Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się wysyła na gwarancje to wsadza się stary dysk.

 

sie teraz śmiej, lapek  ,mnie w(pipi)ił 2 dni gtemu bo coś dysk mi  smiesznie chodził, jakby próbował cały czas odczytać ten sam obszar.

zrobiłem defragmentacj,e optymalizację, chkdsk, i niby wszystko się naprawiło ostatecznie ( w miedzyczasie windows 10cwariował mi   zkakas aktualizacją), ale sciagnalem programik crystaldiskinfo i znalazło mi  8 sektorów do mapowania kóre sa neistabilne.

 

no i jak tu nie płakać, na razie wszystko jest w porządku, ale jak jeszcze raz cos się porobi to lece po tego ssd.

 

Te 8 sektorów coś znaczy obecnie?

Odnośnik do komentarza

bizon, ale te 8 sektorów to rozumiem 8 x 4kb, wiec moze zanim zacznie wzrastać to można spokojnie użytkować,  w sensie, jak zauważe że to postępuje wysyłam, ja stanie na tych 8 i nie będzie to wpływać to na razie dam sobie spokój.

 

totalnego zepsucia się nie boję, bo wszystko co mam na tym lapku jest z wprost z  dropboxa

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

milan ile ci jeszcze tej gwarancji zostało? nie lepiej samemu sobie wymienić dysk i mieć to z głowy?

 

miesiąc czekania na lapka z serwisu, ja (pipi)e. jak wysyłałem 4 lata temu macbooka ze spie,rdolonym wejściem do ładowania, to miałem go po 5 dniach i jeszcze obudowę mi wymienili "bo tak"

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

yoga 3 14,


milan ile ci jeszcze tej gwarancji zostało? nie lepiej samemu sobie wymienić dysk i mieć to z głowy?

rok, ale kupiłem jakieś przedłużki, musialbym sprawdzic


ch,uj wie czy te sektory to nie są spowodowane tym upadkiem przez który był  w naprawie, niby mowili w iPART że jak naprawiali  to sprawdzili cały system i "wogle", ale moze nie sprawdzali sektorów.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

bizon, ale te 8 sektorów to rozumiem 8 x 4kb, wiec moze zanim zacznie wzrastać to można spokojnie użytkować,  w sensie, jak zauważe że to postępuje wysyłam, ja stanie na tych 8 i nie będzie to wpływać to na razie dam sobie spokój.

 

totalnego zepsucia się nie boję, bo wszystko co mam na tym lapku jest z wprost z  dropboxa

 

Milan, jeżeli koniecznie chcesz używać już zepsutego dysku na którym trzymasz dane, które możesz stracić to go używaj.

Każda wymówka jest dobra i nie musisz się nikogo pytać.

 

Oczywiście, może być tak, że że nie pojawi się więcej reloków ale częściej jednak wada postępuję.

Odnośnik do komentarza

ok, będę co pare dni klikał, poczekam az judovo pokazę mi  faka  i choroba bęzie postpępowac albo zyebie mi sie cos innego i  wysyłam.

 

wszystko co an nim mam to tak naprawde synchro  zdropboxa, wie cnawet jak sie nag,le zesra to nic się nie stanie

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...