Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie co sądzicie o Acerach? Brat ma, kilku znajomych, nie narzekają, ale opinie są różne.

 

Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami

http://www.neo24.pl/notebook-acer-ex5635z-...xedm0x123).html

http://www.neo24.pl/notebook-acer-aspire-5...xpaz0x125).html

 

A może polecacie coś innego w tym przedziale cenowym?

 

edit

Chyba sie skusze na

http://www.ceneo.pl/2209386

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja melomanem też nie jestem, ale w HP to jest tragedia. Podobnie jak w wielu innych laptopach.

Jak puszczałem radio netowe 128k na głośnikach 2.1 logitecha (czyli zwykłe plastiki komputerowe) to każdy słyszał różnicę między integrą, a Xonarem.

Do tego jest możliwość, że będą ogromne przebicia i będziesz słyszał w głośnikach pracę kompa - np. szelest przy poruszaniu kursorem/robieniem czegokolwiek.

 

Oczywiście nie musi tak być, ale może. Integry w wielu laptopach to naprawdę kaszana. Te zewnętrzne karty z allegro za 5.99 grają lepiej. Tzn tak samo, ale bez przebić.

Odnośnik do komentarza

~Psyko: dobry. moja mama odziedziczyła po mnie 5 letni laptop della i działa wyśmienicie do tej pory (ekran ładnie świeci, dvd czyta wszystko, 2h na baterii). chociaż teraz jak tak patrze na rynek laptopów to jak miał bym kupić jakiegoś to tylko i wyłącznie Air'a, taka koncepcja laptopa mnie przekonuje (tak samo jak stacjonarny Mini).

Odnośnik do komentarza

Lepszy od HP ale nadal daleko mu do IBM.

Swoją droga dziwne pytanie o gry - przecież nie grasz na marce tylko na modelu i niezależnie czy jest to Dell, Acer cz VBI to i tak za wszystko odpowiedzialne jest odpowiednio mocne GPU

 

 

Ja bym polecał TS A500-132 - ma na pokładzie HD4650 a ta jest porównywalna z desktopowym 9600GT a za cenę 3,5k i tak nic mocniejszego nie wyciągniesz.

Do tego ma całkiem pojemny hdd i stereo od h/k; nie jest to może szczyt osiągnięć ale jak na takie ogryzki grają całkiem dobrze.

BD sobie odpuść, bo na standardy komputerowe (a tym bardziej laptopowe) jest to bardzo wybiegająca w przyszłość i obecnie całkowicie zbędna konstrukcja. Jeśli chcesz odtwarzać filmy to kup sobie low-end Samsunga, podepnij pod TV i będziesz bardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Chodzilo mo konkretnie o ten podany wyzej model DELLa greah. Z BR w sumie racja, gdyz glownie chodzi o HDMI co by mozna na lcd puszczac pliki hd mkv. Ekonomicznie bym wzial to http://www.nokaut.pl/laptopy/dell-studio-1...3450-320gb.html a reszte moze na handhelda przeznaczyl... Warto? Z gier chodzi mi tylko o SC2 w zasadzie, ale jak nie bedzie mozliwosci, to nie bede plakal, glownie net, filmy, muza, takie po(pipi)kowate multimedia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Po co się uparłeś na HDMI?

Po VGA też dziś każdy TV puści 1920x1080.

 

Ja mam wyjście HDMI w lapku a i tak używam VGA - u mnie jest z tym mniej problemów.

 

A filmy HD to masz w Internecie, więc odpuść sobie BR IMHO.

 

 

Osobiście kupiłem HP do tego samego (*.mkv) i w zupełności starczy do tego low-end.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Posiadam Della Studio 1555 i nie zamienilbym go na zadnego lapka do 3000 zl. :)

Solidnie wykonany, ladny desing, nie grzeje sie powiedzialbym ze niezawodny. :thumbsup:

Gram na stacjonarce oraz ps2 i psp, natomiast lapek do gier przez neta, CSS, Lineage 2, BattleForge, Company of Heroes.

Chociaz takie gry jak Dead Space czy Prince of Persia 2009 chodza na medium plynnie, a taki Bioschock na full.

Polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja juz szykuje pieniazki na nowy model Sony Vaio VGN-FW51JF/H . Imo w tej cenie nie ma nic lepszego. Chociaz model wczesniejszy z serii FW41 ma lepsza grafike ( w fw51 - 4570 a w fw41 - 4650 ) to jednak na grafice mi najmniej zalezy. Matryca 1920x1080, naped BR ( w sumie bajer ale co tam ;P ) , W7 i wyglad, ktory ma juz swoje lata a ciagle zachwyca. Moim zdaniem w tej cenie nie znajdziemy lepszego laptopa ( cena w komputroniku 4299zl ) ;3

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Potrzebuje jakiegos lapka, ktory bedzie mi sluzyl tylko do internetu.

Taki ktory bede mogl zostawiac na cala dobe do sciagania plikow.

Cena max 2000zł

 

-musi byc duzy dysk(ze 200gb)

-zbytnio nie mulic

-bateria powinna dlugo trzymac

-cos miare dobrego, nie awaryjnego

przydalaby sie nagrywarka z obsluga Dual Layer

 

mozna za tyle kupic cos co pociagnie bez problemu filmy w hd i bedzie mialo HDMI do podlaczenia do tv full hd?

 

https://ssl.allegro.pl/item774411680_asus_k50ab_15_6_led_ql_65_2gb_250gb_hd4570_wifi_n.html wydaje sie calkiem niezly ale podobno mocna sie grzeje. jak jest z tym? tzn, ze przy dluzszym uzytkowania zwiechy lapie?

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.