Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie - Sony wg. tylko i wyłącznie swojego klucza blokuje od jakiegoś czasu niektóre wyrazy. Np. kolega ostatnio zakładał konto przez www i system ciągle twierdził że imię "Cypis" z różnymi dodatkami jest nieodpowiednie. Wpisał Cyprian i przeszło bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to konto główne to ja bym sugerował podać prawdziwe włącznie z datą urodzenia - w razie czego można łatwo odzyskać konto - wszystkie dane można zmienić prócz: PSN ID, kraju zamieszkania, płci oraz daty urodzenia.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie od obeznanych w temacie PSN. Załóżmy że kupię jakąś grę w wersji pudełkowej. Zacznę grać i powiedzmy za jakiś czas płytka się zepsuje i gry nie skończę. Czy jeśli bym kupił ten sam tytuł w PSN, to mógłbym kontynuować od tego samego momentu w którym skończyłem grę w wersji pudełkowej ? Czy może występują tu jakieś różnice (inna struktura sejwów ??) które mi na taką kontynuację nie pozwolą i będę musiała zaczynać grać od nowa ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie . Mam następujący problem . Jakieś tydzień temu pojawił się problem gdy chciałem uruchomić gry z PSN - wyskakuje mi komunikat iż przekroszyłem limit kosol ( wynosi on 2 ) . Z poziomu konsoli zdeaktywoawałem konsolę i jeszcze raz aktywowałem ale to nie pomogło . Szukałem jak rozwiązać ten problem w różnych serwisach na internecie i znalazłem poradniki ale żaden mi nie pomógł . Wiem iż problemem jest to iż swoje konto aktywowałem na mojej konsoli jak i u kolegi i brata . Zadzwoniłem na centrum informacji SONY i dowiedziałem się tam iż mogę dezaktywować wszystkie konsole z poziomu komputera ale tylko raz na pół roku i ponoć właśnie to zrobiłem 7 stycznia co jest absolutną bzdurą ( raz hasło znam wyłącznie ja , dwa nawet nie wiedziałem o takiej możliwości , trzy kto wkradał by się na konto tylko w celu dezaktywacji ? ) . Następną próbę mogę podjąć 7 lipca . Dowiedziałem się też iż po zdeaktywowaniu konta z poziomu konsoli np u brata zniknie mi ona z mojego systemu - zrobiłem to lecz dalej u mnie są widoczne trzy systemy - ktoś wie czy taka zmiana powinna być widoczna w systemie natychmiastowo czy np dopiero po jakimś czasie ? Mam wykupiony PlaystationPlus na rok czasu i chcąc skorzystać ze styczniowej wysprzedaży postanowiłem coś zakupić ( Pan na informacji Sony zapewniał iż nie będzie z tym problemu ) lecz przy zakupie znowu ten komunikat o przekroszonej ilośći systemów . Czy to oznacza iż przez pół roku nie będę mógł zasysać przysługujących mi gier ?? Za wszelkie sugestie i pomoc z góry serdecznie dziękuję .

Odnośnik do komentarza

jeżeli konto masz imienne to wszystko możesz odzyskać w kilka dni. dzwon do sony i wszystko im wyjaśnij. zadają Ci pytanie pomocnicze, a następnie poproszą o kopie paszportu i po sprawie. wszystko będziesz miał, jak nowe - nie zapomnij stworzyć nowego e-maila dla swojego konta,  bo z pewnością Cie poproszą o ot. powodzenia..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli zakładać konto PSN, to sugerujecie na kraj zamieszkania czy można na USA? Bo nie ukrywam, że wolałbym ustawić menu po angielsku i mieć Store po angielsku, a przy tym korzystać z pełnej oferty, skoro jak słyszałem nie ma blokady regionalnej.

Natomiast słyszałem też , że może być problem z kartami spoza USA, czy wobec tego istnieją źródła doładowań USD, żaby można było skorzystać na kursie waluty? Aha, czy z kontem na USA nie będzie mnie wrzucać na amerykańskie serwery, przez co miałbym większe lagi?

I jeszcze potwierdzicie, że przez przeglądarkę zakłada się tak samo jak z poziomu konsoli?

Odnośnik do komentarza

Język ustawisz w opcjach konsoli, ten nasz polski ps Store nie jest wcale taki zły, oferta ps plus jest lepsza niż w USA.

 

Ja mieszkam w USA a konto mam na Polskę i uważam że lepiej mieć konto (główne z trofeami) tam gdzie się mieszka a dodatkowo mieć konta na USA i ew Japonię. Karty zdrapki kupisz bez problemu na Ebay.

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza

Chlopcy, mam powazny problem :confused:

Kiedys mialem PS3 i bez dezaktywacji sprzedalem o czym oczywiscie totalnie zapomnialem.

Zlozylem sie z kumplem na gre, ale nie chcialo mi sie zakladac nowego konta, wiec sciagnalem na swoim glownym.

Teraz jak sie domyslacie kumpel nie moze sciagnac gry, bo 2 systemy sa juz aktywne.

Dezaktywacja pierwszej konsoli z poziomu kompa nie dziala z nieznanych mi przyczyn :confused:

Moze zadziala dezaktywacja wszystkich systemow przez net? Bede mogl je potem na pewno aktywowac z poziomu konsoli?

Czy jesli zdezaktywuje swoja konsole, on aktywuje swoja i sciagnie gre, a potem zdezaktywuje i znowu ja aktywuje, to bedzie to dzialac?

Czy dupa forever?;/

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Od kilku dni każdy patch ściąga mi się z prędkością kilku kB na sekundę. Gry i DLC z PSS ściąga się z normalną prędkości np. 4GB kilkanaście minut. Ktoś ma jakieś rozwiązanie? Patch do TLoU który miał lekko powyżej 100MB ściągał mi się prawie 2h... Zatrzymanie i wznawianie nic nie daje. Pierwszy raz mam takie coś :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...