pomylić hmmm. A ogólnie co myślicie o tym laptopie Acera? Sama firma nie cieszy się zbyt dobrą opinią;/

 

 

Ja sam mam Acera od 18miesiecy i jestem bardzo zadowolony.. Mam model ACER Aspire 8930g , ktory 2 lata temu byl bardzo mocny, a i teraz daje rade az milo.Nie wiem kto wam powiedzial, ze Acery sa skladane ze slabego materialu.Sa rozne modele i te tansze z pewnoscia nie sa tansze tylko z powodu "bebechow"...To moj trzeci laptop i jestem z niego najbardziej zadowolony. Jakosciowo lepszy od poprzedniego HP o kilka klas.

Jest tez wersja 8930g-G50, ale na ta nie bylo mnie stac :) Choc nagrywarka Blu-Ray byla kuszaca :)

Edytowane przez SZKD
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Matka szuka laptoka. Ma:

- kosztowac 1500 zl,

- miec jak najwiekszy ekran,

- miec wifi (ewentualny brak mozna przebolec),

- czytac DVD, nagrywac niekoniecznie,

- miec jak najslabszy procesor, pamiec, grafike itp., by byl mozliwie tani i dlugo sie trzymal,

- byc od w miare porzadnej firmy, zeby sie nie rozlecial.

Z gory dzieki za propozycje.

Aha, i musi byc nowy.

Odnośnik do komentarza

joł

Już jakis czas przymierzam sie do kupna laptopa. Głownie to mam jedną prosbę:

Czy jakas osoba, ktora zna się na rzeczy mogla by mi doradzic czy wybrac SONY VAIO z seri NW(dokladnie tego KLIK) czy nowego MacBooka White( tego KLIK)???

Który lepszy według was? Jakies wady, zalety obu sprzętów? Notebook dla mnie musi byc uniwersalny jbc, ale bardzo zadko bede na nim gral. Chcialbym, zeby nie wypowiadali sie fanboje którejs firmy ;)

 

PS: A czym sie rózni macbook white unibody od macbooka pro o takich samych paramatrach? Bo MB Pro jest drozszy o 800zl a z tego co wiem ma tylko aluminiową obudowe, czytnik kart i jakies wejscie fireware czy cos takiego. Są jeszcze jakies inne róznice??]

moze ktos odpowiedziec?

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Dzieki wielkie. Szczegolnie ten Lenovo mi sie podoba.

W ogole jest mozliwe kupienie teraz nowego laptopa o slabszych parametrach (te z tych dwoch beda chyba troche za mocne), za to z wiekszym ekranem i w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...