Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko sie nie czepiajcie mojej niewiedzy:)

 

Na dniach chce kupić laptopa,przeszukałem juz wiele ofert,ale w związku z tym z kompetnie nie znam sie na specyfikacji sprzętu,nie wiem który mnie zadowoli.

 

Szukam czegos w ten deseń

cena: 2000-2500, w ostatecznosci 3tys

jeżeli chodzi o możliwości odnośnie gier: chce aby śmigały na nim płynnie gierki pokroju COD4,Crysis czy Pes 2009,ale oprócz gier powinien nadawać sie do pracy

najlepiej by mial wbudowany tuner TV (chyba ze to shit)

fajnie jakby w zestawie zamiast Visty był XP

dysk min 250 GB

Bluetooth powinien byc

przekątna min 15 cali

Jednakże nie mam pojecia jaką firmę wybrać,jaka specyfikacje,itp

Moze ktoś mi coś poradzi?

dzięki

 

http://www.agito.pl/asus/asus-f7e-7s109c.494.334446.html moze to?

Edytowane przez Tytek
Odnośnik do komentarza

ten który opisujesz i zamieściłeś jego link jest fajny, ponieważ ja sam mam taki laptop i szczerze mogę powiedzieć, że jest w sam raz do pracy.

Mój laptop ma 17 cali, Visę do której się przyzwyczaiłem, WiFi, dysk 250GB i hula bez problemu. Niestety nie próbowałem jeszcze grać na nim w jakieś gry, ponieważ mam od tego ps3 i to mi starcza

Odnośnik do komentarza

Panowie , pomocy potrzebuje, otóż do dyspozycji mam 2400 złociszy i za te pieniądze muszę kupić jak najlepszego laptopa( bo mój pc się rozlatuje.Dosłownie), Gdybyście mogli doradzić najlepszy model do zadań specjalnych (Czyli taki na którym można sobie na średnich detalach spokojnie pograć. W takiego wiedźmina na przykład i parę innych gierek) W was cała nadzieja !

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Acer 5930G - na tego się praktycznie zdecydowałem. Czy ktoś ma jakieś uwagi albo sugestie odnośnie tego laptopa? Nigdy wcześniej nie używałam acera tylko HP, toshibe i vaio, dlatego chciałbym się przygotować na wszystkie ewentualności.

 

Tez myślę o nim (chyba najlepsze parametry w swoim przedziale cenowym).

Jedyne co o nim wyczytałem złego to tylko, że się lubi grzać(nic dziwnego), a tak to chyba ok.

Odnośnik do komentarza

Szukam notebooka, ktory ma ma wyjscie hdmi oraz wyjscie optyczne. Zawsze kiedy szukam to trafiam na model albo z hdmi albo z optycznym ;p Oczywiscie, moge zakupic notebooka z wyjsciem hdmi i dokupic karte dzwiekowa zewn. creative'a i po problemie jednak moze wy znacie lepsze rozwiazania ;] Lapek ten cenowo maksymalnie do 3,5tys.

Bede wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ktoś poradzi coś z tym Pavilionem dv5? Miał ktoś z Was do czynienia z tą serią laptopów, słyszał coś złego albo dobrego? Jestem raczej zdecydowany, musze kupić lapka, bo mój stary Acer sie juz konkretnie posypał, no ale szukam jeszcze wszedzie informacji gdzie sie da... Moze macie namiary na jakies fora jeszcze, gdzie moge poczytać na ich temat? (oprócz pclab'a)

 

Konkretnie chodzi o dv5-1170ew

Odnośnik do komentarza

http://www.idg.pl/

 

Pewnie niewiele pomoże, ale kiedys jak szukałem laptopa to w tym serwisie dcczytałem kilka pozytywnych recek o tym laptopie. Wybacz, ze nie dałem konkretnego linka, ale nie mogłem sie doszukać.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A który jest lepszy? (tak generalnie)

 

Potrzebny mi będzie przede wszystkim do nauki. Głównie do programowania, więc ważna jest wygodna klawiatura. Kilka dni temu w Saturnie korzystałem z klawiatury na MSI Wind i było nieźle :)

 

Chcę wydać ok. 1500 zł, może trochę więcej, może trochę mniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...