Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Możesz dezaktywować wszystkie naraz konsole na pośrednictwem strony www - od roku to jest już możliwe https://store.playst...n.com/login.gvm (możesz od razu sprawdzić ile systemów jest tak naprawdę aktywnych).

Devices -> Playstation Systems

a ja głupi od roku ścigam/proszę sie osób, które wciąż posiadają moje stare konta o Dezaktywacje.

to, ze nie spytałem tutaj to, tez mój duży błąd of course, ale ten post to jest to czego sie nie spodziewałem, ze w ogóle takie rozwiązanie ma miejsce. nie wiem czy jest to legalne, ale za tego newsa przez tydzień będę Cie plus'owal, czy sie to komuś podoba czy nie.

WIELKIE dzieki.

to wcale tak nie działa, jak napisałeś.

trzeba to zrobić tylko i wyłącznie z menu konsoli, jak dotychczas :confused:

ale jest tel. Phone: 1-800-345-SONY (7669).

Działa. Wejdź do Account -> Media & Devices -> Kliknij tam, gdzie masz Game (jest też napisana ilość aktywnych konsol) -> Pojawi się opcja Deactivate All...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Działa. Wejdź do Account -> Media & Devices -> Kliknij tam, gdzie masz Game (jest też napisana ilość aktywnych konsol) -> Pojawi się opcja Deactivate All...

 

szczerze powiem, ze nie mogłem w to uwierzyć, ze to jest takie proste, tak wiec po nie udanej probie dezaktywacji z za zagłówka:

Devices -> PlayStation System -> PS3,

poddałem sie.. tak po prostu zwątpiłem.

a jak sie okazało opcja ta na prawdę działa, co mnie niezmiernie cieszy.

 

tak, wiec wielkie dzięki za sprostowanie sprawy.

pomogłeś, a to sie pamięta :)

Odnośnik do komentarza

szkoda tylko, ze ograniczyli ilość slotów jeszcze bardziej schodząc z 5 do 2 aktywnych na jednym koncie jednocześnie, a najgorsze w tym jest to, iz wprowadzone zmiany obejmują wszystkich użytkowników, a nie tylko tych, którzy założyli konto po 18 listopada 2011.

sprostowanie - poty sie nie zdezaktywuje konta nadal można mieć te 5, ale raz zdezaktywowane idzie w diabły :verymad: czego sie nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko w sprawie kabla sieciowego do PS3. Z netu korzystałem dotychczas tylko przez wifi, ale ostatnio postanowiłem pociągnąć kabel. Bajer polega na tym, że gdy podłączam kabel do lapcoka, wszytko chodzi elegancko i net działa bezproblemowo. Niestety w przypadku PS3 nie widzi tego kabla w ogóle. Przez wifi oczywiście się łączy. Ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Może masz przypisany od dostawcy net'u na stałe MAC Adres? W ogóle skąd masz neta? Może pomoże reset modmu/routera czy co ta masz?

Jest jeszcze opcja to to że masz uszkodzony port w konsoli.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

To skoro masz wifi to masz router (może tam coś jest nie tak ustawione - masz dostęp do ustawień?). Może skontaktuj się z usługodawcą żeby wyjaśnić problem. Ewentualnie podłącz PS3 do kompa poprzez udostępnienie internetu i sprawdź czy działa port w konsoli.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Da radę zmienić e-mail na koncie PSN? Albo niech email/login zostanie, bylebym tylko dostawał na innego maila listy od Sony. Email X na który mam konto w PSN/SEN jest w zasadzie nieaktywny, nie mam do niego dostępu, zgubiłem hasło, z resztą nie jest mi on zupełnie potrzebny bo jedyna rzecz gdzie go użyłem to właśnie konto PSN. Email Y jest moim 'głównym' i to na niego przychodzą wszystkie listy, tylko nie listy od Sony, a z tego co czytam czasami coś ciekawego wysyłają graczom.

Odnośnik do komentarza

Nie, musisz ją aktywować - samo zalogowanie się nie aktywuje konsoli. Robisz to pobierając jakikolwiek płatny stuff z PSS albo wchodzisz w Zarządzanie kontami -> System activation -> PS3 System ->Game -> i tam masz opcję aktywacji i dezaktywacji.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko w sprawie kabla sieciowego do PS3. Z netu korzystałem dotychczas tylko przez wifi, ale ostatnio postanowiłem pociągnąć kabel. Bajer polega na tym, że gdy podłączam kabel do lapcoka, wszytko chodzi elegancko i net działa bezproblemowo. Niestety w przypadku PS3 nie widzi tego kabla w ogóle. Przez wifi oczywiście się łączy. Ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dzięki za pomoc.

 

Kabel sieciowy masz skrosowany?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...