Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie mi tu nikt nie odpowie, ale na wszelki wypadek zapytam.

Chcę kupic laptoka. Przeznaczenie raczej multimedialne, ale w gry nie gram.. Dysk minimum 160GB. Koniecznie z windowsem XP. Musi być nowy, chce go na raty ;p. Cena do 2000-2500 zł. Wiem, żeby acery i asusy sobie odpuścić. Fajnie gdyby sprzęt nie wyglądał jak 10letni ;]

http://allegro.pl/item558501653_toshiba_l3...g_wifi_kam.html

 

będzie?

 

 

 

EDIT:

jednak widze ze za 2,5k można trochę więcej dostać. No to niech będzie ze laptok za 2,5k. Ale jaki? Toshiba, sasung, Compaq? Jestem zielony ;/. No i wszystko łyndołs vista. Da się jakoś zainstalować xpka?

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz mieć kompa o naprawdę dobrych parametrach to naszykuj kwotę rzędu 5 tys zł. Za 1200 zł nie masz co liczyć na dobry sprzęt. Nawet jeśli wszystko będzie mieć dobre wartości, to i tak karta graficzna będzie niewiele silniejsza od kalkulatora. Kupowanie czegokolwiek za te cenę to wyrzucanie pieniędzy.

 

PS. Pokaż też może jakieś oferty w tym przedziale cenowym które Cię interesują.

Edytowane przez Soniak
Odnośnik do komentarza
Jeśli chcesz mieć kompa o naprawdę dobrych parametrach to naszykuj kwotę rzędu 5 tys zł. Za 1200 zł nie masz co liczyć na dobry sprzęt. Nawet jeśli wszystko będzie mieć dobre wartości, to i tak karta graficzna będzie niewiele silniejsza od kalkulatora. Kupowanie czegokolwiek za te cenę to wyrzucanie pieniędzy.

PS. Pokaż też może jakieś oferty w tym przedziale cenowym które Cię interesują.

wszystko sprowadza sie do tego do czego ma być laptop używany .Bo do netu ,filmówi muzyki wystarczy procek 1.6ghz ,512,-gb ramu zintegrowana grafika i Hdd80gb a taki sprzet kupisz juz za 600zl

 

Jeli laptop ma słuzyc do grania to radze przemysleć sprawę ..bo laptopy nie sa do gier .Od gier mamy konsole i Pcty

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Haj der !

Prosze internecie o fachową pomoc - chciałem kupić sobie lapciakaz matrycą 15,4" który będzie całkiem dobrym sprzęciwem (procek dwurdzeniowy + niezgorsza karta graficzna) - z ceną ~ 3000zł.

o czy coś takiego będzie dobre ? wg notebooki.info.pl toto jest na 4tym miejscu w ich rankingu .

http://allegro.pl/item593857167_toshiba_sa...super_cena.html

 

o albo taki : http://allegro.pl/item586925080_lenovo_ide...led_gf9600.html

 

@lucek pauko nie czepiaj sie:P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

NIC chyba nie kupisz na Intel Atom.

Na VIA i innych ustrojstwach bym nie testowal wydania 1000pln.

Polecam HP 2140 ( 1800 )

Lenovo S10 ( 1500 )

MSI Wind obojetnie jakiego

albo ASUS EEE PC ten ma jeszcze 3G!

 

Mowa oczywiście o 10.1" matrycy.

Bo takowe maja wielkosc oryginalnej klawiatury na przedziale 85-90% reszta to zabawki chwilowe, nie nadajace sie do pracy.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Do tysiaca sa takie lapy jak EEE czy jakis tam model od MSI - one sa oplacalne gdy wyrwiesz niego (EEE) za 700zl, za wiecej nie sa warte. Dozbierasz sobie z 500zl i masz kilka razy lepszy sprzeta. Plusem tylko tego EEE jest wymiary ale reszta jest slaba - procek z 900mhz, 1gb ram, nie ma dysku tylko jakas pamiec flash (standadowo jest 16gb), 32gb kosztuje z 400zl (za tyle masz 1TB). Oczywiscie mowie o EEE za 700zl ale w tej najlepszej konfiguracji. Jesli nie oczekujesz duzo od lapa to lykaj jak chcesz. Ja wolalbym dozbierac i miec cos porzadnego.

Odnośnik do komentarza

chcialbym zmienic duzego laptopa na malego matyca do 10cali :) na laptopie jedynie gram w diablo 2, emulator mame, stare przygodowki baldurs gate itp czy na laptopie typu toshiba nb, samsung nc10, asus eee pc itd pojdzie to wogole ?:) jezeli ktos sie zna to prosilbym o podanie konkretych modeli

 

pzdr

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...