Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Chciałem zrobić zakupy za pomocą karty debetowej Maestro, ale ten szrot nie jest przyjmowany w PSN. Postanowiłem wywalić tą kartę w cholerę i wymienić ją na kartę Visa.

 

I teraz moje pytanie: Czy to musi być karta kredytowa? Debetowe są akceptowane przez PSN?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. Co może byćprzyczyną mocno zaniżonego transferu na ps3?Normalnie ściągam pliki z prędkością 1 mb/s natomiast ps3 ściąga gry z prędkością maksimum 100 kb/s. Natężenie sygnału mam na 90% przez wifi. Domyślam się, że trzeba jakieś porty odblokować na routerze. Ciągne internet od sąsiada, więc mógłbym go poprosić o jakąs zmianę w ustawieniach, ale musze znać konkrety. Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

witam nie wiem czy odpowiedni dzial do tego jesli nie to sory z gory i prosze o przeniesienie

mam maly problem zabieram sie wlasnie za wystawienie konsoli na allegro wraz ze wszystkim co udalo mi sie uzbierac po jej wydaniu no i oczywiscie wraz z grami i wlasnie tu sie pojawia problem od jakiegos czasu pojawily sie on line pasy wiem ze mam BF3 i NFS hot pursuit ktore tego online pasa wymagaja i czy teraz jak sprzedam komus konsole usuwajac wczesniej moj profil czy to sie rowna z brakiem dostepu do mulit dla takiej osoby? bo nie wiem czy pass jest przypisany do konsoli czy do konta i ewentualnie jakie sa ceny kupna online pass

dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jak usuniesz profil i konto na którym był porbany Online Pass = brak możliwości gry online w daną pozycję. Z regóły koszt OP to 36 zł (możesz sprawdzić w PS Store) lub można trochę taniej wyrwać na aukcjach (choć nie zawsze są).

Możesz zawsze zostawić swój profil uprzednio zmieniając hasło lub wyłączając zapamiętywanie obecnego hasła do konta - ale to Twój wybór.

Odnośnik do komentarza

Kyo dzieki za odp no ale zostawienie swojego profilu to oznacza dla mnie to ze np beda mogli grac na moim koncie on line co nie jest dla mnie dobrym rozwiazaniem bo nie wiem czy bede planowac kupno ps4 raczej sklaniam sie ku temu ze nie ale wiadomo roznie to bywa z zyciu.

Da sie moze zrobic cos na styl tego ze zostawie im profil ale gdy zajdzie taka potrzeba bede mogl zmienic im haslo ze strony www psn i zablokuje im automatycznie dostep do mojego profilu?

Odnośnik do komentarza

Kyo dzieki za odp no ale zostawienie swojego profilu to oznacza dla mnie to ze np beda mogli grac na moim koncie on line co nie jest dla mnie dobrym rozwiazaniem bo nie wiem czy bede planowac kupno ps4 raczej sklaniam sie ku temu ze nie ale wiadomo roznie to bywa z zyciu.

Da sie moze zrobic cos na styl tego ze zostawie im profil ale gdy zajdzie taka potrzeba bede mogl zmienic im haslo ze strony www psn i zablokuje im automatycznie dostep do mojego profilu?

Zmien haslo,przed sprzedaza i po problemie. Online pass z tego co wiem dziala na wszystkich kontach na konsoli

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No na profilu będą mogli grać ale nie będą grali online na Twoim koncie bo nie będą mieli hasła wymaganego do zalogowania się do PSN.

 

https://account.sony...vice-entity=psn Z poziomu tej strony możesz zarządzać swoim kontem (w tym dezaktywować konsolę, zmienić hasło etc.)

 

Żeby te online passy były aktywne musi być tylko zostawione konto - nie muszą do niego haseł znać etc.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Konta będziesz mógł używać tylko nic co było kupione na PSS nie będziesz mógł pobrać (pod warunkiem że tamci dwaj aktywowali konto na swoich konsolach). Możesz dezaktywować wszystkie naraz konsole na pośrednictwem strony www - od roku to jest już możliwe https://store.playst...n.com/login.gvm (możesz od razu sprawdzić ile systemów jest tak naprawdę aktywnych).

Devices -> Playstation Systems

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

(...)Możesz dezaktywować wszystkie naraz konsole na pośrednictwem strony www - od roku to jest już możliwe https://store.playst...n.com/login.gvm (możesz od razu sprawdzić ile systemów jest tak naprawdę aktywnych).

Devices -> Playstation Systems

a ja głupi od roku ścigam/proszę sie osób, które wciąż posiadają moje stare konta o Dezaktywacje.

to, ze nie spytałem tutaj to, tez mój duży błąd of course, ale ten post to jest to czego sie nie spodziewałem, ze w ogóle takie rozwiązanie ma miejsce. nie wiem czy jest to legalne, ale za tego newsa przez tydzień będę Cie plus'owal, czy sie to komuś podoba czy nie.

WIELKIE dzieki.

 

to wcale tak nie działa, jak napisałeś.

trzeba to zrobić tylko i wyłącznie z menu konsoli, jak dotychczas :confused:

ale jest tel. Phone: 1-800-345-SONY (7669).

 

edit.

teraz jest poprawnie

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Żeby uzupełnić info to można to robić tylko raz na 6 miesięcy i oczywiście po dezaktywacji pozostałym osobom przestanie działać wszystko co było pobrane z tego konta.

 

E: Tzn co nie działa? Dezaktywowanie? Działa - tylko trzeba dezaktywować wszystkie konsole naraz - tak jak dokładnie napisałem = nie da się pojedynczo.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...