Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki, jak to jest z tym podłączeniem do sieci(aktywacja), PlayStation 3 ?

 

sprawa jest jasna... około 2 lata temu zdezaktywowałem  wszystkie moje konta przez oficjalna stronę:

Sony Entertainment Network -> Account -> Media and Devices ->  Game -> Deactivate All,  a dziś logując się na mojej starej konsolce, którą obecnie ma brat, konto wciąż jest aktywne. wygląda to tak: wchodzę w grę TEKKEN 5: DR, a tam komunikat, ze musze wpierw aktywować konto, no to ja na szybkości wchodzę w sklep PS Store najeżdżam na Tekken'a i daje download i tu pojawia sie komunikat, iz konsolka została aktywowana, ki pieron????

 

chciałbym wiedzieć, jak to jest możliwe skoro w domciu mam aktywne 2 sloty z których systematycznie używam, a nie przypominam sobie bym je kiedykolwiek dezaktywował, a tu nagle taki myk. przecież po to sa te 2 sloty, by zabezpieczyć cały system przed nieproszonymi pobraniami/kradzieżami itp, a to znaczy, ze takie przewinienie nie powinno mieć miejsca!  

chyba, ze o czymś nie wiem? 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

tak , dokładnie tak (2 w domu i dodatkowa u brata).

ta brata to jest moja 1 konsolka, jaka kopiłem w dniu premiery i nigdy nie kasowałem z niej moich osobistych kont, slotów. 

po prostu chciałem spr. system i sie prze logowałem na swój, by sobie poserfować  :)

 

czy to jest możliwe, ze jako weteran, wciąż posiadam 5 slotów, a nie 2 jak wszyscy dotychczas ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Od paru miesięcy ps3 jest podłaczona do neta poprzez wifi (siec domowa), mam problem z graniem online w takie tytuły jak BF2 i 3, NFS HP czy Tekken revolution, chodzi o to że albo wywala mnie z multi albo nie może się z nim połączyć. Gry zassysam z PSN bez problemu a z multi coś nie tak. Niech ktoś coś doradzi , nie mam zamiaru wyciągać 7 metrów przewodu. Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem już bardzo zdesperowany dlatego nie pozostaje mi nic innego niż się tu zalogować i opisać swój problem.

 

Od kilku dni (problem pojawił się zupełnie niespodziewanie, z dnia na dzień) w PS3 po jakimś czasie rozłącza mi internet. Przykład. Włączam PS3 i pobieranie RDR z plusa. Po jakimś czasie wypisuje mnie z PSN, i tracę połączenie z internetem (podczas próby wpisania do PSN, wyskakuje błąd DNS). Aby ponowić połączenie z internetem muszę resetować konsolę. Później znowu to samo...

 

Mam livebox z neostrady, internet 6 mb/s. Restartowałem liveboxa, od nowa konfigurowałem sieć w PS3 i nic. Dzisiaj trochę mi się rano dłużej pościągało, ale jak wróciłem do domu to już - wypisany, a zamiast pobierania oczekiwanie.

 

Proszę o pilną pomoc, bo dzisiaj jest dostępny preload GTA V i muszę go ściągnąć szybko.

 

W dodatku internet normalnie działa na kompie, tylko na PS3 tracę połączenie. Nie chcę ciągle resetować konsoli bo może się to źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...