Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Moze mi ktos wytlumaczyc co mi sie przytrafilo bo nie bardzo potrafie to zrozumiec.

Posiadam 2 konta na ps3 - jedno na którym gram i jest to konto UK i drugie do zakupów na psstore PL.

Problem polega na tym ze wczoraj zakupilem PS Plus i kikla gierek sciagnalem (z konta PL) i gralem we wszystkie zakupione pozycje zarowno na jednym jak i na drugim koncie.

Dzisiaj pograłem w coś z płyty wracam do xmb i tam na koncie uk brak gier zakupionych z psstore. Przelogowałem się celem sprawdzenia i na PL koncie wszystko jest.

O co tutaj chodzi ??

Edytowane przez Pejas123
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Moze mi ktos wytlumaczyc co mi sie przytrafilo bo nie bardzo potrafie to zrozumiec.

Posiadam 2 konta na ps3 - jedno na którym gram i jest to konto UK i drugie do zakupów na psstore PL.

Problem polega na tym ze wczoraj zakupilem PS Plus i kikla gierek sciagnalem (z konta PL) i gralem we wszystkie zakupione pozycje zarowno na jednym jak i na drugim koncie.

Dzisiaj pograłem w coś z płyty wracam do xmb i tam na koncie uk brak gier zakupionych z psstore. Przelogowałem się celem sprawdzenia i na PL koncie wszystko jest.

O co tutaj chodzi ??

Kupiles na koncie PL,wiec czemu mial bys miec to zaznaczone jako kupione na koncie UK?

 

Czy mozna zmienic kraj zamieszkania na istniejacym juz koncie Playstation Network ?

Chodzi glownie o zmiane kraju ze wzgledu na inna walute przy zakupach na Playstation Store.

Nie mozna zmieniac. Musisz zalozyc nowe konto.Post kolesia ktory pracuje w sony:

I can confirm that it is not currently possible to change the country of residence on your SEN account. If you are now living in Australia with an Australian bank card then you will need to create a new SEN account with your new Australian address.

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-3-Technical-Help/Need-help-changing-country-on-PSN-account/td-p/16687422

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

"Kupiles na koncie PL,wiec czemu mial bys miec to zaznaczone jako kupione na koncie UK?"

Nie chodzi mi o to, ze powinny byc widoczne jako zakupione na drugim koncie ale o to zeby szlo w nie wogole zagrac.

Problem rozwiazalem przypisujac w opcjach oba konta do konsoli.

Co ciekawe gry zakupione na PL koncie na profilu UK widoczne są w folderze "nieznane" czy jakoś tak. Ale wszystko już funkcjonuje jak należy

Odnośnik do komentarza

Wybierasz grę którą masz ściągniętą, dajesz na niej trójkąt i własciwości: powinno się pokazać do którego jest przypisana (niestety info nie pokazuje się w każdej grze ale na pewno w większości).

No i pokazuje nazwę profilu na konsoli a nie samego konta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję że to dobre miejsce na zadanie tego pytania. Otóż mam taki problem, że grając po wifi na ps3 jak włączę swojego laptopa to po chwili rozłącza mnie z internetem. Co dziwniejsze gaśnie zielona dioda i jedynym ratunkiem jest restart ps3. Po restarcie działa ok (znaczy ps3 + laptop). Ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość Szprota

Nie mogę sie połączyć z PSN. Wyskakuje mi "To jest błąd serwera DNS 80710102" Restart routera i nic . Próbowałem ręcznie i to samo. Gdy chce z automatu Przekroczono czas na uzyskanie IP"

 

Nie grzebalem nic w routerze. Dostawca-TEPSA.

 

Myślałem że to wina Tepsy i dzisiaj już będzie okej,ale jednak nie :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...